Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Аугсбург - Байерн

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Аугсбург - Байерн

Мнениеот MCMXIII » 26 окт 2016 23:47

[center]Изображение[/center]


[center]Изображение[/center]

[center]Изображение ИзображениеИзображение[/center]

[center]29 октомври 2016 г.
16:30 ч. българско време
[/center]

[center]Стадион:
WWK ARENA[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Капацитет: 30.660
Град: Аугсбург
[/center]
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Аугсбург - Байерн

Мнениеот ЕМИЛ » 27 окт 2016 14:49

0:3


Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Аугсбург - Байерн

Мнениеот Der Führer » 28 окт 2016 14:34

Няма да е толкова лесно ... Аусбург е крив отбор , на прилично ниво .
Рибери е контузен , Робен и Мюлер не са в оптимална форма , Левандовски мисли основно за пари - не за футбол ... а Рафиня , Бернат и Хумелс имат повече асистенции от всички халфове на Байерн взети заедно .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
levskii
Мнения: 424
Регистриран на: 23 юни 2013 10:58
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Аугсбург - Байерн

Мнениеот levskii » 29 окт 2016 04:07

0-3

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Аугсбург - Байерн

Мнениеот MCMXIII » 31 окт 2016 08:21

Der Führer написа:Няма да е толкова лесно ... Аусбург е крив отбор , на прилично ниво .
Рибери е контузен , Робен и Мюлер не са в оптимална форма , Левандовски мисли основно за пари - не за футбол ... а Рафиня , Бернат и Хумелс имат повече асистенции от всички халфове на Байерн взети заедно .

Не гледах мача, а повторението отгоре- отгоре вчера. На Робен и Левака им се получи :) Последният ще получава повече пари, на това мирише.

Защитата прави някакви идиотщини на моменти. Най- ме дразни, че Алонсо има по една детска грешка всеки мач, а може и без тях.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: IX кръг, Аугсбург - Байерн

Мнениеот Der Führer » 01 ное 2016 10:09

MCMXIII написа:
Der Führer написа:Няма да е толкова лесно ... Аусбург е крив отбор , на прилично ниво .
Рибери е контузен , Робен и Мюлер не са в оптимална форма , Левандовски мисли основно за пари - не за футбол ... а Рафиня , Бернат и Хумелс имат повече асистенции от всички халфове на Байерн взети заедно .

Не гледах мача, а повторението отгоре- отгоре вчера. На Робен и Левака им се получи :) Последният ще получава повече пари, на това мирише.

Защитата прави някакви идиотщини на моменти. Най- ме дразни, че Алонсо има по една детска грешка всеки мач, а може и без тях.

Мен най ме дразни че Алонсо въобще е на терена , без да им някаква видима причина за това :mrgreen: ...Но явно и двамата ще трябва да се примирим с тези факти ;)
Грешките са основно от прекомерно самочувствие . Особено когато мача е решен или противника е подценен . Но това е от липса на конкуренция . Дортмунд тая година явно няма да са фактор .
В атака всички знаем какво е качеството . Конкретно за Левандовски - този сезон рядко решава да ги показва . Дразнещото е , че изключително много държи да е най-скъпоплатения играч в Бундеслигата ... и изключително много държи целия свят да знае това . Интересното в случя е , че никой от ръководството не обелва и дума за "финансова дисциплина" , както в други случаи.
Мен най-много ме притеснява друго - халфовата линия в момента е паразаитна структура - нито създава положения за тримата в атака ( без значение кои са ) , нито оказва някаква помощ на защитниците . И в повечето време продължават да си джиткат по навик къси пасчета по ширина на терена .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта