ШЛ: ПСЖ - БАЙЕРН

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - БАЙЕРН

Мнениеот doktora25 » 28 сеп 2017 00:37

Прав е Илиев, но какво от това?
Надявах се аз да донеса късмет като пусна темата, както се получи при миналите 2, обаче стана тя една...

Естествено, че вината е на първо място на Анчелоти, заради:
1. Безумния стартов състав - без Хумелс, Рибери и Робен.
2. Ротирането на играчите през целия сезон до тук. Няма 2 поредни мача с една и съща централна защитна двойка или тройка халфове, т.е. липсва сработеност помежду им.
3. Недобрата форма на някои от футболистите
4. Лошата атмосфера в отбора.

Вина има разбира се и ръководството заради трансферната политика. Струпаха се твърде много халфове и млади играчи, без да има вариант Б за вратар, за централен нападател, поне 1 бек още е нужен и реални заместници на Рибери и Робен. Въпреки многото халфове, няма някой, който да се откроява с лидерски качества, мощна физика, опит, да е диригент пред защитата и непробиваема стена. Наговориха един куп глупости в последно време. Словесната конфронтация с ПСЖ бе излишна, с оглед че интересни трансфери между двата клуба биха могли да се осъществят. На първо място разбира се Дракслер. Твърдят, че няма да участват в тази лудост, защото "клубната политика" е на първо място и че няма да преследват ШЛ, а само титлата, но както е тръгнало и с титлата трудно ще станат работите, а изпускането й не вярвам да им влиза в сметките и да им генерира планираните приходи. Не вярвам между другото и наистина да го мислят това за отказването от ШЛ.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - БАЙЕРН

Мнениеот matador1 » 28 сеп 2017 01:01

Байерн е странен напоследък. Защитават клубната политика за трансферите, но в същото време от години измениха на германския стил и опитват да подражават на испанските отбори. Разбира се безуспешно. Това фиаско започна с яловото привличане на латино играчи и треньор и продължи с Анчелоти като бивш треньор на Реал Мадрид. Този мач беше изгубен не толова от играчите, колкото от Анчелоти. Ясно си личеше безидейната тактика, сбъркания състав. Според мен проблемът не е толкова в наличните футболисти, колкото в тактиката. Трагедия в отбрана. Кофти нападение. За ПСЖ това беше лек мач. Оставиха нишите да контролират топката колкото си искат и атакуваха на скоростни контри. Очаквана победа...

Искам си добрия стар немски Байерн. Сори. Звучи тъпо, скапано, изтъкано, ама това искам във футбола. И честно казано се раздвам на децата. Харесва ми, че е част от клубната политика да се пазят и обиграват талантите, да не се привличат играчи с мега колосални суми и т.н. Байерн е един от последнте отбори, който поддържа най-високо ниво с подобна политика. За мен е чест да подкрепям такъв отбор.

... като цяло представянето на немските отбори в ЕКТ тази година не започна особено добре.

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - БАЙЕРН

Мнениеот Serafim » 28 сеп 2017 09:26

С оглед на това, че много от основните играчи са в зенита си, е нормално всичко, което се случва.
През годините Байерн е имал такива спадове. Като всеки друг голям клуб. Обикновено отнема няколко години за да се окомплектова добър отбор. Байерн са един от отборите в Германия и ШЛ с висока средна възраст.
Предполагам, че отбора ще трябва да се върне към немското. С треньор немец и състезатели, които няма да имат нужда от адаптация.

Зуле бе скандално слаб вчера. Разминаваха го както си искат. Боатенг, за пример, е много по-атлетичен. Хумелс, макар да не е спринтьор, умее да прави шпагати и да избива топката.
Руди се включи добре.
Мача ако му погледне статистиката, човек ще се зачуди как се е стигнало до такъв резултат. Истината е, че Байерн бяха безидейни.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - БАЙЕРН

Мнениеот iliev72 » 28 сеп 2017 11:37

Последиците от онзи гологлавият циганин който 3г ги учи точно това.Само си падават и нито едно истинско положение за Лева.
Колко и да харесвам Тиаго Алкантара не е за Байерн.Той е да си цъка тики-така като в Барса.Изкл. безидейни.
Не съм гледал толкова слаб Байерн от 30г. Не че ПСЖ направиха кой знае какво , но просто вкараха 3 гола от 4-5 положения.
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - БАЙЕРН

Мнениеот doktora25 » 28 сеп 2017 21:43

matador1 написа:Байерн е странен напоследък. Защитават клубната политика за трансферите, но в същото време от години измениха на германския стил и опитват да подражават на испанските отбори. Разбира се безуспешно. Това фиаско започна с яловото привличане на латино играчи и треньор и продължи с Анчелоти като бивш треньор на Реал Мадрид. Този мач беше изгубен не толова от играчите, колкото от Анчелоти. Ясно си личеше безидейната тактика, сбъркания състав. Според мен проблемът не е толкова в наличните футболисти, колкото в тактиката. Трагедия в отбрана. Кофти нападение. За ПСЖ това беше лек мач. Оставиха нишите да контролират топката колкото си искат и атакуваха на скоростни контри. Очаквана победа...

Искам си добрия стар немски Байерн. Сори. Звучи тъпо, скапано, изтъкано, ама това искам във футбола. И честно казано се раздвам на децата. Харесва ми, че е част от клубната политика да се пазят и обиграват талантите, да не се привличат играчи с мега колосални суми и т.н. Байерн е един от последнте отбори, който поддържа най-високо ниво с подобна политика. За мен е чест да подкрепям такъв отбор.

... като цяло представянето на немските отбори в ЕКТ тази година не започна особено добре.

Вярвам, че повечето от нас искаме това - добрия стар немски Байерн, но нямам основания да си мисля, че ръководството нарича "клубна политика" точно това. Сякаш с това понятие се опитват да скрият инатите си и да избягат от отговорност за грешните решения, които взимат. "Странен" е меко казано. Клубната политика е лъкатушеща и непоследователна. Уж взеха Гуардиола за спечелване на ШЛ, взеха и Анчелоти със същата задача и изведнъж - няма да се хващаме за хорото и ще се задоволяваме с титлата. Уж немски, пък испански, след това само млади. В никакъв случай не съм против тях, ще се радвам догодина да вземем и Бранд, както се говореше, но тези млади трябва да израстват покрай солидно ядро от опитни лидери. Ние имахме най-добрият отбор в света между 2012 и 2013. И леко назад още може да се върнем. Това беше капитал, който не трябва да се пропилява с лека ръка и да се пускаме от хорото, защото връщането обратно ще е трудно. Напълно съм солидарен с вижданията на Лева по тези въпроси, макар че рядко заемам подобна позиция. Трябва да се търси балансът и всички промени да се извършват постепенно. Разбира се, основата трябва да е от немски играчи и е напълно реалистично с тях да се търси преследване на най-високи цели. Още повече, че националният отбор има целите и качествата да печели европейски и световни първенства. Ако приемем, че с Кроос много трудно ще стане работата - Дракслер, защо не и юношата ни Емре Джан могат да бъдат трансферни цели в близко бъдеще. Марио Гомес да се завърне и така. :)
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта