Бундеслига 2016/2017: XXVI кръг, Байерн - Аугсбург

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Бундеслига 2016/2017: XXVI кръг, Байерн - Аугсбург

Мнениеот MCMXIII » 27 мар 2017 13:16

Изображение


Изображение

ИзображениеИзображениеИзображение


01 април 2017 г.
16:30 ч. българско време

Изображение

Изображение

Изображение

Капацитет: 75.024
Град: Мюнхен



Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: XXVI кръг, Байерн - Аугсбург

Мнениеот Neron » 01 апр 2017 21:37

Не можах да гледам, но определено си е струвало. Алкантара и Левандовски затвърждават много добрата си форма, а Мюлер май ги започва. Дано не са го контузили, но аз бая трябва да се замисля, че да се сетя кога последно беше контузен.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: XXVI кръг, Байерн - Аугсбург

Мнениеот Der Führer » 03 апр 2017 10:29

Neron написа:Не можах да гледам, но определено си е струвало. Алкантара и Левандовски затвърждават много добрата си форма, а Мюлер май ги започва. Дано не са го контузили, но аз бая трябва да се замисля, че да се сетя кога последно беше контузен.

Мюлер доигра мача и си излезе съвсем нормално . Влизането беше грубо , но не мисля че има някакви последствия .
Не само споменатите , целия отбор започва да влиза във форма точно когато трябва ... за разлика от предходни години . Може би с изключение на Бернат и Кимих , които на няколко пъти изпадаха в комични ситуации . Колкото до Алкантара - в момента играе най-добрия си полусезон , откакто е в Байерн ... по една или друга причина . И най-накрая след 3 години и половина чакане започва да прави това , което би трябвало да е основната му задача на терена - да създава положения за нападателите .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: XXVI кръг, Байерн - Аугсбург

Мнениеот niki87 » 03 апр 2017 20:15

Положителни думи за Тиаго :o Май не трябваше да сменям зимните гуми :lol:

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: XXVI кръг, Байерн - Аугсбург

Мнениеот Der Führer » 03 апр 2017 23:11

niki87 написа:Положителни думи за Тиаго :o Май не трябваше да сменям зимните гуми :lol:

Че аз и друг път съм го хвалил ... за определени мачове . Сега просто отбелязвам , че от началото на годината играе на високо ниво и това си личи и като статистика . Макар да има още мачове до края , този полусезон е най-силния му , откакто е в Байерн . И сезона като цяло също . Може да съм краен в оценките си в доста случаи , може Алкантара да не ми е сред любимците в Байерн ... но нямам проблем да го хваля , когато играе добре . Дано си задържи добрата форма до края на сезона , пък тогава ще коментираме на какво се дължи тя . ;)
Пък за гумите ... даже малко си закъснял :mrgreen:
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта