ШЛ: ПСЖ - БАЙЕРН

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - БАЙЕРН

Мнениеот iliev72 » 26 сеп 2017 14:50

BurnX написа:
iliev72 написа:0:3 и да се кефя на увехналата мутра на Емери и провесилият нос на Неймар :lol: :lol: :lol: :lol:

Колко може да ти е увехнала мутрата или да провесваш нос при положение , че за месец взимаш заплата , дето нито един в тоя форум няма да вземе за цял живот работа? :mrgreen:

Гледай и ще видиш :)
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - БАЙЕРН

Мнениеот matador1 » 26 сеп 2017 15:45

ПСЖ бие. С колко и как, не ми се прогнозира. Но мисля, че ще е кофти.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18007
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - БАЙЕРН

Мнениеот kingofpop » 27 сеп 2017 22:26

iliev72 написа:0:3 и да се кефя на увехналата мутра на Емери и провесилият нос на Неймар :lol: :lol: :lol: :lol:


футболът ти е далечен като тематика, личи си, че и бъкел не вдяваш :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - БАЙЕРН

Мнениеот iliev72 » 27 сеп 2017 22:31

kingofpop написа:
iliev72 написа:0:3 и да се кефя на увехналата мутра на Емери и провесилият нос на Неймар :lol: :lol: :lol: :lol:


футболът ти е далечен като тематика, личи си, че и бъкел не вдяваш :mrgreen:

Гледай си там чалгаджийският отбор и не се занимавай с мен и с баварците !
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - БАЙЕРН

Мнениеот hydetoshi » 27 сеп 2017 22:32

BurnX написа:
iliev72 написа:0:3 и да се кефя на увехналата мутра на Емери и провесилият нос на Неймар :lol: :lol: :lol: :lol:

Колко може да ти е увехнала мутрата или да провесваш нос при положение , че за месец взимаш заплата , дето нито един в тоя форум няма да вземе за цял живот работа? :mrgreen:

Да ама човека се бори голмайстор да става,че и там бонус имало. Дори на бой налита,дузпи да бие.Тоя голям боклук се оказа.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - БАЙЕРН

Мнениеот iliev72 » 27 сеп 2017 22:35

hydetoshi написа:
BurnX написа:
iliev72 написа:0:3 и да се кефя на увехналата мутра на Емери и провесилият нос на Неймар :lol: :lol: :lol: :lol:

Колко може да ти е увехнала мутрата или да провесваш нос при положение , че за месец взимаш заплата , дето нито един в тоя форум няма да вземе за цял живот работа? :mrgreen:

Да ама човека се бори голмайстор да става,че и там бонус имало. Дори на бой налита,дузпи да бие.Тоя голям боклук се оказа.

Не знам защо още около сагата с привличането в Барса , а след това със всичките дела които му заведоха ми стана противен.
А това лято окончателно ми опротивя !
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - БАЙЕРН

Мнениеот hydetoshi » 27 сеп 2017 22:38

Не съм фен на тези отбори,но съм силно за Байерн. Вярвам,че имат сила да обърнат нещата. Първия гол беше вратарски нищо,че Алвес излезе очи в очи. Вратаря му покри цялата врата и въпреки това позволи да му я мушне. Този Улрайх е малко тип Кариус. Нойер няма добър заместник,което е странно за отбор като Байерн.
Последна промяна от hydetoshi на 27 сеп 2017 22:39, променено общо 1 път.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - БАЙЕРН

Мнениеот slash1912 » 27 сеп 2017 22:39

Неймар си е футболист,нищо че мяза на мангал и прави същите номера.А ПСЖ тази година са по-силни и може би по-умни след онова отпадане от Барса.
Image

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - БАЙЕРН

Мнениеот niki87 » 27 сеп 2017 23:50

Гуардиола е виновен!

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18007
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - БАЙЕРН

Мнениеот kingofpop » 28 сеп 2017 00:00

kingofpop написа:3-0


който си го разбира футболчето си го разбира, а такива форумни дебили като тоя илиев ли е къв е по-добре да не се излагат и да си пазят коментарчетата за себе си.... :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта