ШЛ: БАЙЕРН - ПСЖ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

ШЛ: БАЙЕРН - ПСЖ

Мнениеот doktora25 » 04 дек 2017 20:08

[center]Изображение[/center]
[center]Дата: 05.12.2017 (вторник)[/center]
[center]Час: 21:45[/center]
[center]Стадион: Алианц Арена[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Пряко по:[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Вероятни състави:[/center]
[center]Байерн: Улрайх - Кимих, Боатенг, Хумелс, Алаба - Толисо, Видал - Мюлер, Хамес, Коман - Левандовски[/center][center]ПСЖ: Ареола - Алвеш, Маркиньос, Силва, Курзава - Рабио, Верати, Дракслер - Мбапе, Кавани, Неймар[/center]
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ: БАЙЕРН - ПСЖ

Мнениеот doktora25 » 04 дек 2017 20:11

Часът на истината настъпи. Да се види моментната криза ли бе в основата на загубата в първата среща или ПСЖ действително са силни и могат да се борят за нещо по-значимо през този сезон.
Прогноза 3-1. 8-)
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18006
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ: БАЙЕРН - ПСЖ

Мнениеот kingofpop » 05 дек 2017 01:15

2-4
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Brannik82
Мнения: 799
Регистриран на: 14 окт 2010 10:48

Re: ШЛ: БАЙЕРН - ПСЖ

Мнениеот Brannik82 » 05 дек 2017 10:08

2-1

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ: БАЙЕРН - ПСЖ

Мнениеот doktora25 » 05 дек 2017 14:20

След мача със сигурност ще могат да се направят изводи, но не по-малко интересни биха били аргументирани отговори на поставения от мен въпрос преди първия съдийски сигнал.

И още нещо: първото място в групата не е загубена кауза или нещо извън контрола на домакините. Възможно ли е това? Имаше една хвърлена ръкавица през изминалата пролет. Има ли вероятност това да се случи и довечера, без съдийска помощ разбира се? Друг е въпросът, че единственият отбор който би трябвало да ни притеснява като евентуален съперник за 8-финалите ще попадне във втора урна, тъй че по-добре и Байерн да е там.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ШЛ: БАЙЕРН - ПСЖ

Мнениеот matador1 » 05 дек 2017 16:18

doktora25 написа:След мача със сигурност ще могат да се направят изводи, но не по-малко интересни биха били аргументирани отговори на поставения от мен въпрос преди първия съдийски сигнал.

И още нещо: първото място в групата не е загубена кауза или нещо извън контрола на домакините. Възможно ли е това? Имаше една хвърлена ръкавица през изминалата пролет. Има ли вероятност това да се случи и довечера, без съдийска помощ разбира се? Друг е въпросът, че единственият отбор който би трябвало да ни притеснява като евентуален съперник за 8-финалите ще попадне във втора урна, тъй че по-добре и Байерн да е там.


Единственият начин е Байерн да бие с 4:0 мисля, което не ми се вярва. Улрайх, макар и да се стегна с практиката, си остава колеблив в някои моменти. Мюлер още не е какъвто беше. Тиаго и Робен са контузени. Мачът с Хановер си беше като тренировка, но показа и проблеми на отбора, които не ми харесаха. Но пък Коман игра много добре.

ПСЖ наскоро загубиха от Страсбург, но не ги следя, за да се изказвам детайлно на какво се дължи това. Френските отбори често не намират стимул за игра в последни мачове, когато са класирани или изпаднали. В случая е първото.

Мачът е труден за прогнозиране. Очаквам равен или минимална победа за Байерн или ПСЖ. 2:1 звучи добре и реалистично.

Потребителски аватар
Isco
Мнения: 2056
Регистриран на: 20 сеп 2013 18:05
Контакти:

Re: ШЛ: БАЙЕРН - ПСЖ

Мнениеот Isco » 05 дек 2017 18:32

1:1

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ: БАЙЕРН - ПСЖ

Мнениеот iliev72 » 05 дек 2017 20:48

3:1 :)
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

miasanmia1900
Мнения: 185
Регистриран на: 21 юли 2013 22:22
Контакти:

Re: ШЛ: БАЙЕРН - ПСЖ

Мнениеот miasanmia1900 » 05 дек 2017 21:47

С този състав... :( Не ни чака нищо добро.В момента просто имаме доста контузени,а и не мисля ,че сме във форма за да победим дори.Как ли пък с 4 гола :) Дано измъкнем победа за самочувствие.Вярвам ,че след паузата ще сме по-способни в ШЛ.Зюле,Улрайх и Руди са си дупки в този състав.Очаквам доста грешки от тях.Дано да греша...

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ШЛ: БАЙЕРН - ПСЖ

Мнениеот matador1 » 05 дек 2017 22:40

miasanmia1900 написа:С този състав... :( Не ни чака нищо добро.В момента просто имаме доста контузени,а и не мисля ,че сме във форма за да победим дори.Как ли пък с 4 гола :) Дано измъкнем победа за самочувствие.Вярвам ,че след паузата ще сме по-способни в ШЛ.Зюле,Улрайх и Руди са си дупки в този състав.Очаквам доста грешки от тях.Дано да греша...


Честно казано не мисля, че Зюле минава за дупка и Улрайх се подобри значително в последно време. Вероятно му трябваше да понатрупа игрово време. Човекът прави грешки и със сигурност не е Нойер или някой от най-големите, но си личи старание и цел да се подобри, което и прави честно казано...

Иначе повече от добър развой на нещата към момента!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта