ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот hydetoshi » 08 мар 2017 09:55

sapio0o написа:Аз ако съм на вас не би си правил генерални изводи от тези два мача. Не че подценявам Байерн, напротив. Но Арсенал го правят това всеки сезон. Като цяло английските отбори нямат оръжия към днешна дата. Не че някога са имали, но поне не се даваха без бой.

Извинявам се , ако задавам глупав въпрос, но някой знае ли случай в ШЛ , някой отбор да вкарва 5 гола като гост ?


Най-пресните ми спомени са Реал срещу Галатасарай за 1:6 през 2013 и същия резултат срещу Шалке през 2014.

И аз ще задам един не много глупав въпрос. Някой знае ли защо Арсенал всяка година играят все срещу Байерн или Барселона. И сам си отговарям. Защото жребият е дирижиран.Което го превръща в пълен фарс.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот sapio0o » 08 мар 2017 10:12

hydetoshi написа:И аз ще задам един не много глупав въпрос. Някой знае ли защо Арсенал всяка година играят все срещу Байерн или Барселона. И сам си отговарям. Защото жребият е дирижиран.Което го превръща в пълен фарс.


Арсенал игра с Монако през 2015, но също не можа да продължи.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Furious_Monk » 08 мар 2017 11:30

sapio0o написа:
hydetoshi написа:И аз ще задам един не много глупав въпрос. Някой знае ли защо Арсенал всяка година играят все срещу Байерн или Барселона. И сам си отговарям. Защото жребият е дирижиран.Което го превръща в пълен фарс.


Арсенал игра с Монако през 2015, но също не можа да продължи.


Те и в Англия също не могат да продължат развитието си към клуб, борещ се за нещо повече от място в турнира на "дирижираната" купа.

Там пък все играят с Манчестърските отбори и Челси, този пуст техен късмет. :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот iliev72 » 08 мар 2017 11:41

Нещата са повече от трагични.Крайно време тези от УЕФА да се сетят , че в ШЛ трябва да играят само шампиони , а не 2,3,4 и кой ли още не.Модела който е в момента доказва , че въобще не работи.Някои отбори стигат до определено място и толкоз , а на други дори не им се дава шанс да пробват.Всяка година си гледаме почти едни същи 8 отбора в 1/4 финалите в ШЛ.Скука !
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот sapio0o » 08 мар 2017 11:49

iliev72 написа:Нещата са повече от трагични.Крайно време тези от УЕФА да се сетят , че в ШЛ трябва да играят само шампиони , а не 2,3,4 и кой ли още не.Модела който е в момента доказва , че въобще не работи.Някои отбори стигат до определено място и толкоз , а на други дори не им се дава шанс да пробват.Всяка година си гледаме почти едни същи 8 отбора в 1/4 финалите в ШЛ.Скука !


Някой май още живее в 80-те. :lol: Какво, честно ли вярваш, че шампионите на Украйна, Норвегия, Холандия, Белгия и прочие ще се противопоставят на втория, третия и четвъртия в Испания, Германия и Италия? :lol: Връщане назад няма.

Те и в Англия също не могат да продължат развитието си към клуб, борещ се за нещо повече от място в турнира на "дирижираната" купа.

Там пък все играят с Манчестърските отбори и Челси, този пуст техен късмет. :lol:


Е, миналия сезон бяха втори, ако не се лъжа. В ШЛ нямат повече от 1/8 финал от години. Пък и аз говоря за английските клубове като цяло. Не само за Арсенал в частност.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот iliev72 » 08 мар 2017 11:57

Май забравяш , че дори най-големият аутсайдер има шанс в два мача срещу изявен фаворит.
Сега всичко е пари и заради тези пари всяка година гледаме почти едни същи 1/4 и 1/2 полуфунали.
УЕФА са се погрижили за любимият Реал да не бъде изненадан от никому неизвестен отбор още в началото на ШЛ :)
Радвай се любителю на балета , а не на футбола ;) Защо не се запиташ ако няма измислени коеф. и т.н. и за да се влиза в ШЛ всички играят в предвирителният кръгове дали всяка година ще са там балета ;) Искрено се съмнявам :)
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Neron » 08 мар 2017 12:08

Не знам шубата какви претенции има, но не виждам къде съдиите сбъркана. Всъщност на какво се е надявал след първия мач?
Последна промяна от Neron на 08 мар 2017 12:09, променено общо 1 път.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот niki87 » 08 мар 2017 12:08

Венгер що не коментира съдийството в първия мач и волейболните отигравания на неговите играчи в наказателното поле? Да ти вкарат 9 гола за 2 полувремена и да се оправдаваш със съдията...
Байерн игра разконцентрирано, особено в средата на терена, където Видал и Алонсо бъркаха постоянно, оттам се създаде и напрежението в защитата, която също беше неуверена в някой ситуации. Общо взето типично за отборите на Анчелото, след подобен резултат в първия мач. Да се стягат за Лестър :mrgreen:

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот DrAvalanche » 08 мар 2017 12:59

Дузпата и червения картон са смехотворни. Левандовски се е превърнал в изключително противен играч. Постоянно си проси и жестикулира към съдии.Въпреки това, Арсенал не показаха че заслужават да продължат, но поне в реванша имаше някаква интрига...до намесата на малоумните гръцки курви.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот rhaegar » 08 мар 2017 13:49

iliev72 написа:Нещата са повече от трагични.Крайно време тези от УЕФА да се сетят , че в ШЛ трябва да играят само шампиони , а не 2,3,4 и кой ли още не.Модела който е в момента доказва , че въобще не работи.Някои отбори стигат до определено място и толкоз , а на други дори не им се дава шанс да пробват.Всяка година си гледаме почти едни същи 8 отбора в 1/4 финалите в ШЛ.Скука !


Звучиш като човек, който не иска да види любимия си отбор в ШЛ, поне още 30 години. :lol:

Интригата ще е страшна, разнообразието невероятно. На 1/4 финалите ще са шампионите на Италия, Англия, Испания, Германия, Холандия и Португалия, може би Русия и Белгия. Видно разнообразие, сега кажи-речи пак ще са същите. И интригата в мач между Байерн и промъкнал се по случайност шампион на Чехия ще е огромна, дано доживея това зрелище.
Последна промяна от rhaegar на 08 мар 2017 13:50, променено общо 1 път.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта