ШЛ: Тотнъм - БАЙЕРН

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

ШЛ: Тотнъм - БАЙЕРН

Мнениеот doktora25 » 01 окт 2019 19:47

[center]Изображение[/center]
[center]Дата: 01.10.2019 г.[/center]
[center]Час: 22:00[/center]
[center]Стадион: Тотнъм (Лондон)[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Пряко по: Макс спорт 3[/center]
[center]Вероятни състави:[/center]
[center]Тотнъм: Лорис - Роуз, Алдервейрелд, Фертонген, Урие - Уинкс, Сисоко, Ериксен, Ндомбеле - Сон, Кейн[/center][center]Байерн: Нойер - Павар, Зюле, Боатенг, Алаба - Тиаго, Кимих - Гнабри, Коутиньо, Коман - Левандовски[/center]
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ: Тотнъм - БАЙЕРН

Мнениеот doktora25 » 01 окт 2019 19:55

Първият мач на истината за сезона. Ние сме в що годе добра форма, докато Тотнъм се представят под очакванията. Вместо гордо да маршируват няколко места над командата на песоглавеца, може директно да се каже че са в криза. Въпреки това разполагат с нужната класа и не трябва дори и за секунда състоянието им да бъде подценявано, защото доста отбори се представят по различен начин в различните турнири. Когато се изтегли жребият бях категоричен че лондончани са първи, а ние - втори. Сега не съм толкова сигурен, но двата мача ще са решаващи. Не очаквам тази вечер голово шоу. Един стратегически Х ми изглежда най-вероятен. 1:1 примерно.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Ponko
Мнения: 4131
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Тотнъм - БАЙЕРН

Мнениеот Ponko » 01 окт 2019 23:49

Голям бой... голямо нещо!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15170
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ШЛ: Тотнъм - БАЙЕРН

Мнениеот miro_rz » 02 окт 2019 00:01

Таман се разиграхте и то мача свърши! :lol:
Изображение

gkostadinov
Мнения: 266
Регистриран на: 03 окт 2017 17:35
Контакти:

Re: ШЛ: Тотнъм - БАЙЕРН

Мнениеот gkostadinov » 02 окт 2019 09:02

doktora25 написа:...Не очаквам тази вечер голово шоу. Един стратегически Х ми изглежда най-вероятен. 1:1 примерно.

Прогнозата ти е един път :lol: Аз също не съм очаквал такъв рзгром, но за неутралните зрители като мен се получи добър мач :lol:

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ: Тотнъм - БАЙЕРН

Мнениеот doktora25 » 02 окт 2019 11:18

Все такива прогнози да давам. :)

Истината е че и двата отбора имаха проблеми в защита, но при Тотнъм изглежда бяха по-големи, а нападението на баварците си вършеше работа и широчината и класата в нападение започнаха да си казват думата. Боатенг трябваше да бъде продаден и да се вземе още едно ново попълнение и то не от БЛ, защото дефицитът на качествени централни защитници в Германия е стряскащ. Много от връщанията на Боатенг към вратаря бяха рискови. Сега това не повлия върху резултата, но в други двубои може да се окаже решаващо. Последната ни среща с Реал го доказва. Връзката между защитниците и халфовете през първото полувреме не бе на нужното ниво, изнасяхме бавно и трудно. Не почивката си мислех че влизането в игра на Тиаго или Хави Мартинес през второто полувреме ще помогне точно в тази насока, и двамата се включиха макар и принудително и точно така стана. Много ми е трудно да поставя оценка на Толисо - по-скоро полезен ли беше във връзка с всичко градивно и креативно в атака или в по-голяма степен не вършеше максимално добре "черната работа". Нямам търпение да се върне в игра и Горецка.

Подобен резултат бе нужен за да си върнем самочувствието, за да покажем че можем да се надиграваме с топ отборите (нещо което през миналата кампания се съмнявах), че можем да повторим някои от добрите си сезони. Левандовски и Гнабри са в чудесна форма, Коутиньо също набира скорост, но е важно това да продължи и през пролетта. Най-доволен съм обаче от духа и себераздаването.

Не ми харесва случващото се в Тотнъм. С толкова класа особено в нападение, с толкова сърцата игра през миналия сезон сега трябваше да са в доста по-добро състояние и да надграждат. Фланговете не работеха добре, може би продажбата на Трипиър беше грешка, въпреки недобрата му форма през миналата година.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ШЛ: Тотнъм - БАЙЕРН

Мнениеот matador1 » 02 окт 2019 11:28

Голяма победа, но все пак е срещу Тотнъм, а не Сити или Ливърпул, които са единствените наистина стойностни отбори към момента във Висшата лига.

Байерн още е в криза и защитата го потвърждава, но има раздвижване, очевидно е. Гнабри, Левандовски, Каутиньо (раздвижи много играта и в Бундеслигата, ако градира все така може би шефовете ще трябва да извадят тия милиони), Нойер, Кимих бяха на висота през мача. Мен ми издишаха Боа и Павар, а Зюле, макар и стабилен си е малко бавен.

Явно ще спечелим групата, въпросът е след това дали пак ще отпаднем при първото сериозно препятствие, както през почти всеки сезон след шампионския (като изключим краткото завръщане на Юп, когато отстранихме Севиля в добра форма и бяхме близо да се справим с Реал М).

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: ШЛ: Тотнъм - БАЙЕРН

Мнениеот saract » 02 окт 2019 13:47

Тотнъм изглеждат изчерпан отбор.Имат нужда от освежаване.Като начало може би на мениджерския пост.Почетино свърши страхотна работа като направи отбор почти без пари но май неговото време изтече.


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта