ШЛ 1/4 финал БАЙЕРН МЮНХЕН - Реал Мадрид

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал БАЙЕРН МЮНХЕН - Реал Мадрид

Мнениеот boabbb » 13 апр 2017 11:28

Кой иска тоя кирлив арабин Азар в Байерн :? На мен лично ми е много неприятно това човече :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал БАЙЕРН МЮНХЕН - Реал Мадрид

Мнениеот sapio0o » 13 апр 2017 11:30

Лимонадения Джо написа: Спомнете си Шалке, които за малко да изхвърлят Реал при по-лош резултат, в наглед протоколен мач. А Байерн не е Шалке все пак.


Лаишко сравнение. :) Реал не би подценил Байерн за нищо на света. Разбира се, че запазвате шансове, при това точно толкова големи, колкото и нашите, но играчите знаят с кого си имат работа.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал БАЙЕРН МЮНХЕН - Реал Мадрид

Мнениеот boabbb » 13 апр 2017 11:35

sapio0o написа:
Лимонадения Джо написа: Спомнете си Шалке, които за малко да изхвърлят Реал при по-лош резултат, в наглед протоколен мач. А Байерн не е Шалке все пак.


Лаишко сравнение. :) Реал не би подценил Байерн за нищо на света. Разбира се, че запазвате шансове, при това точно толкова големи, колкото и нашите, но играчите знаят с кого си имат работа.


И аз не мисля, че ще има подценяване :roll: Реал тогава още не знаеха кой е Сане :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал БАЙЕРН МЮНХЕН - Реал Мадрид

Мнениеот Лимонадения Джо » 14 апр 2017 00:50

sapio0o написа:
Лимонадения Джо написа: Спомнете си Шалке, които за малко да изхвърлят Реал при по-лош резултат, в наглед протоколен мач. А Байерн не е Шалке все пак.


Лаишко сравнение. :) Реал не би подценил Байерн за нищо на света. Разбира се, че запазвате шансове, при това точно толкова големи, колкото и нашите, но играчите знаят с кого си имат работа.

Разбрах те отлично,сега можеш да ни лишиш от присъствието си. Пиша го,съзнавайки уникалния шанс да споря с всезнайко, част от мениджърския екип на Реал, знаеки всичко,дори кой мач е подценен и кой не. Но няма как шансовете да са равни след този резултат,статистиката го доказва.


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта