Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Волфсбург

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Волфсбург

Мнениеот Robbery » 05 фев 2017 16:58

[center]Изображение[/center]

[center] Байерн Мюнхен - Волфсбург[/center]

[center]Изображение[/center]
[center]Купа на Германия -осминафинал:
Дата: 07. 02. 2017
Начален час: 21:45 българско време
на живо по: ARD
Стадион: "Allianz Arena" Мюнхен
Капацитет: 75.021

[/center]

[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Волфсбург

Мнениеот ЕМИЛ » 05 фев 2017 17:59

4:0


Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Волфсбург

Мнениеот doktora25 » 07 фев 2017 16:10

Вълците дръпнаха много сериозно ръчната тая година. Напуснаха ги някои важни играчи. Дефанзивният им вал що годе се запази. Марио Гомез прави впечатление напред и Куба, но последният в момента не е в най-добрата си форма и състояние. Така че ги срещаме в деликатен за тях момент, на Алианца, би трябвало да сме изявени фаворити. В същото време обаче и ние не сме във форма, Супер Марио знае как да се възползва от всяка изгодна ситуация, така че мачът може да бъде както глътка въздух и трамплин към по-добри дни, така и начало на доста сериозна криза. Стискаме палци, пък каквото Лева покаже. :lol: Ама дано не е само той. 4 гола обаче трудно ще им вкараме, нищо че има опит в тая работа. :)
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Волфсбург

Мнениеот doktora25 » 07 фев 2017 22:49

Нелошо първо полувреме в интерес на истината. Има живец в сравнение с предните мачове. Видал само нещо не беше в час. Публиката също ме впечатли. Волфсбург пък никакви ги нямаше. Като не пускат Марио не знам на какво се надяват.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Волфсбург

Мнениеот Neron » 07 фев 2017 23:43

Според мен много слаб мач, а най-тревожното е, че след 70-тата минута буквално изнемогваха. Дано на 15-ти покажат различно лице, защото с тази игра шансовете клонят към 0.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Волфсбург

Мнениеот doktora25 » 08 фев 2017 11:46

В края на краищата от този мач някакви по-сериозни изводи трудно могат да се правят, защото Волфсбург до 80-тата минута играха сякаш с идеята да загубят с по-малко от 5 гола разлика, но пък и защитата им не бе кой знае какво. По-миналия сезон бяха вторият по сила отбор в БЛ, представиха се достойно и в ШЛ, а в момента спадът им е ужасяващ. Дано разкарат това недоразумение от треньорския пост, че не знам просто. Да пускаш Густаво защитник, Виериня напред, Гомез и Куба - на пейката, а вместо тях - световно неизвестни футболисти, които с нищо не блеснаха и точно срещу Байерн да излезеш с 3-ма защитници...

Но да оставя тях. Първото полувреме ми хареса дотолкова, доколкото показахме по-голямо желание за игра в сравнение с предходните мачове, контролирахме събитията на терена (аз никога не свързвам това с по-голямо владение на топката, а с комплекс от фактори), стремяхме се да бъдем по-разнообразни в атака, отправяхме повече удари от далечна дистанция. В началото на второто полувреме дори направихме 1-2 атаки, които смело можем да определим като "директен футбол". Всичко това се дължи може би на активната игра на защитниците, особено на капитана и Хумелс. Робен не направи най-силния си мач, но той поддържа определено ниво, под което никога не слиза и което има много сериозен принос за успехите ни. Левата почна добре, но сякаш няколко по-груби влизания срещу него в началото го респектираха и предпочете може би правилно с оглед неговата безалтернативност да не се навира между шамарите. Коста се представи над текущата си форма. И с това общо взето се изчерпва положителното, като не пропусна да похваля Нойер, че единствен не успя да бъде приспан от вълците към края на мача.

Все още сме много далеч от това, което трябва да бъдем. Халфовата линия не работи. Смените може би бяха правилни и като минути, и като заменени футболисти, но влезлите с нищо не освежиха играта. Умората и апатията през по-голямата част от второто полувреме също са факт. Алаба ми се губи, Кимих е загубил добрата си форма от началото на сезона. Не се вижда на пейката някой сериозен жокер. Няма план Бе. Не се забелязва и помен от желанието да излезеш и да набиеш противника с 4+ гола, а по-удобен съперник не помня скоро да сме имали. Дармщад и Инголщад със сигурност повече щяха да ни затруднят, защото те са наясно със своите възможности и как да подхождат към такива мачове.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Волфсбург

Мнениеот Der Führer » 09 фев 2017 10:19

Алаба , няма партньор пред себе си ... Затова се губи . Кимих си е на същото ниво - просто тогава имаше късмет . Проблема е , че на някои играчи мислят вече за следващия сезон ( и отбор ) , а други натрупаха годинки и да искат просто не могат да дадат повече .
Освен това , според мен има и нарушени отношения ръководство ( разбирай основно Румениге ) - отбор ( футболисти и треньор ) . Не казвам бойкот - но има напрежение . От една страна Анчелоти все още не е получил възможност да вземе дори и един футболист който му е нужен . От друга страна - татко Карло е джентълмен и няма да се оплаче публично , че не разполага с необходимите играчи . Но пък и няма да вземе играч извън списъка , който е дал на ръководството . Просто ще забие на пейката тези , които са му натрапени или които смята за ненужни . Няма и да променя схемата , за да угоди на някой - било футболист или шеф.
Естествено , това няма как да продължава ... Или ще оставят Анчелоти да направи тотална чистка и да си доведе играчи с които да преследва високи цели , или ще го освободят .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Волфсбург

Мнениеот niki87 » 09 фев 2017 14:14

Нямал необходимите футболисти? Байерн на всеки пост има играч от световна класа. Проблема за незадоволителната игра не е в липсата на играчи.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Купа на Германия: Байерн Мюнхен - Волфсбург

Мнениеот Der Führer » 10 фев 2017 14:02

niki87 написа:Нямал необходимите футболисти? Байерн на всеки пост има играч от световна класа. Проблема за незадоволителната игра не е в липсата на играчи.

Верно ??? Аз си мислех , че аз съм този който има склонност към преувеличения .
Понастоящем играчи от световна класа в Байерн са - Нойер , Алаба , Хумелс , Левандовски ... и с някои уговорки Мюлер и Мартинес ( като дефанзивен халф ) . Нека добавим и Боатенг . Както виждаш - липсва една цяло звено .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта