Байерн М-Манчестър Ю

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Boksiorcheto
Мнения: 1143
Регистриран на: 28 мар 2010 16:42

Re: Байерн М-Манчестър Ю

Мнениеот Boksiorcheto » 31 мар 2010 22:38

Lorde,имаш много поздрави от Ивица :lol: :lol: :!: Кани те да изпиете по един английски чай след 92 минути в Мюнхен ;). Каза да викнеш и Евра за компания. За него ще има и френско сирене :mrgreen:
ГЕРБЪТ НИ Е ЛЪВ, А ЖИВЕЕМ КАТО МИШКИ!

ZARAA
Мнения: 829
Регистриран на: 17 авг 2008 18:55
Контакти:

Re: Байерн М-Манчестър Ю

Мнениеот ZARAA » 31 мар 2010 23:19

Боксьорче мерси!Успех и на вас,в неделя като бием Мездра и вие ако си вземете мача,мисля че оставането ви в групата ще е сигурно :) Иначе като цяло след днешните емоции,почти не ме интересува кой ще продължи за ШЛ :D

Потребителски аватар
Boksiorcheto
Мнения: 1143
Регистриран на: 28 мар 2010 16:42

Re: Байерн М-Манчестър Ю

Мнениеот Boksiorcheto » 31 мар 2010 23:49

ZARAA написа:Боксьорче мерси!Успех и на вас,в неделя като бием Мездра и вие ако си вземете мача,мисля че оставането ви в групата ще е сигурно :) Иначе като цяло след днешните емоции,почти не ме интересува кой ще продължи за ШЛ :D



Как позна,че съм от Локомотив? :lol: :lol: ... може да съм от Ботев :mrgreen: :mrgreen:
ГЕРБЪТ НИ Е ЛЪВ, А ЖИВЕЕМ КАТО МИШКИ!

ZARAA
Мнения: 829
Регистриран на: 17 авг 2008 18:55
Контакти:

Re: Байерн М-Манчестър Ю

Мнениеот ZARAA » 31 мар 2010 23:53

Boksiorcheto написа:
ZARAA написа:Боксьорче мерси!Успех и на вас,в неделя като бием Мездра и вие ако си вземете мача,мисля че оставането ви в групата ще е сигурно :) Иначе като цяло след днешните емоции,почти не ме интересува кой ще продължи за ШЛ :D



Как позна,че съм от Локомотив? :lol: :lol: ... може да съм от Ботев :mrgreen: :mrgreen:

Четох ти коментари в които си писал за Локото :)

Потребителски аватар
Boksiorcheto
Мнения: 1143
Регистриран на: 28 мар 2010 16:42

Re: Байерн М-Манчестър Ю

Мнениеот Boksiorcheto » 01 апр 2010 00:35

ZARAA написа:
Boksiorcheto написа:
ZARAA написа:Боксьорче мерси!Успех и на вас,в неделя като бием Мездра и вие ако си вземете мача,мисля че оставането ви в групата ще е сигурно :) Иначе като цяло след днешните емоции,почти не ме интересува кой ще продължи за ШЛ :D



Как позна,че съм от Локомотив? :lol: :lol: ... може да съм от Ботев :mrgreen: :mrgreen:

Четох ти коментари в които си писал за Локото :)


Или по-скоро не ти се вярва ботевист да ти честити. щото вие се обичате с тях... днеска поне 5-6 пъти изпяхте ..
"няма вече папагали" .. а същност кой е този отбор Ботев? Има ли такъв? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ГЕРБЪТ НИ Е ЛЪВ, А ЖИВЕЕМ КАТО МИШКИ!

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Байерн М-Манчестър Ю

Мнениеот niki87 » 01 апр 2010 00:45

Гопе,не се отклонявай от темата :twisted: Все пак победихме омразния Манчестър :twisted: И както се пее в една уникална песен
The Best Is Yet To Come ;)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Байерн М-Манчестър Ю

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 апр 2010 11:34

С оглед на събитията след мача ( изясняването, че Рууни ще отсъства за месец ) ....мисля, че Баварците ще отстранят Юнайтед !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Boksiorcheto
Мнения: 1143
Регистриран на: 28 мар 2010 16:42

Re: Байерн М-Манчестър Ю

Мнениеот Boksiorcheto » 01 апр 2010 12:08

THE G.A.M.E написа:С оглед на събитията след мача ( изясняването, че Рууни ще отсъства за месец ) ....мисля, че Баварците ще отстранят Юнайтед !


А,добро утро :)
ГЕРБЪТ НИ Е ЛЪВ, А ЖИВЕЕМ КАТО МИШКИ!

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Байерн М-Манчестър Ю

Мнениеот _RoKi_ » 01 апр 2010 13:06

Boksiorcheto написа:
THE G.A.M.E написа:С оглед на събитията след мача ( изясняването, че Рууни ще отсъства за месец ) ....мисля, че Баварците ще отстранят Юнайтед !


А,добро утро :)

:lol: :lol: Дам,и двамата мислите грешно...Бихте веднъж и вече на върха,ама ей такива отбори като Айнтрахт ще ви приземят :lol:

Потребителски аватар
Boksiorcheto
Мнения: 1143
Регистриран на: 28 мар 2010 16:42

Re: Байерн М-Манчестър Ю

Мнениеот Boksiorcheto » 01 апр 2010 13:25

_RoKi_ написа:
Boksiorcheto написа:
THE G.A.M.E написа:С оглед на събитията след мача ( изясняването, че Рууни ще отсъства за месец ) ....мисля, че Баварците ще отстранят Юнайтед !


А,добро утро :)

:lol: :lol: Дам,и двамата мислите грешно...Бихте веднъж и вече на върха,ама ей такива отбори като Айнтрахт ще ви приземят :lol:


Ти гледай вас Челси да не ви приземят ;). За нас не се тревожи.
ГЕРБЪТ НИ Е ЛЪВ, А ЖИВЕЕМ КАТО МИШКИ!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта