Да направим нещо добро!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Iskren1
Мнения: 14
Регистриран на: 31 май 2008 00:32
Контакти:

Re: Да направим нещо добро!

Мнениеот Iskren1 » 07 юни 2008 03:04

levskar4eto1993 написа:registrirah se specialno za tazi tema.az sam ot levski no ne se podigravam na cska.vsi4ki fenove na levski,cska,litex i dr trqbva da sme po civilizovani v otno6eniqta si edin megdo drug.neka vikame na stadiona da psuvame no da ne tro6im i ru6im ;)


Благодаря ти!
Като си спомня, какви мачове правеха двата отбора...играчи, като Емил Спасов, Искренов, М.Вълчев, Пл. Цветков, Ники Илиев, Кр. Безински, Йончев, Ст. Младенов, Г. Илиев, Сп. Джевизов...какви мъже бяха, не като днешните пикльовци! Помня един мач от 2:0 за ЦСКА стана 3:2 Левски, ами мача 5:0 за ЦСКА със Стоичков..!
------------------------------------------------------------------------
Ами мача ЦСКА-Байерн 82г.? 3-0 за ЦСКА в 18 мин.! А сега....срам

Потребителски аватар
KoMaHgOc
Мнения: 53
Регистриран на: 04 юни 2008 02:46
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да направим нещо добро!

Мнениеот KoMaHgOc » 07 юни 2008 03:53

Темата ми харесва. Евала на човека който я подхвана. Моя най-добър приятел е симпатизант на Левски, аз на ЦСКА, но се разбираме перфектно. Вярно е,че имаме противоречия някой път, но това все пак е нормално. Ще бъде хубаво, ако се спре войната между клубните пристрастия. Нека всеки подкрепя отбора си, и да не ругае противника. Вижте футболистите, на терена са врагове, а вечер си пият питиетата заедно. Както се казва - МИР ДА ИМА.

Петраки
Мнения: 2
Регистриран на: 07 юни 2008 10:07
Контакти:

Re: Да направим нещо добро!

Мнениеот Петраки » 07 юни 2008 10:17

Или аз съм тъп или някой не може да прозре очевадни истини!ЦСКА е АД ,нали?Тогава, според учебниците по икономика-единият начин за натрупване на капитал е пускането и продажба на акции с цел повишаване ликвидността на предприятието!Натрупването на свободни средства за развитие,стабилизиране или иновационна дейност!Какво имам предвид!Два милиона цесекари,пет милиона акции по 10 лв.Един милион привърженици да си купи по една акция ,това е брутен приход от 10млн. лева.За разходи по отпечатване,осчетоводяване,разпространение и другите му там изисквания по закона да отидат 25%,пак остават 7.5млн лева.И пари ще има,не от Израел или захар,и ЦСКА ще е истински клуб на борсата!Това мисля аз и сигурно много фенове са си го мислили!Друг въпрос е кой ще бъде човекът ,който да разполага с тях!!!

rora
Мнения: 12
Регистриран на: 07 юни 2008 09:47
Контакти:

Re: Да направим нещо добро!

Мнениеот rora » 07 юни 2008 12:02

За да се купят свободни акции, това може да стане само на борса. Някой обявява ли ги?
Сам си напрви изводите, защото на няколко места си постнал мнението си.
Само ЦСКА!®

Потребителски аватар
CSKAfan
Мнения: 267
Регистриран на: 24 мар 2008 20:08
Контакти:

Re: Да направим нещо добро!

Мнениеот CSKAfan » 07 юни 2008 12:06

Udoji90 написа:
CSKAfan написа:Уважавам хората, които ме уважават. Двамата ми най-добри приятеля са фенове на Левски. Също така единият симпатизира на Милан, а другият на Евертън - а аз на Ливърпул. Но ги уважавам, защото първо са фенове на футбула.

Е, появи се, както очаквах-в другата тема специално съм те споменал. Слава Богу, че тук си говорим нормално и никой не ни закача! ;)


По едно време ми беше станал противен тоя форум - чесно ви го казвам! Влизам тука и гледам няк'ви дето даже името си не могат да напишат правилно псуват ЦСКА и т.н. Проверявам - те имат повече мнения в нашия форум отколкото в техния. Погледна в синия форум - същото! А сега нещата са други - доста по приятно е да четеш смислени коментари, не мислите ли? :D
YNWA!

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Да направим нещо добро!

Мнениеот mike28 » 07 юни 2008 15:39

-
Последна промяна от mike28 на 03 окт 2009 22:41, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Apostola
Мнения: 223
Регистриран на: 29 май 2008 18:15
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Да направим нещо добро!

Мнениеот Apostola » 09 юни 2008 00:22

То лумпени има и винаги ще си ги има!Въпроса е,че май нарочно нещо се избягват точно тези места където се говори културно!Здрасти пак и от мен!!!
Дела трябват,а не думи!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта