ШЛ 1/4 финал БАЙЕРН МЮНХЕН - Реал Мадрид

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

ШЛ 1/4 финал БАЙЕРН МЮНХЕН - Реал Мадрид

Мнениеот Neron » 08 апр 2017 21:59

[center]Изображение[/center]

[center][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fnPxq3tMcZQ[/youtube][/center]

[center]Дата: 12 април 2017г.

Час: 21:45

Телевизия: bTV Action

Стадион: Алианц Арена
Капацитет: 70 000
[/center]

[center]Изображение[/center]

[center]Контузени в Байерн: няма
Контузени в Реал: Пепе и Варан
[/center]
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал БАЙЕРН МЮНХЕН - Реал Мадрид

Мнениеот Neron » 08 апр 2017 22:50

Прогнози няма да давам, защото това е отвсякъде троен мач, а така ще бъде и за срещата в Мадрид. Много по-интересно ми е какъв състав ще избере Анчелоти. Всичко ще се улесни ако Левандовски е контузен, но за радост шансовете за това са доста малки. Защитата е ясна. Нойер, Лам, Хумелс, Мартинес и Алаба. В центъра също не очаквам изненади и титуляри би трябвало да започнат Алонсо и Видал. За сигурни титуляри в предни позиции можем да смятаме Левандовски и Алкантара. До тук лесно, но големият въпрос е кой измежду Рибери, Мюлер и Робен да отпадне от стартовите 11. Мюлер преди леката контузия показа признаци на съживяване и не върви да оставиш душата на отбора резерва в толкова важен мач.

Вариант 1: Изображение

Лишаваме се от Мюлер, но всички си играят на позициите.

Вариант 2: Изображение

Играещият силно в последно време, заслужаващ титулярно място срещу Реал, а и един от най-добрите срещу Дортмунд Робен сяда на пейката за сметка на Мюлер и Робен. Тук отново всички са си по местата.

Вариант 3: Изображение

Рибери ми се струва в най-слаба форма от тримата, а и не мога да намеря повече аргументи и предимства пред останалите, но седне ли той на пейката оставаме без типично ляво крило. Такова най-вероятно ще трябва да играе Робен, а това ще отнеме доста от възможностите и ще ни лиши от пробивите му и шута в далечния ъгъл. При това положение не е изключено да си сменят местата с Мюлер.

Ще ми е интересно да прочета и други гледни точки по този въпрос.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал БАЙЕРН МЮНХЕН - Реал Мадрид

Мнениеот doktora25 » 08 апр 2017 23:26

Ето и Вариант 4 от мен. ;)
Изображение
В последните мачове, в които Мюлер, Тиаго и Левандовски бяха едновременно на терена за противника ставаше страшно. В невероятна форма са и тримата, а Анчелоти в нито един момент през сезона не показа, че разчита на играчите от пейката да обръщат мачове и да променят играта. Така че не виждам причина всичко най-добро да не започне от първите минути. На мен Видал сякаш малко ми бледнее и затова бих оставил него на пейката. Никакви експерименти с Коста и Коман не бива да се правят. Мисля че централната защитна двойка не изглежда съвсем сигурна, защото виждам че и Боата е здрав и е в час, но тук напълно бих се доверил на решението на Карло по въпроса.

Иначе от другите предложени варианти №1 ми изглежда вероятен, докато при 2 и 3 би се наложило някой от лидерите на отбора да не играе на поста, на който най-често се подвизаваше през този сезон, което ми се струва неоправдан риск и не мисля, че Анчелоти би го предприел. Особено това се отнася за Робен, който бе мъчен в определени минути към края на срещите и на други позиции, а и Мюлер, макар че аз лично искам да го виждам на крилото, Карло мисля че не го е пробвал нито веднъж там или поне не скоро.

Най-важното е всички тези, които ги спрягаме за титуляри да са здрави и готови за мача.

Аз очаквам 1-ца, има значение разбира се какъв точно е резултатът, най-добре е победа с 2+ гола, но пък и си мисля, че 2-1 е по-добре от 1-0, защото във втория случай съперникът може да излезе на реванша с мисъл да вкарва много и може да стане неприятно дори и за нас, докато в 1-я случай ще подходи повече с мисъл за защитата и да не допусне гол, а точно тогава ставаме най-опасни. Така или иначе шансовете си остават 50:50.
Последна промяна от doktora25 на 08 апр 2017 23:45, променено общо 2 пъти.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал БАЙЕРН МЮНХЕН - Реал Мадрид

Мнениеот Neron » 08 апр 2017 23:36

doktora25 написа:Ето и Вариант 4 от мен. ;)
Изображение

Струва ми се прекалено офанзивен този състав. Да, играем на Алианц Арена, но това все пак е Реал, а не Фрайбург.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал БАЙЕРН МЮНХЕН - Реал Мадрид

Мнениеот doktora25 » 09 апр 2017 00:01

Neron написа:Струва ми се прекалено офанзивен този състав. Да, играем на Алианц Арена, но това все пак е Реал, а не Фрайбург.

Въпросът е доколко Тиаго би се справил със задачите в дефанзивен план, още повече че Реал се славят с най-силната халфова линия. Преди време щях да бъда много скептичен, но в последните мачове в които го наблюдавах на тази позиция не помня да е правил груби грешки. Да, би било риск може би, Видал със сигурност има повече опит, но както ти каза някой трябва да седне на пейката и съм почти сигурен, че това няма да е нито Тиаго, нито Робен.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал БАЙЕРН МЮНХЕН - Реал Мадрид

Мнениеот niki87 » 09 апр 2017 09:13

Мисля, че Байерн е по-добрия отбор и се надявам това да си проличи както на терена, така и на таблото.

try.stan
Мнения: 248
Регистриран на: 11 авг 2013 16:41
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал БАЙЕРН МЮНХЕН - Реал Мадрид

Мнениеот try.stan » 09 апр 2017 11:19

Срещу Реал такова нещо като "прекалено офанзивен състав" не може да има! Байерн е в такава форма, че ако мачът потръгне, с лекота се отива на 4:1, 5:1... Карло да пусне цялата ударна мощ, като Робен задължително трябва да е титуляр за сметка на Мюлер. Тоя да влиза късно през второто полувреме - и то само, ако нещата не вървят добре.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал БАЙЕРН МЮНХЕН - Реал Мадрид

Мнениеот Neron » 09 апр 2017 12:55

Ако Байерн излезе с толкова офанзивни футболисти рискува при евентуален начален домакински натиск Реал да спретнат една контра и нещата да станат много грозни, а Реал тези работи ги умее.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал БАЙЕРН МЮНХЕН - Реал Мадрид

Мнениеот trokadero_ » 09 апр 2017 14:22

Другият голям сблъсък ! Немската машина играе до последно , очаквам победа над Реал - 2:1 , 3:1 ;)

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал БАЙЕРН МЮНХЕН - Реал Мадрид

Мнениеот Neron » 09 апр 2017 14:45

За съжаление Хумелс е получил някаква контузия по време на днешната тренировка и не се знае дали ще може да играе.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта