ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот sapio0o » 19 апр 2017 11:30

ZinedineZidane написа:Аз не се опреличавам с някаква подгрупа (ако ме разбираш правилно).


Това мъжко ли е? :) Извинявай, че защитавам отбора си. Явно това ме вкарва в ''подгрупа''. :)

limon
Мнения: 257
Регистриран на: 16 мар 2012 11:08
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот limon » 19 апр 2017 11:37

С наследството от Гуардиола незнам на какво сте се надявали, че ще постигнем. То не е виновен и самия той ами тия, които го докараха. Няма едкватни заместници на Лам, Робен, Рибери. Един качествен нападател само, с креативен халф Алкантара, който снощи даже неискам и да коментирам, с Видал , който се бори за топката като свиня с тиква. А за съдията какво освен тъп 0, трябва да се свири това което е , а не да се правят разни компенсации.

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот Lyubaka01 » 19 апр 2017 11:38

sapio0o написа:
Lyubaka01 написа:
sapio0o написа:Лаик, преди първият да подаде на втория, той е в засада, спрямо играчите на Реал. Простички правила. Все простички правила.

Момче, точно защото са простички правилата, вземи та ги попрочети че се излагаш като кифладжия... Или не са ти чак толкова простички, щом явно не са ти особено ясни... Дузпата вчера беше 100% и комай ти си единствения който го отрича. А щом твърдиш че тая ситуация е засада, значи имаш нужда доста да ги почетеш тия простички правила...


Обясни ми с прости думи как това не е засада, при все че е двойна такава. И двамата играчи на Байерн са зад тези на Реал. Тук става въпрос за пас от заден кадар, при който Мюлер или Лева (не виждам добре) поема топката, преди да се стигне до разбъркването и автогол на Рамос.

Изображение

Момко, с думи прости, дали има засада с гледа В МОМЕНТА НА ПОДАВАНЕТО, а не в момента на поемането на топката... А в момента на подаването засада няма(погледни къде са Мюлер и Левандовски в момента на паса). След това Мюлер сваля топката към Левандовски(твоята снимка), но там също няма засада, защото (виж си на снимката) Левандовски е зад Мюлер. Кое тук точно не ти е ясно?

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот Lyubaka01 » 19 апр 2017 11:47

ZinedineZidane написа:Не е засада.

Само не знам какво толкова сте се запънали с тия съдии. Осраха мача - факт. Кой е по-подпрян, аз лично не знам. Броите някакви грешки, но това нищо не означава. За мен осирането почна с това, че не изгони Видал 47-48 минута. И после почна компенсации и куп други тъпотии. Ако това, ако онова... НИКОЙ не знае как ще се развие даден мач, ако конкретно отсъждане е различно.

Затова и споровете са малко безсмислени, когато е имало грешки и в двете посоки.

MCMXIII написа:От уважение към бай Зидан, че си затреам. И към нервите ми :)

Благодаря за уважението, друже! Ама не се въздържай от коментари, заради това. Аз не се опреличавам с някаква подгрупа (ако ме разбираш правилно).

Бе май това че не изгони Видал при оня фаул и един неотсъден корнер бяха единствените грешки в полза на Байерн. Малко трудно можеш да ги сравниш с тези, в полза на Реал. Пък и горе-долу по същото време, по което пощадиха Видал, беше ПЪРВИЯТ път, в който пощадиха и Каземиро(не съм сигурен на кого от двамата беше първото пощадяване)

Потребителски аватар
brendiboy
Мнения: 400
Регистриран на: 09 апр 2009 22:30
Skype: brendiboy92
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот brendiboy » 19 апр 2017 11:50

Фактът е че отборът отпадна и че ни трябват пари за силни трансфери. Съдията си свири тенденциозно ;)

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот Lyubaka01 » 19 апр 2017 11:59

brendiboy написа:Фактът е че отборът отпадна и че ни трябват пари за силни трансфери. Съдията си свири тенденциозно ;)
Така е. Има спешна нужда от няколко попълнения.А за тоя мач и да се ядосваме, свирено е вече, нещата няма как да се върнат. Дразнещо е само, когато някой дето не е наясно с футболните правила тръгне да се изказва компетентно...

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот ZinedineZidane » 19 апр 2017 12:02

sapio0o написа:
ZinedineZidane написа:Аз не се опреличавам с някаква подгрупа (ако ме разбираш правилно).


Това мъжко ли е? :) Извинявай, че защитавам отбора си. Явно това ме вкарва в ''подгрупа''. :)

Не ти дължа обяснение. Нищо не си схванал от моя коментар. Говоренето на небивалици не е защитаване на отбора, а и от какво и как го защитаваш... само ти си знаеш...
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот Der Führer » 19 апр 2017 12:31

Айде да го пльосна и тук ... и да приключим темата със "засадата на Мюлер" ... Моя телевизор твърди , че в момента на паса , Рамос и Карвахал покриват Мюлер . За Марсело не съм сигурен . С което спирам темата за съдиите . Байерн отпадна , защото Алкантара и Робен не вкараха чисти положения при 0:0 , а по-късно и Видал . И основно защото Левандовски , Мюлер , Рибери и Робен не бяха заедно на терена през всичките 90 минути на редовното време .
Изображение
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот sapio0o » 19 апр 2017 12:39

Засадата е на Лева след подаване на Мюлер. Твоята снимка е от първото подаване, което е насочено към Мюлер, а там говорим за редовна ситуация.

Ето ти я засадата.

Изображение

Колкото до съдиите, аз отдавна споменах, че има грешки и двете половини. Моите снимки и аргументи са насочени към тези, които оправдават отпадането на Байерн със засади и тем подобни. Дори нямаше да видим продължения, ако Реал си бе реализирал положенията или бяха дали засадата преди автогола.

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот Lyubaka01 » 19 апр 2017 13:36

На другата снимка, която беше постнал много по-ясно се вижда положението и се вижда че засада НЯМА. С това преставам да споря с тебе, защото това е все едно да спориш с радиоточката...


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта