Милен Радуканов - фен тема!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Deluxx
Мнения: 3039
Регистриран на: 19 авг 2009 16:39
Контакти:

Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот Deluxx » 28 фев 2011 16:31

[center]Фен тема за Милен Радуканов[/center]
[center]Радуканов пое отбора в много труден момент,след загуба в групите на Лига Европа срещу Рапид Виена в София.Направи дебют срещу Перник като победи чуковете с 2:4.След това последва една победа в София срещу отбора на Берое Стара Загора,той мотивира футболистите и върна самочуствието им.Това беше втора поредна победа за ЦСКА нещо на което феновете не можеха да повярват,защото това не се бе случвало от доста време.Дойде реванша срещу Рапид във Виена пред 50 000 тогава футболисте на Радуканов показаха най-накрая качествата си,Янчев поведе ЦСКА към победата и вкара хубав гол,след това Маркос вкара за 1:2 и ЦСКА си тръгна с историческа победа от Виена.Само 4 дни след победа във виена ЦСКА пак трябваше да гостува този път на Пирин Благоеврад,ЦСКА победи с минималното 0:1.Предстоеше мач срещу Локомотив Пд на В.Левски,ЦСКА излезе и победи с гол "красавец" на Маркос.Жребият бе изтеглен за 1/16 финалите на Купа България и ЦСКА отново трябваше да гостува на Сливен и там победиха с 1:3.Последния мач за полусезона беше срещу Академик СФ ,в него ЦСКА стъпи накриво и направи равенство,но това се очакваше защото Радуканов не е безгрешен.Оставаха 2 мача за Лига Европа,домакинство на Бешикташ и гостуване на Порто.ЦСКА не успя да победи турците,но поне вкара гол и до 90 мин, можеха да отбележат.Жребият отреди ЦСКА да гостува на гранда Малеш Микрево отбор от Б група.Отидоха биха с 0:3 и вече мислеха за гостуването на Порто.Там те загубиха с 3:1 ,но Делев вкара тупалка във вратата на Порто.Дойде пролетния полусезон ЦСКА трябваше да излезе на Герена и да търси победата,момчетата излязоха "направиха тренировка" и победиха с 1:3 "звездите" на Левски.[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Милен Радуканов е български футболист и треньор по футбол, играл е на поста защитник. Роден е на 12 декември 1972 г. във Видин, България.[/center]

[center]Кариера[/center]


[center]Като футболист[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Юноша на Бдин (Видин), през 1992 г. преминава в ПФК ЦСКА (София), през 1994 г. играе под наем за Пирин (Благоевград). Напуска ЦСКА през 1996, след трансфер в Спартак (Плевен). През 1997 г. преминава в ПФК Левски (София), а през 1999 в румънския Национал (Букурещ). След шест месеца се връща в България и подписва с ПФК Локомотив (София). През сезон 2003/04 играе за гръцкия Кастория, а следващият сезон в Докса (Драма). Завръща се в Локомотив през 2005 г. След това играе за Рилски спортист (Самоков). В краят на кариерата си играе за Несебър (Несебър) и Левски (Елин Пелин). Носител на Купата на България с ЦСКА през 1993 и с Левски през 1997 г. Има 1 мач за националният отбор по футбол.[/center]


[center]Като треньор[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]През 2010 е назначен в ПФК ЦСКА (София) за помощник треньор и преводач на румънският старши треньор на отбора Йоан Андоне. Поради това е известен и като българския Жозе Муриньо След това влиза треньорските ръководства на Адалберт Зафиров, Павел Дочев и Георге Йовановски. От 21 октомври 2010 е временен старши треньор на ЦСКА. След това става постоянен старши треньор и като помощници в състава са му Тодор Янчев и Светослав Петров[/center]

[center]Пената към Радуканов: Готов си да ти викаме Стратега[/center]
[center]Легендарният Димитър Пенев е бил един от първите, които са поздравили Милен Радуканов за победата над “Левски” с 3:1 на “Герена”. Младият специалист постигна това, което Стратега направи на 22 декември 1985 година. Тогава ЦСКА победи със същия резултат на “синия” стадион.

“Браво, Миленчо, браво, моето момче. Така те искам. Готов си да ти викаме Стратега”, обявил в свой стил Чичо Пенчо.

“Нали знаете, че Пената е велик – не само като треньор, но и при лафовете. Повдигна ни още повече настроението. Пожела ни да спечелим Купата на България и да финишираме колкото се може по-нагоре в крайното класиране на първенството”, заявиха пред БЛИЦ футболисти на ЦСКА.
[/center]

[center]Изображение[/center]

[center]Радуканов спечели Купата на България,след като се наложи над Славия с 1-0[/center]

[center]Изображение[/center]

[center]Изображение[/center]
Последна промяна от Deluxx на 26 май 2011 15:52, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот crap » 28 фев 2011 16:35

Имах своите опасения от ръководството на Радуканов, но след мача с Левски, вече съм 100% зад него, подкрепям го напълно!!!
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот baltimore » 28 фев 2011 16:53

Според мен има две неща които трябва да се случат за да има успехи с ЦСКА:
1. Пернишките да не му се месят;
2. Костадинов да не води куци коне с оправданието за "голяма" селекция.
[offtopic]Стадион и база са тема на друг разговор.[/offtopic]

Потребителски аватар
n0_FeArBG
Мнения: 326
Регистриран на: 13 ное 2010 10:41
Местоположение: София,ЩАТ Световрачене :D
Контакти:

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот n0_FeArBG » 28 фев 2011 17:08

crap написа:Имах своите опасения от ръководството на Радуканов, но след мача с Левски, вече съм 100% зад него, подкрепям го напълно!!!


Мисля,че сините ми колеги ще ме хулят за изказването ми,но мисля,че уцелихте 10-та с него...единственото свястно и правилно решение,на вашето ръководство!
Милен определено има заложби,добър е!!!Естествено като Левскар,в следващия мач с нас,се надявам да е разконцентриран,хихи! :) ;)

ПП:Димитър Пенев също ми е много симпатичен(главно заради Националният),но и за това,че пуска култови лафове...това с Борис 3-ти като го чух... :lol: :lol: :lol:
Симпатизирам на Байерн,Вердер,Милан.

Потребителски аватар
emi_loko_plovdiv_usa
Мнения: 451
Регистриран на: 12 мар 2010 16:41
Skype: emi.antonova
Контакти:

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот emi_loko_plovdiv_usa » 28 фев 2011 17:16

n0_FeArBG написа:
crap написа:Имах своите опасения от ръководството на Радуканов, но след мача с Левски, вече съм 100% зад него, подкрепям го напълно!!!


Мисля,че сините ми колеги ще ме хулят за изказването ми,но мисля,че уцелихте 10-та с него...единственото свястно и правилно решение,на вашето ръководство!
Милен определено има заложби,добър е!!!Естествено като Левскар,в следващия мач с нас,се надявам да е разконцентриран,хихи! :) ;)

ПП:Димитър Пенев също ми е много симпатичен(главно заради Националният),но и за това,че пуска култови лафове...това с Борис 3-ти като го чух... :lol: :lol: :lol:
Последна промяна от emi_loko_plovdiv_usa на 28 фев 2011 17:53, променено общо 1 път.
САМО ЦСКА, Киро Котев и Апостол Попов!!!!!!!
Само Манчестър Юнайтед, Челси, Милан, Реал Мадрид, и Лос Анджелес Галакси
Аз съм emi_cska!!!!!

redpride
Мнения: 1391
Регистриран на: 19 сеп 2009 12:01
Контакти:

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот redpride » 28 фев 2011 17:19

Благодарен съм на Милен Радуканов, че успя дя извади отбора в момент, в който аз мислех, че е загубен. Направи възможно най-точното, довери се на определени играчи и те не го подведоха. При много футболисти има сериозно израстване. Отбора играе, като едно, заедно всички без обидени. Дано го оставят на мира, без да му се месят нито Костадинов нито Титан. Съмнявах се в помощниците, защото никога не са били светила във футбола, но и те ме опровергаха. Пожелавам успех на Радуканов и отбора. И ако не тази година, то догодина ще сме там, където ни е мястото.

Потребителски аватар
bekono
Мнения: 3386
Регистриран на: 20 юли 2008 10:34
Skype: tatqnko_1
Местоположение: Димитровград, България
Контакти:

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот bekono » 28 фев 2011 17:45

Свалям му шапка на Радуканов! Да се захване с такъв разсипан отбор и да направи с него чудеса, които стават все повече и повече след всеки възлов двубой. Браво на него, браво и на титанците, че взеха поне едно правилно решение като му се довериха и го оставиха да води отбора. Друг е въпроса колко се месят в работата му, но дано го правят възможно най-малко. Дано и в бъдеще продължава да се развива и да става все по-добър и по-добър. Милен Радуканов е номер 1 :!:
[wrapimg=]http://i45.tinypic.com/2yywn10.gif[/wrapimg] Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
Deluxx
Мнения: 3039
Регистриран на: 19 авг 2009 16:39
Контакти:

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот Deluxx » 28 фев 2011 17:48

Радуканов е много добър и ме кефи,честно да ви кажа в перник невярвах,че ще бием но видях че футболистите са съсвем променени,вече Радуканов е в историята Рапид-ЦСКА 1:2 , Левски- ЦСКА 1:3 победи като гост които са в историята,нека вземе купата и да застанем на 2-рото място,в което съм сигурен.Само на 3 точки сме от 2-рото място,а някои казваха,че цял сезон ще се борим за трето място

Потребителски аватар
doxyto
Мнения: 198
Регистриран на: 10 апр 2009 17:52
Местоположение: МАРС

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот doxyto » 28 фев 2011 18:26

РАДУКАНОВ ДА БЪДЕ ОСТАВЕН ДА РАБОТИ СПОКОЙНО И ЩЕ ПРИБЕРЕ НЯКОЛКО КУПИ С ЦСКА ! KОЙТО НЕ Е ВИЖДАЛ ГОЛА МУ СРЕЩУ ЮВЕНТУС В СОФИЯ ПРЕЗ 1994 г. , да погледне ;) http://www.youtube.com/watch?v=GVn7ab_tego

Makavelli
Мнения: 229
Регистриран на: 06 фев 2011 18:48
Контакти:

Re: Милен Радуканов - фен тема!

Мнениеот Makavelli » 28 фев 2011 18:33

Deluxx написа:Радуканов е много добър и ме кефи,честно да ви кажа в перник невярвах,че ще бием но видях че футболистите са съсвем променени,вече Радуканов е в историята Рапид-ЦСКА 1:2 , Левски- ЦСКА 1:3 победи като гост които са в историята,нека вземе купата и да застанем на 2-рото място,в което съм сигурен.Само на 3 точки сме от 2-рото място,а някои казваха,че цял сезон ще се борим за трето място


И аз се радвам много за Милен. Вдигна отбора в много труден момент, направи хубава подготовка, нямаше продадени футболисти зад гърба му и успя да сложи началото на един добър колектив. Той е единственият треньор в А група, който не си е позволил да коментира съдиите след мач. ЕВАЛА ЕДИНСТВЕНИЯТ !!! Но мача с Левски не си прилича по нищо с останалите мачове. Защото всичко е коренно различно. Нека да продължи в същия дух и да има много успехи, но е твърде рано за да го хвалим толкова много. Нека мине сезона и тогава да има една по генерална оценка.

Успех на ЦСКА !!! Останаха още 17 поредни победи до целта !!!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта