ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот LSFC 1914 » 15 фев 2017 23:43

И съдиите не можаха да спрат Байерн :idea:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот Furious_Monk » 15 фев 2017 23:44

Честито Фюлер, не си е шега работа да вкарате пет парчета на Арсенал. Каквото и да си говорим, макар и не сред големите, англичаните поддържат едно доста прилично ниво.

И още нещо, понеже често споменаваш 10-ката, ако развиете потенциала на Алкантара, изобщо няма да имате нужда от такава.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот slash1912 » 15 фев 2017 23:46

Напълнихте ми душата тази вечер 8-) Въпреки съдийската подкрепа за пореден път,Арсенал си отнесе ръчичката за Лондон :lol:
Image

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот doktora25 » 16 фев 2017 00:02

Понеже говорят за неадекватния Габриел, а аз не ги следя, някой знае ли защо Мертезакер не бе в групата, а гледа от трибуните? Не казаха да е контузен или наказан, огледах на много места, не виждам да са го дали под наем или нещо подобно.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот MCMXIII » 16 фев 2017 00:03

Furious_Monk написа:Честито Фюлер, не си е шега работа да вкарате пет парчета на Арсенал. Каквото и да си говорим, макар и не сред големите, англичаните поддържат едно доста прилично ниво.

И още нещо, понеже често споменаваш 10-ката, ако развиете потенциала на Алкантара, изобщо няма да имате нужда от такава.

Утрепа ме :oops: Ако не беше нарекъл Фюри, Фюлер, щях да кажа, че аз съм го описал ;)

Вторат част на двубоя, бе като първото полувреме срещу Разебалшпорт. Явно Баврия може!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот Furious_Monk » 16 фев 2017 00:21

MCMXIII написа:
Furious_Monk написа:Честито Фюлер, не си е шега работа да вкарате пет парчета на Арсенал. Каквото и да си говорим, макар и не сред големите, англичаните поддържат едно доста прилично ниво.

И още нещо, понеже често споменаваш 10-ката, ако развиете потенциала на Алкантара, изобщо няма да имате нужда от такава.

Утрепа ме :oops: Ако не беше нарекъл Фюри, Фюлер, щях да кажа, че аз съм го описал ;)

Вторат част на двубоя, бе като първото полувреме срещу Разебалшпорт. Явно Баврия може!


Много фенове подценяват качествата на по-неизвестните отбори. Това е нещото, което доста фенове не го приемат. Всеки мач е една здрава битка на терена, а понякога не е възможно да бъдеш на очакваното ниво, най-вече заради големия брой срещи, които изиграват отборите през сезона. А има и моменти в които това "понякога" е доста продължително като време.

При нас, двубоят с Осасуна бе доста по-груб, по-тежък, и противникът бе доста по-агресивен и болезнен от Наполи, но това не прави Осасуна по-силен отбор от неаполитанците.

Сигурен, че и при вас го има същото нещо. Вече само края на сезона определя качеството на извършената работа, а и някоя и друга велика вечер в ШЛ.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот Alex » 16 фев 2017 00:31

doktora25 написа:Понеже говорят за неадекватния Габриел, а аз не ги следя, някой знае ли защо Мертезакер не бе в групата, а гледа от трибуните? Не казаха да е контузен или наказан, огледах на много места, не виждам да са го дали под наем или нещо подобно.

Мертезакер липсваше много време и сега тренира, ама още не е влизал в игра.

Въпросът не е защо Мертезакер не игра (има Роб Холдинг в крайна сметка), въпросът е защо Габриел е част от тоя отбор?!?!?!?!?!?!? Не днес, по принцип, защо въобще играе във Висшата Лига, а не в Лига 1, защо го бутат и за десен бек... Това момче няма един адекватен мач, все едно някой от Б група в България да го трансферират в Арсенал?!?!?!
Изображение

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот Alex » 16 фев 2017 00:33

slash1912 написа:Напълнихте ми душата тази вечер 8-) Въпреки съдийската подкрепа за пореден път,Арсенал си отнесе ръчичката за Лондон :lol:

Вие къде играете, че нещо съм пропуснал... Купа на Лигата, ФА къп? Във Висшата лига как сте.... с много ли водите на Арсенал? В Шампионската лига доволно ли се представихте тоя сезон?
Изображение

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5443
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот insaneboy1 » 16 фев 2017 00:44

Alex написа:
slash1912 написа:Напълнихте ми душата тази вечер 8-) Въпреки съдийската подкрепа за пореден път,Арсенал си отнесе ръчичката за Лондон :lol:

Вие къде играете, че нещо съм пропуснал... Купа на Лигата, ФА къп? Във Висшата лига как сте.... с много ли водите на Арсенал? В Шампионската лига доволно ли се представихте тоя сезон?

То и вие след 2 седмици няма да сте, ние поне като не сме съв форма не се излагаме така - всяка година ОсминАрсенал. Не знам феновете как го търпят тоя венгер пък и чак тенк ю написал, ахаха значи ШЛ никога няма да спечелите с тоя манталитет, вижте как се връща един отбор срешу германски когато му трябват четири гола за едно полувреме (пусни си Ливърпул - Дортмунд), не че вашия отбор е способен на подобен обрат,

Anulo mufa

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот Der Führer » 16 фев 2017 00:47

Furious_Monk написа:Честито Фюлер, не си е шега работа да вкарате пет парчета на Арсенал. Каквото и да си говорим, макар и не сред големите, англичаните поддържат едно доста прилично ниво.

И още нещо, понеже често споменаваш 10-ката, ако развиете потенциала на Алкантара, изобщо няма да имате нужда от такава.

Не знам доколко Арсенал може да са мерило за който и да е сериозен отбор в сегашното си състояние . Реално освен Оспиня , Санчес и Кошчелни всички останали изглеждаха като случайно попаднали на терена . Първото полувреме не изглеждаха обречени единствено поради факта , че в Байерн само 4 полеви играча се мъчеха да направят нещо . Резултата можеше и да е по-голям в полза на Байерн , но и Нойер извади 2 положения . Но не бива се изпада в еуфория . Резултата е заблуждаващ . Байерн извади късмет основно с контузията на Кошчелни . Но пък от друга страна игра и с 9 човека и половина цял мач . Алонсо беше направо вреден , а Коста безполезен . Левандовски игра футбол точно 5 минути . Странно е , как за 2 години под ръководството на Гуардила е забравил всичко хубаво , на което го е научил Клоп . Той е основната причина Байерн да не спечели по-убедително .
Алкантара за мен е достигнал тавана си . Сега ще го превъзнасят , но реално и той направи едно безобразно първо полувреме и едни добри 20 минути след 50-та . Втория му гол си е почти автогол , а паса му към Мюлер въобще не беше добър . Видал , въпреки брака който допуска за пореден мач , беше най-стабилно представилия се халф на Байерн . За мен Нойер и Мартинес бяха най-добрите на терена , след това Хумелс и Алаба . Лам вдигна нивото през второто полувреме и десния фланг заработи .
Още преди мача писах , че Арсенал е съвсем преодолим отбор , но продължавам да твърдя че Байерн не е достатъчно балансиран за да се брои за претендент за ушатата . Но ако всички са здрави и Анчелоти успее да ги вкара в топформа за важните мачове , един Байерн в състав :
Нойер - Лам , Хумелс , Боатенг , Алаба - Видал , Маринес - Рибери , Мюлер , Робен - Левандовски , с повече късмет може да достигне финал ... А там вече всичко е възможно .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта