ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот JackPackage » 08 мар 2017 16:58

iliev72 написа:
rhaegar написа:Ми нали пак тях ще гледаш, ей Богу. Или като останат само шампионите, изведнъж в големите първенства ще триумфира различен отбор всяка година, а в ШЛ ще отпадат от унгарци и словаци. Мисли малко, не е сложно.

Ти мисли ! Дали щяхме да гледаме сега Севиля , Арсенал , Сити , Наполи и т.н.
Колко от последните 3 титли на Реал са след като са били шампиони на Испания ?! Май николко !!!
Колко пъти щяха да играят в последните 5г Атлетико М ако играеше само шампиона ?! Николко !!!
Не знам кой трябва да мисли, но май не съм аз !!!

ПЪПЕШ, Атлетико става шампион 2014, не сме като едни други от река Мърси, дето не са виждали титла от четвърт век! :twisted:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43752
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот rhaegar » 08 мар 2017 16:59

iliev72 написа:
rhaegar написа:Ми нали пак тях ще гледаш, ей Богу. Или като останат само шампионите, изведнъж в големите първенства ще триумфира различен отбор всяка година, а в ШЛ ще отпадат от унгарци и словаци. Мисли малко, не е сложно.

Ти мисли ! Дали щяхме да гледаме сега Севиля , Арсенал , Сити , Наполи и т.н.
Колко от последните 3 титли на Реал са след като са били шампиони на Испания ?! Май николко !!!
Колко пъти щяха да играят в последните 5г Атлетико М ако играеше само шампиона ?! Николко !!!
Не знам кой трябва да мисли, но май не съм аз !!!


Бедни, бедни Илиев. Това, че твоят отбор не е ставал шампион от памтивека, не значи, че и други не са-справка, Атлетико, преди има-няма 3 сезона.

И ако вместо отборите, които си изброил, гледахме Спарта Прага и Олимпиякос, какво щеше да е по-различно? Да, щеше да станат още по-еднопосочни мачове.

Трето-парите в ШЛ станаха такива, именно защото в нея заиграха повече отбори от по-богати държави, разбирай по-големи пазари. КЕШ беше турнир, от който пари не се правеха, а целта на УЕФА е именно печалбата. Печалбата се генерира от реклами, фенове, телевизии и т.н. Големите фирми имат интерес да рекламират при популярни отбори, с много фенове от богати страни. Телевизиите имат интерес, да дават мачове, между такива отбори. Съответно, колкото повече такива отбори в ШЛ, толкова повече пари. Ако беше останал старият формат, парите, които щяха да се излеят към останалите отбори, както твърдите, нямаше да ги има, защото турнирът нямаше да генерира почти никакви приходи.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот iliev72 » 08 мар 2017 17:29

Става ли са :) Хубаво :) И колко пъти в последните 5г бяха в ШЛ ?!Май 5 , но ако играеше шампиона щеше да е само 1.
И това се отнася за много отбори и важи най вече за Арсенал.Те са от 15г редовно в ШЛ и резултата го видяхме снощи.И за 15г толкова много са постигнали в ШЛ , че не ми се говори.И те не са единствен пример за безсмислено постоянно присъствие в ШЛ.И ако не си забелязал в момента се получва едно пресищане от такива мачове и в много случаи само ги слушам тези мачове и се обръщам да гледам някое и друго повторение.Не може на всеки 3 дена да гледаш големи мачове защото това вече се превръща в ежедневие и спираш да ги гледаш !
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43752
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот rhaegar » 08 мар 2017 17:34

И ако 6-7 пъти поред на осминафинал отпадаше Розенборг, какво щеше да е по-различно? Щеше ли да ти пука изобщо?

Офтопик:
Дано феновете на Байерн ни извинят, че им оспамихме темата.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Sardukar » 08 мар 2017 17:42

iliev72 написа:Не знам кой трябва да мисли, но май не съм аз !!!

Браво, справяш се отлично! Продължавай все така :lol:
Image
Image
Image

Потребителски аватар
krasimilkov
Мнения: 549
Регистриран на: 30 ное 2008 10:17
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот krasimilkov » 08 мар 2017 17:45

Neron написа:Не знам шубата какви претенции има, но не виждам къде съдиите сбъркана. Всъщност на какво се е надявал след първия мач?

Мен ме издразни Борето Касабов,една св*рка да ви беше направил.То бива пристрастие към немския футбол,ама неговото не се търпи вече.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот sapio0o » 08 мар 2017 18:52

iliev72 написа:Колко от последните 3 титли на Реал са след като са били шампиони на Испания ?! Май николко !!!


Една всъщност. 2001-ва печелим 28-ма титла на Испания, а сезон по-късно 9-та европейска купа. 8-)

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот slash1912 » 08 мар 2017 18:59

Илиев,не си прав тук.Светът и футбола вървят напред и се развиват.Така има много повече мачове,интереса на публика и спонсори е огромен и не виждам никакъв смисъл да връщаме нивото отпреди 30 години.Добрия отбор ще побеждава във всякакви формати,в това можеш да бъдеш сигурен.
Image

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот sapio0o » 08 мар 2017 19:08

slash1912 написа:Добрия отбор ще побеждава във всякакви формати,в това можеш да бъдеш сигурен.


Че то форматът сега е в пъти по-труден. Не случайно и няма отбор, който да е съумявал да си защити трофея, а кандидати определено не липсват. Сега се играят повече срещи и отборите са по-равностойни. Просто някои хора отказват да разберат, че сме 21-ви век и че някои неща никога няма да бъдат същите. Сега, не отричам, че има отбори, които липсват в турнира и на тяхно място виждаме Сити и ПСЖ примерно, но то колелото се върти. Все някога ще настъпи промяна. Търпение.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот doktora25 » 08 мар 2017 19:23

Истината трябва да се търси по средата и постепенно трябва да се върви към разпределяне на големите пари върху представители на възможно най-голям брой държави.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта