ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот MCMXIII » 19 апр 2017 10:55

sapio0o написа:От истината боли, така ли да го разбирам? Какво, не виждаш ли засадата? Без тази засадка нямаше да видим продължения, съответно и засада на Ронко. Като ще се оплаквате от съдии, поне го правете и в двете посоки. Нали, щото миналия сезон не се сърдехте след триумфа с Юве и отменения гол на италианците при 0:2. Несправедливо отменен, държа да подчертая.

Голът на Р. през 2012 не бе ли от засада? А знаеш ли, че в Америка бият негрит или белите :) Нещо за инквизицията през 13-и вк да кажеш?
100 човека ти обясняват, че футболът не ти е силна страна, ти пак си знаеш :)

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот sapio0o » 19 апр 2017 10:57

Голът на Роналдо през 2012 от засада? Я бърже си пусни повторение! Освен това Реал отпада в онзи мач.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот MCMXIII » 19 апр 2017 11:11

Ти още не можеш да видиш дузпата снощи, камо ли други неща. Както и да е :!:

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот Lyubaka01 » 19 апр 2017 11:13

sapio0o написа:Лаик, преди първият да подаде на втория, той е в засада, спрямо играчите на Реал. Простички правила. Все простички правила.

Момче, точно защото са простички правилата, вземи та ги попрочети че се излагаш като кифладжия... Или не са ти чак толкова простички, щом явно не са ти особено ясни... Дузпата вчера беше 100% и комай ти си единствения който го отрича. А щом твърдиш че тая ситуация е засада, значи имаш нужда доста да ги почетеш тия простички правила...

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот sapio0o » 19 апр 2017 11:15

Lyubaka01 написа:
sapio0o написа:Лаик, преди първият да подаде на втория, той е в засада, спрямо играчите на Реал. Простички правила. Все простички правила.

Момче, точно защото са простички правилата, вземи та ги попрочети че се излагаш като кифладжия... Или не са ти чак толкова простички, щом явно не са ти особено ясни... Дузпата вчера беше 100% и комай ти си единствения който го отрича. А щом твърдиш че тая ситуация е засада, значи имаш нужда доста да ги почетеш тия простички правила...


Обясни ми с прости думи как това не е засада, при все че е двойна такава. И двамата играчи на Байерн са зад тези на Реал. Тук става въпрос за пас от заден кадар, при който Мюлер или Лева (не виждам добре) поема топката, преди да се стигне до разбъркването и автогол на Рамос.

Изображение

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот MCMXIII » 19 апр 2017 11:17

Голем си!!!
Къде е топката :)

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот sapio0o » 19 апр 2017 11:19

Тук става въпрос за пас от заден кадар

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот MCMXIII » 19 апр 2017 11:20

От уважение към бай Зидан, че си затреам. И към нервите ми :)


Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ШЛ 1/4-финал Реал Мадрид - БАЙЕРН

Мнениеот ZinedineZidane » 19 апр 2017 11:25

Не е засада.

Само не знам какво толкова сте се запънали с тия съдии. Осраха мача - факт. Кой е по-подпрян, аз лично не знам. Броите някакви грешки, но това нищо не означава. За мен осирането почна с това, че не изгони Видал 47-48 минута. И после почна компенсации и куп други тъпотии. Ако това, ако онова... НИКОЙ не знае как ще се развие даден мач, ако конкретно отсъждане е различно.

Затова и споровете са малко безсмислени, когато е имало грешки и в двете посоки.

MCMXIII написа:От уважение към бай Зидан, че си затреам. И към нервите ми :)

Благодаря за уважението, друже! Ама не се въздържай от коментари, заради това. Аз не се опреличавам с някаква подгрупа (ако ме разбираш правилно).
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта