Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Дортмунд - Байерн

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Дортмунд - Байерн

Мнениеот MCMXIII » 20 ное 2016 12:08

bvbfan написа:Байерн играха добре, Тухел отново беше мишка, това е голямата разлика с отбора на Клоп. Не може 60 минути да си опълченец като домакин - безумие. Иначе Байерн има проблеми с възрастта на футболистите си, Алонсо, Лам, Рибери, Робен трябва да нямат вече водеща роля в отбора, особено Алонсо - играе като пиян. Като фен на Дортмунд съм доволен от победата, не от играта, не и от Оба, който пак пропусна 2 пъти сам срещу вратаря.

Нещо таквоз видях и аз. Бавария не игра силно, но не бе и по- слаб от Прусия. Просто мачът бе крив. Положителното е, че животът продължава.
П.П. Чеп за лимонадите!
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Дортмунд - Байерн

Мнениеот Der Führer » 21 ное 2016 19:36

MCMXIII написа:
bvbfan написа:Байерн играха добре, Тухел отново беше мишка, това е голямата разлика с отбора на Клоп. Не може 60 минути да си опълченец като домакин - безумие. Иначе Байерн има проблеми с възрастта на футболистите си, Алонсо, Лам, Рибери, Робен трябва да нямат вече водеща роля в отбора, особено Алонсо - играе като пиян. Като фен на Дортмунд съм доволен от победата, не от играта, не и от Оба, който пак пропусна 2 пъти сам срещу вратаря.

Нещо таквоз видях и аз. Бавария не игра силно, но не бе и по- слаб от Прусия. Просто мачът бе крив. Положителното е, че животът продължава.
П.П. Чеп за лимонадите!

Крив мач ... че Байерн нямаше чисти положения . Обамеянг вкара гол , изпусна още 2 ... а Мюлер и алчния поляк не успяха да уцелят вратата нито веднъж . Май само Хумелс с глава и градата от изританата напосоки от Алонсо топка бяха в очертанията .
П.П - Какво са ти направили лимонадите . :) Мен ме кефят . Без да харчат безумни пари , са направили много солиден отбор . За мен са твърдо в зона ШЛ .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Дортмунд - Байерн

Мнениеот MCMXIII » 22 ное 2016 09:14

За лимонадите, ако бех циганка, щех да кажа- Господ да ги убие! Ама не съм и не казвам ;)
Не могат да ме радват такива отбори, даже и име си нямат като хората. Тях и хофенхаймци ги мразят :)

Обамата не е изпуснал 2 гола! Бавария има най- добрия, ако не във вселената, поне в галактиката на вратата. Работата му е да варди и той го направи.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта