Суперкупа на Германия: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist



Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Суперкупа на Германия: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 11 авг 2016 17:22

Dr0w написа:Откакто флагмана на немския футбол Байерн Мюнхен по необясними за мен причини избяга от своите изконни традиции и генетическа самоличност и взе да назначава за старши треньори всякакви южняшки сополи ...да кажем ,че той просто разби сърцето ми.Пожелавам им поражение и поредният провал в Европа ,а ако въпреки силната си селекция не станат и шампиони направо ще съм щастлив.След близо 1 век в който бяха лицето на НЕМСКИЯ футбол ,след век на множество успехи ,след век във който доказаха силата и превъзходството на НЕМСКИЯ футбол ,дух ,манталитет ,начин на игра ...те се изпедерастиха и взеха се превърнаха във мултинационална пасмина ,водена от чужди треньори.Отпадат от испански отбори 4 години подред...испански отбори ,които до скоро мачкаха и газеха като мравки!Със силов и твърд футбол ,със много тичане ,със доминация на втория етаж и при статичните положения ,със динамика ,скорост и агресия ,със върхова концентрация ,желязна тактика ,дисциплина и воля за победа така характерна само и единствено за НЕМЦИТЕ!Не със меки глезени и китки.Насладата която ми носеха победите на 11 немски дърводелци срещу лигавите мазни техничарчета и звезди на другите големи отбори беше неописуема.Триумфът на ОТБОРА ,менталната сила и къртовско трудолюбие бяха запазената марка и будеха възхищение дори сред съперниците.И всичко това свърши ...след поредният триумф?!След спечелената от НЕМСКИЯ отбор на НЕМСКИЯ треньор Юп Хайнкес "Шампионска лига"...Защо решиха да преминат към нехарактерното и ненормално (за велик отбор със техните си собствени традиции) тики-така и флегматичната технична игра ...толкова много слабохарактерни кафяво-черни елементи в "отбора"...Едва ли някога ще разбера.Но това не е МОЯТ ИЗКОНЕН НЕМСКИ БАЙЕРН.Това не е носителя на чисто немските ценности ,стил ,характер ,добродетели и нрави!
Нищо лично спрямо Анчелоти и Гуардиола.Първия е доказан специалист ,но просто не е за Байерн.А вторият се провали в Байерн (като очаквания и поставени цели) ,а единствените му успехи са в Барселона ,където и един кактус да поставят начело пак ще има успехи.Повръщаше ми се от испанския Байерн...са сега ме чака и италиански :(

Човече, ти ме разплака!... :lol: Накрая ти липсва само едно Sieg! Heil! :lol: Иначе за много неща си прав, но все пак не забравяй, че "менталната сила и къртовското трудолюбие" често пъти са били побеждавани от южняшката тактика и хитрост. Справка: балансът Германия - Италия на ниво национални отбори (примерно). ;) Затова, нека да не бързаме с оценката за татко Карло, преди отборът да е изиграл и един сериозен официален мач (с казаното за Гуардиола съм съгласен - той направи нещо трудно достижимо - успя да развали добре смазаната машина на Хайнкес)... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Потребителски аватар
miasanmia1
Мнения: 35
Регистриран на: 14 окт 2015 19:34
Контакти:

Re: Суперкупа на Германия: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен

Мнениеот miasanmia1 » 12 авг 2016 14:25

1-2
Време ни е и за тая купа!
FC BAYERN
\\\ Mia San Mia \\\

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Суперкупа на Германия: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен

Мнениеот Neron » 12 авг 2016 19:45

Няма по-хубав старт на сезона от победа на Вестфален! Искам да е резултатен мач и победа за Байерн 1:3.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

На линия
Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17356
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Суперкупа на Германия: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен

Мнениеот slash1912 » 13 авг 2016 22:37

Дормунд вдига купата!Джуджето-предател ще наказва 8-)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
brendiboy
Мнения: 400
Регистриран на: 09 апр 2009 22:30
Skype: brendiboy92
Контакти:

Re: Суперкупа на Германия: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен

Мнениеот brendiboy » 14 авг 2016 19:59

По коя телевизия ще го дават? 0:3 ":)

На линия
Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17356
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Суперкупа на Германия: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен

Мнениеот slash1912 » 14 авг 2016 20:08

Евроспорт 2 от 21:30
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

На линия
Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17356
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Суперкупа на Германия: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен

Мнениеот slash1912 » 14 авг 2016 21:16

Unsere Startelf für den Supercup: // Our starting XI for tonight's Super Cup match:

Roman Bürki, Felix Passlack, Sokratis Papastathopoulos, Marc Bartra, Marcel Schmelzer, Gonzalo Castro, Sebastian Rode, Ousmane Dembélé, Shinji Kagawa, Adrian Ramos, Aubameyang Pierre-Emerick

Die Bank: // Our subs: Roman Weidenfeller, Emre Mor, Mario Götze, André Schürrle, Julian Weigl, Raphaël Guerreiro, Łukasz Piszczek

Изображение
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта