ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот Der Führer » 16 фев 2017 00:55

MCMXIII написа:
Furious_Monk написа:Честито Фюлер, не си е шега работа да вкарате пет парчета на Арсенал. Каквото и да си говорим, макар и не сред големите, англичаните поддържат едно доста прилично ниво.

И още нещо, понеже често споменаваш 10-ката, ако развиете потенциала на Алкантара, изобщо няма да имате нужда от такава.

Утрепа ме :oops: Ако не беше нарекъл Фюри, Фюлер, щях да кажа, че аз съм го описал ;)

Вторат част на двубоя, бе като първото полувреме срещу Разебалшпорт. Явно Баврия може!

Може , когато забравят за "тики-такането" . Дори и днес Видал , Алонсо и Алкантара подаваха основно назад и по ширина и грешаха над 70% от пасовете напред .
Най-силните мачове при Анчелоти са тези са първите мачове с Вердер и Ростов , с Волфсбург в Бундеслигата и мача за Суперкупата с Дортмунд .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот Der Führer » 16 фев 2017 00:58

Alex написа:
doktora25 написа:Понеже говорят за неадекватния Габриел, а аз не ги следя, някой знае ли защо Мертезакер не бе в групата, а гледа от трибуните? Не казаха да е контузен или наказан, огледах на много места, не виждам да са го дали под наем или нещо подобно.

Мертезакер липсваше много време и сега тренира, ама още не е влизал в игра.

Въпросът не е защо Мертезакер не игра (има Роб Холдинг в крайна сметка), въпросът е защо Габриел е част от тоя отбор?!?!?!?!?!?!? Не днес, по принцип, защо въобще играе във Висшата Лига, а не в Лига 1, защо го бутат и за десен бек... Това момче няма един адекватен мач, все едно някой от Б група в България да го трансферират в Арсенал?!?!?!

Да беше само Габриел , да се съглася ... Но освен Санчес и Кошчелни от полевите футболисти , никой друг днес не показа нищо . А Джака почти всеки мач е за гонене .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот Alex » 16 фев 2017 02:33

Der Führer написа:
Alex написа:
doktora25 написа:Понеже говорят за неадекватния Габриел, а аз не ги следя, някой знае ли защо Мертезакер не бе в групата, а гледа от трибуните? Не казаха да е контузен или наказан, огледах на много места, не виждам да са го дали под наем или нещо подобно.

Мертезакер липсваше много време и сега тренира, ама още не е влизал в игра.

Въпросът не е защо Мертезакер не игра (има Роб Холдинг в крайна сметка), въпросът е защо Габриел е част от тоя отбор?!?!?!?!?!?!? Не днес, по принцип, защо въобще играе във Висшата Лига, а не в Лига 1, защо го бутат и за десен бек... Това момче няма един адекватен мач, все едно някой от Б група в България да го трансферират в Арсенал?!?!?!

Да беше само Габриел , да се съглася ... Но освен Санчес и Кошчелни от полевите футболисти , никой друг днес не показа нищо . А Джака почти всеки мач е за гонене .

В тоя отбор само Санчес е на нивото, на което се желае. Има още 4-5 човека, които могат да си подобрят играта и да са ок и всичко друго е за продан... Но ако другите футболисти могат да играят в 16-тия във Висшата Лига (някои и в 8-мия), то Габриел не е ясно защо е купен, защо е играл повече от 10 минути в официален мач, защо въобще тоя човек е част от отбор над Лига 1?!?!?!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот Alex » 16 фев 2017 02:38

insaneboy1 написа:
Alex написа:
slash1912 написа:Напълнихте ми душата тази вечер 8-) Въпреки съдийската подкрепа за пореден път,Арсенал си отнесе ръчичката за Лондон :lol:

Вие къде играете, че нещо съм пропуснал... Купа на Лигата, ФА къп? Във Висшата лига как сте.... с много ли водите на Арсенал? В Шампионската лига доволно ли се представихте тоя сезон?

То и вие след 2 седмици няма да сте, ние поне като не сме съв форма не се излагаме така - всяка година ОсминАрсенал. Не знам феновете как го търпят тоя венгер пък и чак тенк ю написал, ахаха значи ШЛ никога няма да спечелите с тоя манталитет, вижте как се връща един отбор срешу германски когато му трябват четири гола за едно полувреме (пусни си Ливърпул - Дортмунд), не че вашия отбор е способен на подобен обрат,

Вие от 25 години и във Висшата лига не сте във форма... Арсенал в най-слабият си сезон последните 20 години не е бил там, където вие сте сега, така че по тихо.

А Байерн най-вероятно ще спечелят лигата тая година. Просто испанските отбори тоя път издишат, английските се видя също къде са. Дортмунт не са постоянни, а ПСЖ... те Арсенал не успяха да бият и направиха равен с Лудогорец.
[center]Изображение[/center]

Baphomet
Мнения: 47
Регистриран на: 09 юли 2015 16:26
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот Baphomet » 16 фев 2017 08:10

Арсенал издържаха за кратко, но за пореден път доказаха, че нямат шанс в т.нар. големи мачове. Реваншът е безсмислен, най-много някое скучно равенство да направят, зависи от съдията.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот boabbb » 16 фев 2017 09:32

Писах го и в друга тема, но ще го напиша и тука - основния признак на глупостта е да правиш едно и също, и да очакваш различен резултат :| Венгер излиза със същата тактика във всеки мач, винаги това скапано 4-2-3-1, независимо дали имаме налични и здрави играчите за схемата, и дали противника е подходящ ... На тая схема вече сигурно и Топузаков знае как да противодейства - пресираш здраво Джака и Коклен, 2-3 пъти респектираш Йозил, и Арсенал пада ... Колкото до Байерн - традиционно силен домакински мач в ШЛ,
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот slash1912 » 16 фев 2017 12:49

Alex написа:
insaneboy1 написа:
Alex написа:
slash1912 написа:Напълнихте ми душата тази вечер 8-) Въпреки съдийската подкрепа за пореден път,Арсенал си отнесе ръчичката за Лондон :lol:

Вие къде играете, че нещо съм пропуснал... Купа на Лигата, ФА къп? Във Висшата лига как сте.... с много ли водите на Арсенал? В Шампионската лига доволно ли се представихте тоя сезон?

То и вие след 2 седмици няма да сте, ние поне като не сме съв форма не се излагаме така - всяка година ОсминАрсенал. Не знам феновете как го търпят тоя венгер пък и чак тенк ю написал, ахаха значи ШЛ никога няма да спечелите с тоя манталитет, вижте как се връща един отбор срешу германски когато му трябват четири гола за едно полувреме (пусни си Ливърпул - Дортмунд), не че вашия отбор е способен на подобен обрат,

Вие от 25 години и във Висшата лига не сте във форма... Арсенал в най-слабият си сезон последните 20 години не е бил там, където вие сте сега, така че по тихо.

А Байерн най-вероятно ще спечелят лигата тая година. Просто испанските отбори тоя път издишат, английските се видя също къде са. Дортмунт не са постоянни, а ПСЖ... те Арсенал не успяха да бият и направиха равен с Лудогорец.

Ние там,където сме в ШЛ вие никога няма да бъдете :lol: Само участие не е достстъчно да си сред великите отбори.
Image

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот bilyaletdinov » 16 фев 2017 13:09

Арсенал бяха напълно равностойни до контузията на Кос. Оттам всичко отиде по дяволите. Тоя компас Габриел е бразилска версия на Данчо Тополата. Напълно неадеакватен. Отсъствието на Чех и Кос прави защитата на Арсенал да изглежда дооста посредствена. Колкото до Байерн типично силен домакински мач за тях, ако Робен е здрав до края на пролетта имат шанс за нещо повече.
[center][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот niki87 » 16 фев 2017 13:32

Робен, дано е здрав, продължава да е извънземна класа. Не е за вярване как на тия години и с толкова контузии продължава да поддържа такова ниво. Много силно игра и Лам, напомни за най-добрите си дни, както и Алонсо. Видал, както винаги, не даде на противника да диша- с Хави Мартинес биха били убийствена двойка. За Тиаго казах- играч на мача, като цяло класно представяне на отбора. Чакаме реванша.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот Neron » 16 фев 2017 14:31

niki87 написа:Робен, дано е здрав, продължава да е извънземна класа. Не е за вярване как на тия години и с толкова контузии продължава да поддържа такова ниво. Много силно игра и Лам, напомни за най-добрите си дни, както и Алонсо. Видал, както винаги, не даде на противника да диша- с Хави Мартинес биха били убийствена двойка. За Тиаго казах- играч на мача, като цяло класно представяне на отбора. Чакаме реванша.

Определено след този сезон ще бъде много важно и добре дошло за отбора да се налагат Мартинес и Видал в центъра. Точно там Мартинес направи изключителни мачове след пристигането си в Мюнхен. Остава да се реши проблемът кой ще замести Лам подобаващо. Аз си мисля, че може да е Кимих. Напред може би оптималния вариант ще е да са Мюлер, Алкантара, Робен и Левандовски.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта