Байерн М-Манчестър Ю

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
khs
Мнения: 21
Регистриран на: 02 ное 2009 17:31
Контакти:

Re: Байерн М-Манчестър Ю

Мнениеот khs » 04 апр 2010 18:30

_RoKi_ написа:
Boksiorcheto написа:
THE G.A.M.E написа:С оглед на събитията след мача ( изясняването, че Рууни ще отсъства за месец ) ....мисля, че Баварците ще отстранят Юнайтед !


А,добро утро :)

:lol: :lol: Дам,и двамата мислите грешно...Бихте веднъж и вече на върха,ама ей такива отбори като Айнтрахт ще ви приземят :lol:

Абе нещо за приземяване---май вие се приземихте за 1 седмица,а кво ще кажеш?
То при вас отдавна е почнало-Лийдс ви би,Фулъм ви би,Евертън ви би,Челси ви би 2 броя......Байерн са си 1ви в Германия и 99% ще ви изхвърлим от лигата,ти ми говориш за Франкфурт......е нали видя след Франкфурт и Щутгарт къде сме?

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Байерн М-Манчестър Ю

Мнениеот _RoKi_ » 05 апр 2010 01:32

khs написа:Абе нещо за приземяване---май вие се приземихте за 1 седмица,а кво ще кажеш?
То при вас отдавна е почнало-Лийдс ви би,Фулъм ви би,Евертън ви би,Челси ви би 2 броя......Байерн са си 1ви в Германия и 99% ще ви изхвърлим от лигата,ти ми говориш за Франкфурт......е нали видя след Франкфурт и Щутгарт къде сме?

Брейййй,много ви порасна работата последно време...Да не мислите,че вашите играчи са с по 2 чифта мъде :twisted: Нещо този сезон ви тръгна играта и много бързо забравихте какво ви причини наскоро Барса,а :lol: Споко,тази сряда друго ще говорите...Пак ще ви се смея на оправданията :lol:

Boksiorcheto написа:
Ти гледай вас Челси да не ви приземят ;). За нас не се тревожи.

Е и,какво от това...Паднахме,все тая,ние 4 пъти подред станахме шампиони,това малко ли е...Я се замисли колко пъти вие сте ставали 4 пъти шампиони подред 8-) За мен лично тази година е важно какво ще направим ШЛ,а вие сте ни лесни...А и гаранция ти давам,че ако Байерн играеше в Англия,щеше да се бори едвам едвам за 4-5 място със Сити,Вила и Тотнъм :!:

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Байерн М-Манчестър Ю

Мнениеот niki87 » 08 апр 2010 16:47

_RoKi_ написа: Споко,тази сряда друго ще говорите...Пак ще ви се смея на оправданията :lol:


Я пак :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта