Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд

Мнениеот MCMXIII » 27 апр 2017 00:17

Лекичко съм разочарван. Последните 4 години дойде ли април и всичко се прецаква. Няма да плача, обещавам, но в човешки план ми е жал за Лам.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд

Мнениеот Der Führer » 27 апр 2017 00:19

niki87 написа:Тъп катунец, тъп италианец... Кой да стане треньор? Клоп, който не може да влезе в 4-ката и победите му през годината се броят на пръстите на едната ръка, или може би Мирко Сломка- германец, знае какво е Байерн :lol:
В Мюнхен да седнат и да си направят анализ защо се провалят поредна година през пролетта, да развържат кесията и да направят адекватни корекции по състава. То скоро ще си проличи накъде ще задуха вятъра.

Анализът , ако въобще е нужен е съвсем кратък .
1. 4 години недекватна трансферна политика ( тук Анчелоти е най-малко виновен )
2. Треньори с голямо его , които искат нещата да се случват по "техния начин" ... или въобще да не се случват . И също толкова интати да упорстват в грешките си ...
ето ти го анализа . Румениге по стар обичай може да добави нещо и за съдиите .
Колкото и да ги иронизираш , и Клоп и Сломка , че и Хайко Фогел няма да се представят по-зле от Гуардиола и Анчелоти .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Vanderlei_Luxemburgo
Мнения: 231
Регистриран на: 16 апр 2017 04:21

Re: Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд

Мнениеот Vanderlei_Luxemburgo » 27 апр 2017 00:22

Айде, айде...Гуардиола 2008г. пое разбит отбор на Барса, завършил 3ти на 18 точки зад Реал, разкара Роналдиньо, Деко и други изчерпани, вкара от Барса Б Бускетс и Педро и в първия си сезон още постигна требъл. Анчелоти пое Байерн направил дубъл в Германия и отпаднал на косъм от Атлетико Мадрид, като реванша Облак пое 20+ точни удара някъде и беше като на стрелбище. Т.е. изобщо не е поемал разбит отбор. Имаше шанса да го подобри и шлифова по свой модел, но се провали. Имаше също така шанса потенциалната конкуренция в Германия да прави мега слаби сезони и опонент да му е новия проект Ред Бул Лайпциг. :lol:

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд

Мнениеот Der Führer » 27 апр 2017 00:25

А ако бях на мястото на Мюлер , щях да кажа на Анчелоти той да взезе да обръща мача за 12 минути ... и още утре да входирам молба за трансфер
Последна промяна от Der Führer на 27 апр 2017 00:37, променено общо 1 път.
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Vanderlei_Luxemburgo
Мнения: 231
Регистриран на: 16 апр 2017 04:21

Re: Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд

Мнениеот Vanderlei_Luxemburgo » 27 апр 2017 00:27

doktora25 написа:Връщам си и всяка добра дума за Алкантара, която казах през последните 1-2 месеца. Явно каталунските боклуци си остават такива завинаги и в големите мачове се крият като мишки. Дано не вземем Алексис Санчес.

То щото любимия ти "ариец" Мюлер не се крие във важните мачове и не изпуска дузпи в ключови моменти (Атлетико), или другия Швайнщайгер срещу Челси 2012г... :roll:
Докога с тоя расизъм и фашизъм, не ми е ясно...Байерн с 11 германци на терена няма да спечели ШЛ още 100 години. :mrgreen:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд

Мнениеот sapio0o » 27 апр 2017 00:36

За каталунците не знам, но аз лично не помня Мюлер да е правил силен мач срещу голям клубен отбор. Вкара два пъти на празна за онова 4:0 срещу Барса и дотам. :roll: Иначе предизвестен край на сезона за Байерн. С Анчелоти не може да се очаква нищо освен някоя случайна ШЛ и много контузии. Накрая следва уволнение.
Последна промяна от sapio0o на 27 апр 2017 00:37, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд

Мнениеот Der Führer » 27 апр 2017 00:36

Vanderlei_Luxemburgo написа:Айде, айде...Гуардиола 2008г. пое разбит отбор на Барса, завършил 3ти на 18 точки зад Реал, разкара Роналдиньо, Деко и други изчерпани, вкара от Барса Б Бускетс и Педро и в първия си сезон още постигна требъл. Анчелоти пое Байерн направил дубъл в Германия и отпаднал на косъм от Атлетико Мадрид, като реванша Облак пое 20+ точни удара някъде и беше като на стрелбище. Т.е. изобщо не е поемал разбит отбор. Имаше шанса да го подобри и шлифова по свой модел, но се провали. Имаше също така шанса потенциалната конкуренция в Германия да прави мега слаби сезони и опонент да му е новия проект Ред Бул Лайпциг. :lol:

Колко удобно пропускаш факти ... да припомня , че Гуардиола пое отбор спечелил требъл и размазал Барса и в двата мача . Или пък да кажа човек , че по негово време е имало някаква по-различна конкуренция . :mrgreen:
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд

Мнениеот doktora25 » 27 апр 2017 00:38

sapio0o написа:За каталунците не знам, но аз лично не помня Мюлер да е правил силен мач срещу голям клубен отбор. Вкара два пъти на празна за онова 4:0 срещу Барса и дотам. :roll: Иначе предизвестен край на сезона за Байерн. С Анчелоти не може да се очаква нищо освен някоя случайна ШЛ и много контузии. Накрая следва уволнение.

Ювентус, последния път като най-пресния пример? Назад може да се посочат и още.
Последна промяна от doktora25 на 27 апр 2017 00:38, променено общо 1 път.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд

Мнениеот sapio0o » 27 апр 2017 00:38

Der Führer написа:Колко удобно пропускаш факти ... да припомня , че Гуардиола пое отбор спечелил требъл и размазал Барса и в двата мача . Или пък да кажа човек , че по негово време е имало някаква по-различна конкуренция . :mrgreen:


Твърде удобно пропускаш нулевите сезони на Хайнкес преди това и погромите, които отнасяше от Дортмунд. Немецът е добър треньор, но твърде набеден заради онова 7:0 в двата мача, до което можеше и да не се стигне, ако Арсенал бяха една идея по-решителни в 1/8 финалния реванш.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд

Мнениеот Der Führer » 27 апр 2017 00:51

sapio0o написа:За каталунците не знам, но аз лично не помня Мюлер да е правил силен мач срещу голям клубен отбор. Вкара два пъти на празна за онова 4:0 срещу Барса и дотам. :roll: Иначе предизвестен край на сезона за Байерн. С Анчелоти не може да се очаква нищо освен някоя случайна ШЛ и много контузии. Накрая следва уволнение.

Явно не следиш Байерн ... срещу Челси беше най-добрия на терена , докато дедо Юп не сглупи да го извади . Освен двата гола срещу Барса , подаде и за гола на Гомес . Вкара и в решанша . Арсенал са му абонати . Гол и две асистенции срещу Порто в реванша . Срещу Ювентус в реванша беше най-добрия играч на Байерн ( гол и асистенция ) . Не знам дали е късметлия или карък , но в 90% от случаите , когато го оставят на пейката във важен мач , Байерн почти винаги губи мача .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта