Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 16 юни 2017 22:55

Според мен третата причина не играе. На ЕП бяха извикани и играчи, които не бяха във форма. За мен поне е сигурно, че от DFB решиха да заебат ЕП и нямаха амбиция да го печелят. Целта на Германия е да направи две поредни световни купи. Вероятно пак по тази причина няма да участват титуляри в КК. Не мисля обаче, че ще вземем световното догодина. Не ми изглежда реалистично. За съжаление след краткия си подем немският футбол малко по малко губи инерцията си, което хич не ми допада, но си е така... и все пак Бундеслигата си остава единствената надежда като алтернатива на испанските клубни отбори, за съжаление трудно ще ги пребори.

А СП 2018... трудно ще е. Реално обаче няма силно изявен фаворит... може би Франция? Възможно е да има шампион тип Гърция или Португалия на ЕП. Основна липса на Германия през ЕП беше централният нападател (Клозе го няма, а Гомес се контузи), липсата на форма за някои играчи (Мюлер, Гьотце) и многобройните контузии - вече си мисля, че има нещо сбъркано в лекарския екип и може би това е едно от малкото неща, за които Пеп е бил прав.

Трябва да си купя някой брой на Süddeutsche Zeitung, там пишат неща, които не излизат в по-популярните медии, а са интересни за случващото се в клуба.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот boabbb » 17 юни 2017 00:24

Какво му е на тоя пръч за ЦН на Бундестима на СП ? :?
Изображение
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот rhaegar » 17 юни 2017 10:11

matador1 написа:Бундеслигата си остава единствената надежда като алтернатива на испанските клубни отбори, за съжаление трудно ще ги пребори.



Да, затова в 2 от последните 3 финала на ШЛ имаше италиански отбор, а Байерн отпадна от де що имаше испански отбор.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 17 юни 2017 13:01

rhaegar написа:
matador1 написа:Бундеслигата си остава единствената надежда като алтернатива на испанските клубни отбори, за съжаление трудно ще ги пребори.



Да, затова в 2 от последните 3 финала на ШЛ имаше италиански отбор, а Байерн отпадна от де що имаше испански отбор.


Разликата е съществена: италианският отбор е винаги един и същ. Говоря за цяла лига.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот rhaegar » 17 юни 2017 17:13

matador1 написа:
rhaegar написа:
matador1 написа:Бундеслигата си остава единствената надежда като алтернатива на испанските клубни отбори, за съжаление трудно ще ги пребори.



Да, затова в 2 от последните 3 финала на ШЛ имаше италиански отбор, а Байерн отпадна от де що имаше испански отбор.


Разликата е съществена: италианският отбор е винаги един и същ. Говоря за цяла лига.

Че то и германският е един и същ.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 17 юни 2017 18:01

И испанските между другото. 8-) Щастливо стечение на обстоятелствата и правилна работа в 2 конкретни отбора - Реал и Атлетико. И отстъпление от наша страна от позициите си. И въпреки всичко сме точно след тях и Ювентус. Не вярвам някой друг испански отбор да ни затрудни към настоящия момент. Реал без Роналдо или без някой от титулярните халфове ще тръгнат надолу, също Атлетико без Симеоне или Гризман, Ювентус без Буфон или някой от ВВС. Въпросът е само ние да тръгнем нагоре.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 20 юни 2017 19:19

Сливам си тука мненията да не хабя място: :)

18.06.2016:

По отношение на състава за купата на конфедерациите се замислих, че Льов най-вероятно мисли в перспектива. Французите в момента вадят страшно поколение и огромен брой играчи. Ако Мбапе се сработи с останалите национали може да стане страшно. Към днешна дата са може би фаворит №1 за световната титла.
В същото време Байерн и Германия все още умуват по въпроси като например кой да замести Лам. Нойер, Хумелс, Гомес и Кедира едва ли ще бъдат полезни повече от 3-4 години. Явно Льов иска да отговори на това предизвикателство, търсейки най-доброто от младите играчи и успее ли може да се получи много добре. Пожелавам му успех. И все пак ако трябва да избирам между бронз сега и бронз догодина или титла сега и извън Топ 4 на световното бих предпочел втория вариант.

Днес:
Картинката от вчера не ми вдъхва много увереност най-вече в дефанзивен план. Срещу испано- и португало-говорящите ще е трудно. Най-добри думи заслужава Бранд.

Най-голямата грешка на Льов е че не взе Кроос - играчът, който можеше да направи разликата в халфовата линия и да спечели битката там срещу всеки от участниците в турнира и почти срещу всеки в света. Той така или иначе ако е здрав и не му падне съществено формата ще е твърд титуляр в бундестима през следващите минимум 6 години и Джан, Руди, Горецка или който и да било друг талант трябва да свикват да играят с него и да израстват и трупат самочувствие покрай него. При една спечелена КК и победа срещу Португалия в турнира, както има и ШЛ щеше да е готов поне за 3-ката за златната топка, а отношението на Льов при гласуването е точно такова, каквото трябва да бъде. Правейки и този избор за кариерно развитие трябва да бъде натоварен с повече отговорности. А и последващото му закъсняване с лятната подготовка, съчетано с евентуална продажба на Роналдо би се отразило негативно върху наш пряк конкурент за европейския връх и неособено удобен съперник на другите немски клубове с изключение на Дортмунд.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
brendiboy
Мнения: 400
Регистриран на: 09 апр 2009 22:30
Skype: brendiboy92
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот brendiboy » 20 юни 2017 22:59

Има слухове, че Дългас Коста е продаден за 40 милиона на Ювентус :(

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 22 юни 2017 14:28

Още една новина Ермомелката май ще мели при нас догодина?

https://www.sportal.bg/news.php?news=670429

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот boabbb » 22 юни 2017 14:57

Брандт от догодина 8-) Никак нелош трансфер ... Малко като дете изглежда, ама играе човека :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта