Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Дортмунд - Байерн

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Дортмунд - Байерн

Мнениеот HardWork » 19 ное 2016 20:09

Жалко отборче са Байерн! Когато им липсват футболни аргументи, винаги съдията им удря рамо! Сега разбирам защо голяма част от немците смятат Байерн за вреден за немския футбол!


Потребителски аватар
BVB1909
Мнения: 21
Регистриран на: 24 сеп 2016 18:50
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Дортмунд - Байерн

Мнениеот BVB1909 » 19 ное 2016 21:27

Сладка победа! :)
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/851/8919851J.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17356
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Дортмунд - Байерн

Мнениеот slash1912 » 19 ное 2016 21:36

Честита жълто-черна победа!Лайпциг шампион :lol:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Дортмунд - Байерн

Мнениеот Neron » 19 ное 2016 21:39

Не знам къде съдията помогна на Байерн. Според мен се справи много добре. Честито на Дортмунд, но нещата в Байерн определено не са добре. Толкова слаб Мюлер не съм виждал никога. Генерални изводи ще правим по време на зимната пауза.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
BVB1909
Мнения: 21
Регистриран на: 24 сеп 2016 18:50
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Дортмунд - Байерн

Мнениеот BVB1909 » 19 ное 2016 21:41

slash1912 написа:Честита жълто-черна победа!Лайпциг шампион :lol:


Лестър 2 :lol:
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/851/8919851J.jpg[/wrapimg]

miasanmia1900
Мнения: 185
Регистриран на: 21 юли 2013 22:22
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Дортмунд - Байерн

Мнениеот miasanmia1900 » 19 ное 2016 22:30

Бесен съм!!!Не знам от къде да започна...Фактите са няколко след този мач.Карло не знае буквално къде се намира.Иска нещо,за което няма за момента нужните футболисти в центъра най-вече.След този мач Алонсо,Кимих и най-вече Томас задължително пейка до зимата.И за тяхно и за отбора добро решение.Трябва да залага на постоянна единайсеторка.Задължително Ули отново президент,защото в последните години Руменига взима едни доста странни решения няма сега да ги изброявам.Задължително още един много класен и доказан център нападател.Това ще повлияе добре както на отбора така и на Лева.Дортмунд милите доста слаб мач и доста опълчение.Не ме интересува БЛ,а отбора да е готов да вземе ШЛ.Ясно е ,че няма да стане този сезон,но да има някакви стъпки за следващия.Абе много ме е яд на Томас...буквално като играч от Оберлигата.Време му беше и в неговата кариера да има спад както при вясеки добър играч,но играта му като титуляр дори пречи повече на самия него,отколкото на отбора.Алонсо е класен играч,но просто вече е стар.Нека потърка пейката,а на Кимих и Санчез им е рано да играят титуляри(особено двамата едновременно е пагубно).Оптималното в центъра е с Хави, Видал и Тиаго.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Дортмунд - Байерн

Мнениеот Der Führer » 19 ное 2016 22:50

miasanmia1900 написа:Бесен съм!!!Не знам от къде да започна...Фактите са няколко след този мач.Карло не знае буквално къде се намира.Иска нещо,за което няма за момента нужните футболисти в центъра най-вече.След този мач Алонсо,Кимих и най-вече Томас задължително пейка до зимата.И за тяхно и за отбора добро решение.Трябва да залага на постоянна единайсеторка.Задължително Ули отново президент,защото в последните години Руменига взима едни доста странни решения няма сега да ги изброявам.Задължително още един много класен и доказан център нападател.Това ще повлияе добре както на отбора така и на Лева.Дортмунд милите доста слаб мач и доста опълчение.Не ме интересува БЛ,а отбора да е готов да вземе ШЛ.Ясно е ,че няма да стане този сезон,но да има някакви стъпки за следващия.Абе много ме е яд на Томас...буквално като играч от Оберлигата.Време му беше и в неговата кариера да има спад както при вясеки добър играч,но играта му като титуляр дори пречи повече на самия него,отколкото на отбора.Алонсо е класен играч,но просто вече е стар.Нека потърка пейката,а на Кимих и Санчез им е рано да играят титуляри(особено двамата едновременно е пагубно).Оптималното в центъра е с Хави, Видал и Тиаго.

Еднакво трудно е да изброиш "странните решения" на Румениге , както и правилните ... Безумията са много , а за правилно поне аз не се сещам . Това което виждаме този сезон , е резултат на 3 години безумна селекция и управленски глупости . Над 3 години Байерн се управлява като търговско дружество , не като футболен клуб . Срамно е за отбор от калибъра на Байерн , играчи като Алонсо и Алкантара да са титуляри . За доброто на отбора е добре двамата да получат контузии за поне по 6 месеца . Никога досега не съм го правил - но им го пожелавам от сърце .
Срамно е Мюлер и Левандовски да нямат никаква алтернатива . Срамно е , отбора да разчита основно на 33 годишния Рибери да измисли нещо в атака .
Единствения читав халф в отбора е Мартинес , останалото е шлака . Не знам каква вина може да се търси в Анчелоти , при положение че от списък от над 10 играча които даде , не беше доведен нито един . Поне 8 човека от сегашния отбор трябва да бъдат разкарани ( някои преди това бичувани , залети с катран и овъргаляни с перушина ) . Чернокожите са с 3-а в повече от необходимото , латиносите с 4 . Освен централен нападател , трябва десен бек , 2 крила и поне 3-а централни халфа
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
brendiboy
Мнения: 400
Регистриран на: 09 апр 2009 22:30
Skype: brendiboy92
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Дортмунд - Байерн

Мнениеот brendiboy » 20 ное 2016 00:12

Надеждата умира последна, а и все пак взеха дете чудо :)

bvbfan
Мнения: 1
Регистриран на: 19 ное 2016 22:31
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Дортмунд - Байерн

Мнениеот bvbfan » 20 ное 2016 08:51

Байерн играха добре, Тухел отново беше мишка, това е голямата разлика с отбора на Клоп. Не може 60 минути да си опълченец като домакин - безумие. Иначе Байерн има проблеми с възрастта на футболистите си, Алонсо, Лам, Рибери, Робен трябва да нямат вече водеща роля в отбора, особено Алонсо - играе като пиян. Като фен на Дортмунд съм доволен от победата, не от играта, не и от Оба, който пак пропусна 2 пъти сам срещу вратаря.


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта