ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот iliev72 » 08 мар 2017 14:45

rhaegar написа:
iliev72 написа:Нещата са повече от трагични.Крайно време тези от УЕФА да се сетят , че в ШЛ трябва да играят само шампиони , а не 2,3,4 и кой ли още не.Модела който е в момента доказва , че въобще не работи.Някои отбори стигат до определено място и толкоз , а на други дори не им се дава шанс да пробват.Всяка година си гледаме почти едни същи 8 отбора в 1/4 финалите в ШЛ.Скука !


Звучиш като човек, който не иска да види любимия си отбор в ШЛ, поне още 30 години. :lol:

Интригата ще е страшна, разнообразието невероятно. На 1/4 финалите ще са шампионите на Италия, Англия, Испания, Германия, Холандия и Португалия, може би Русия и Белгия. Видно разнообразие, сега кажи-речи пак ще са същите. И интригата в мач между Байерн и промъкнал се по случайност шампион на Чехия ще е огромна, дано доживея това зрелище.

За шампиона на Англия имам дълбоки съмнения , нещо се бъркаш за Холандия в ШЛ.
Същото така се съмнявам Бенфика и Порто да продължат.И сега кои държави останаха.
Италия , Германия , Испания , Англия(вероятно Сити) , Франция(вероятно ПСЖ).
То така е всяка година и освен това единствената разлика от предишни години ако отпаднат Барса.
Иначе редовно си гледаме Байерн , Юве и Реал.Нещо взе да ми омръзва все тях да гледам.
Отче Том § Джери дават ли ви да гледате в светая обител ;)
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот rhaegar » 08 мар 2017 14:56

Ми нали пак тях ще гледаш, ей Богу. Или като останат само шампионите, изведнъж в големите първенства ще триумфира различен отбор всяка година, а в ШЛ ще отпадат от унгарци и словаци. Мисли малко, не е сложно.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот JackPackage » 08 мар 2017 15:09

Съгласен съм с Илиев, нека да играят само шампионите - тогава няма да са Барса, Юве, ПСЖ, Челси, Байерн, Порто, Аякс и Зенит на 1/4 финалите!

При приемане предложението на илиев очаквам следните 1/4 финални двойки в ШЛ:

Фортуна Дюселдорф - Норич
Аячо - Пескара
Осасуна - Боависта
ВВВ Венло - Том Томск
(това при положение че тези отбори като фаворити са отстранили предния кръг АИК Стокхолм, ИФК Гьотеборг, Европа (Гибралтар), Дъ Ню Сейнтс (Уелс), Валета (Малта), Тре Пене (Сан Марино) и Жалгирис)

С нетърпение очаквам тези мега сблъсъци!
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][/center]
[center][/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот sapio0o » 08 мар 2017 15:31

JackPackage написа:Съгласен съм с Илиев, нека да играят само шампионите - тогава няма да са Барса, Юве, ПСЖ, Челси, Байерн, Порто, Аякс и Зенит на 1/4 финалите!

При приемане предложението на илиев очаквам следните 1/4 финални двойки в ШЛ:

Фортуна Дюселдорф - Норич
Аячо - Пескара
Осасуна - Боависта
ВВВ Венло - Том Томск
(това при положение че тези отбори като фаворити са отстранили предния кръг АИК Стокхолм, ИФК Гьотеборг, Европа (Гибралтар), Дъ Ню Сейнтс (Уелс), Валета (Малта), Тре Пене (Сан Марино) и Жалгирис)

С нетърпение очаквам тези мега сблъсъци!



:lol: :lol: :lol:

С Илиев е трудно да излезеш на глава като цяло. Той човекът си знае неговото.
[center][/center]

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот HekakaB » 08 мар 2017 16:23

Много сте елементарни последните няколко човечета. А замислете се малко, преди да ръсите простотии, къде щяха да са всичките пари които УЕФА дава сега на едни и същи 10-16 отбора всяка година, ако играят само шампионите. И дали ще могат да се противопоставят тия отбори на които сега се смеете, ако получаваха тия пари наготово, както е сега при прехвалените ви балетисти и прочие. Пълна пародия е тоя турнир.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот pomiqr272 » 08 мар 2017 16:29

HekakaB написа:Много сте елементарни последните няколко човечета. А замислете се малко, преди да ръсите простотии, къде щяха да са всичките пари които УЕФА дава сега на едни и същи 10-16 отбора всяка година, ако играят само шампионите. И дали ще могат да се противопоставят тия отбори на които сега се смеете, ако получаваха тия пари наготово, както е сега при прехвалените ви балетисти и прочие. Пълна пародия е тоя турнир.


Ей, Богу! От тази година в групите на ШЛ се дават 15 млн. евро, а шампионът взема 70 млн. Барса не могат да платят годишните заплати на Меси, Неймар и Суарес с тези пари. Къде щели да бъдат :-D

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот pomiqr272 » 08 мар 2017 16:33

Илиев да не е фен на Ливърпул, то нещата се изясняват. Това са най-странните хора, които познавам. След две поредни победи в първите два кръга винаги се гласят за титла :-D

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот iliev72 » 08 мар 2017 16:34

rhaegar написа:Ми нали пак тях ще гледаш, ей Богу. Или като останат само шампионите, изведнъж в големите първенства ще триумфира различен отбор всяка година, а в ШЛ ще отпадат от унгарци и словаци. Мисли малко, не е сложно.

Ти мисли ! Дали щяхме да гледаме сега Севиля , Арсенал , Сити , Наполи и т.н.
Колко от последните 3 титли на Реал са след като са били шампиони на Испания ?! Май николко !!!
Колко пъти щяха да играят в последните 5г Атлетико М ако играеше само шампиона ?! Николко !!!
Не знам кой трябва да мисли, но май не съм аз !!!
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот HekakaB » 08 мар 2017 16:36

И дали ще гледаш Меси,Суарес и Неймар в един отбор, ако извадиш от бюджета му тия подарени всяка година пари?
Да не говорим за милионите идващи от реклама, само защото са абонирани за турнира. Тогава дали ще имат за заплатите им? Ще имат трънки.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта