ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот iliev72 » 17 фев 2017 08:56

Фюрер няма какво да им обясняваш :)
Просто ситуацията Лева е изигра като нападател щото е такъв :)
Всеки защитник щеше да изрита веднага , а не да я подритва в наказалтелно :)
Иначе анализа ти много ми хареса , а и второто полувреме много ми хареса на Байерн :)
След първото полувреме до смяна на Косчелни имах някакви надежди за Арсенал , но след смяната никакви.
Колко пъти съм гледал Габриел толкова пъти е вършил глупости.
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот matador1 » 17 фев 2017 15:53

Мен ми хареса тоя мач :) Но истината се е, че не просто Байерн игра много добре, Арсенал никакви ги нямаше. Йозил, напр., никакъв не се чу. Един Санчез играеше сякаш. Всички други бяха с поддържащи роли.

Най-много се накефих за гола на Мюлер обаче. Да излиза вече от тая дупка, че по-вихрените му представяния ми лиспват. Мн. добър мач и за останалите играчи, разбира се.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот boabbb » 18 фев 2017 01:32

Да си кажа и аз мнението като относително неутрален - за мен няма дузпа :!: Подобно посягане с бутоните към топката, което е в обсега на противников играч, е нарушение за непряк свободен удар ... Косчелни не ритна топката нагоре, а я бутна с подметката ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот Der Führer » 18 фев 2017 15:12

boabbb написа:Да си кажа и аз мнението като относително неутрален - за мен няма дузпа :!: Подобно посягане с бутоните към топката, което е в обсега на противников играч, е нарушение за непряк свободен удар ... Косчелни не ритна топката нагоре, а я бутна с подметката ...

0:54 ...ясно се вижда и движението на Косчелни , и с коя част на бутонките рита , и в каква посока започва да се движи самата топка .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот sapio0o » 18 фев 2017 15:54

Контактът е безспорен. Лева иска да изчисти топката, но вместо това рита Косчелни. :lol: В такива моменти си личи какво е да нямаш опит в защита. :lol: И все пак абсолютно неволна ситуация. Всеки съдия би свирил според мен, но полякът като цяло не цели да извърши нарушение.
[center][/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот boabbb » 20 фев 2017 13:49

Der Führer написа:
boabbb написа:Да си кажа и аз мнението като относително неутрален - за мен няма дузпа :!: Подобно посягане с бутоните към топката, което е в обсега на противников играч, е нарушение за непряк свободен удар ... Косчелни не ритна топката нагоре, а я бутна с подметката ...

0:54 ...ясно се вижда и движението на Косчелни , и с коя част на бутонките рита , и в каква посока започва да се движи самата топка .


Прав си, вече съм съгласен, че има дузпа ... Явно не съм видял добре :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот doktora25 » 20 фев 2017 14:23

Аз не съм сигурен какво казва правилникът в тази ситуация, но от повторенията ясно се вижда, че:
-за опасна игра на Косчелни не може да става и дума
-нарушението на Лева е абсолютно неумишлено и действията му целят единствено изчистване на топката, като не вижда добре движението на французина
-няма непосредствена опасност за отбелязване на гол
Ситуацията ми напомня по-скоро на обикновено единоборство, при което трябва да се остави играта да продължи, каквато е примерно и всяка интерпретация от типа "Топката удря ръката", но пак казвам не съм сигурен дали правилникът не е категоричен в тази ситуация или се оставя на преценката на съдията.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта