ВНИМАНИЕ: Тече медийна атака срещу ЦСКА !

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

beast
Мнения: 50
Регистриран на: 15 фев 2011 14:55
Контакти:

ВНИМАНИЕ: Тече медийна атака срещу ЦСКА !

Мнениеот beast » 22 юли 2011 12:41

На вниманието на всички фенове на любимия ни отбор ЦСКА София !

От няколко дни започна явна медиина атака срещу ЦСКА . Нека първо припомня,че винаги когато наближава началото на първенството или мачовете за Европа медиините атаки срещу ЦСКА започват да валят със зверска сила, такова е положението и преди мач с подуЯнци когато се опитва или да се вкара интрига в отбора ни или да се манипулира фенската маса,чрез небивали и долнопробни лъжи и интриги. Не вярвам да има някой който да не знае комунистическите прийоми на агент Тара, за отклоняване на вниманието от лефски или него самия чрез създаването на интриги или изкуствени грандиозни скандали и проблеми в нашия отбор. Сега пуснаха по новините информация срещу този комунист и агент на ДС агент Тара от wikileaks и отново започна изливане на помия върху ЦСКА.Започна се с интриги в самия отбор и манипулация на феновете и втълпяване за несъществуващи проблеми в лагера на ЦСКА в Холандия:

1. Щяли да ни гонят от Боровец защото не сме си платили хотела и др.
2. Щяли да ни изгонят от Холандия защото не сме платили 55 000 евро за лагера.
3. Костадин Стоянов нападнал Маркиньос.
4. Спас Делев скочил на Милен Радуканов и бил изгонен от тренировка.

Все новини целящи да се развали добрата атмосфера в отбора.Поради тези появяващи се новини в медиите Милен Радуканов излезе с обръщение към всички фенове на ЦСКА,което съобщение бе публикувано на официалния сайт на клуба. Ето го и него:

"Обръщение
Спортно-техническото ръководство на ЦСКА изразява искреното си удивление от някои ‘’информации’’ в български печатни и онлайн медии.

Отчитаме, че с тънкото си чувство за хумор те успяват допълнително да разведрят работната обстановка на подготвителния ни лагер в дъждовна Холандия. След като от въпросните дописки научихме,че Спас Делев е влязъл в схватка с треньора Милен Радуканов, а преди това силите си на своеобразния боксов ринг са премерили Маркиньос и Костадин Стоянов, тима вече приемаме залози кой ще е следващият изкуствено създаден ‘’дуел’’.

Уважаеми армейци, отборът на ЦСКА се радва на завидно спокойствие и прекрасна атмосфера. Ние,които сме част от него отдавна сме разбрали, че и когато побеждаваме, и когато губим го правим заедно. Публикуването на неистини ни мотивира допълнително, защото сме свикнали,но открито се борим с некоректността в България.

Уверени сме,че сме на прав път, който ще ни изведе до крайната цел – Шампионската титла на страната. Всичко останало,което се различава от случващото се тук в Холандия е плод на нечие творческо безсилие и злонамерена пропаганда.

Милен Радуканов

Главен мениджър на ЦСКА"

След този опит за атака срещу ЦСКА, сега последва вторичен опит с атаки за задължения на ЦСКА към Венци Стефанов в размер на 300 000 евро. Как нямало да играем на Армията, защото лиценза бил временен а сега не се знаело дали ЦСКА ще получи отново такъв ... за което ще са виновни БФС и лицензионните комисии а не ТИТАН , защото отбори като на лефски Славия и куп други са с лиценз в много по-окаяно състояние от Българска Армия ! На подуянци стадиона им е със сменени седалки и отвътре има някакъв вид на изглед но отвън се вижда,че е развалина и целия се руши и разпада.Видимо дори за малко дете е че Армията е в доста по-добро състояние въпреки че и той не е ремонтиран от много години. Сега започнаха да създават интриги и подтикване към война на феновете отново с ТИТАН ,защото няма някой на който да не му е ясно че от една война страдат и двете страни в нея и че това е най-страшното и пагубно нещо, това което може да доведе до дъното воюващите и в случая потърпевш може да е само ЦСКА ! Ето го и последното заглавие целящо да се самоунищожим сами :

"Боят настана - Червените фенове: Ще вдигнем война, ако не играем на "Армията""

Ясно е, че отбора на всяка власт и на държавата е лефски и за това винаги са били подкрепяни и държавата ги закриля,защото тя пази своите агенти , но нека знаят,че НИЕ СМЕ ОТБОРА НА НАРОДА !!! И НЯМА ДА ПОЗВОЛИМ ДА БЪДЕМ МАНИПУЛИРАНИ, ЗАЩОТО НЕ СМЕ ГЛУПАЦИ КАТО ТЯХ ! Бай Ганя или агент Тара или както иска да е, но нека е наясно може да манипулира медиите може да ги използва за собствена изгода,защото една част от тях притежава,а на другата част плаща за да пишат това което иска, НО НАС НЕМОЖЕ !

Чакаме нови медиини атаки от вашите болни мозъци изпълнени с фантазия !

Силни сме защото сме заедно ! Силни сме защото всички ние обичаме ЦСКА и само така ще успеем да запазим славното име на религияята ЦСКА,защото ЦСКА е институция,защото ЦСКА е религия ЗАЩОТО ТОВА Е ЦСКА СОФИЯ !!!

НАПРЕД АРМЕИСКИ ЛЪВОВЕ !!!
Последна промяна от beast на 22 юли 2011 13:06, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16857
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ: Тече медиина атака срещу ЦСКА !

Мнениеот Udoji90 » 22 юли 2011 13:01

Медйината атака не е "от няколко дни". Години наред си има медии, които пишат все глупости по адрес на ЦСКА. Има и такива, които пък се опитват да компрометират други отбори, така че не сме само ние потърпевши. Изобщо не си струва да коментираме глупостите им. Вече съм свикнал, че у нас повече медии търсят сензация чрез разпространяване на слухове, а много малко си вършат работата, която е да пишат ИСТИНСКИ и ДОКАЗАНИ факти.

П.П. И не разбирам защо някои хора веднага почнаха да отговарят със заядливи мнения. Искате да ми кажете, че е нормално медиите ден след ден да си измислят всякакви небивалици ли? А пък аз си мислех, че трябва просто да отразяват събития, които наистина са се случили.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

beast
Мнения: 50
Регистриран на: 15 фев 2011 14:55
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ: Тече медиина атака срещу ЦСКА !

Мнениеот beast » 22 юли 2011 13:04

Бих искал да публикувам тук нещо написано от недолюбвания от синята общественост Г.А. Мисля,че тук му е мястото и е интересно:

[center]Колко тежи Зику и колко струва Калво?[/center]
Пон, 2011-07-18 20:20
Рулетката се върти, върти и вземе, че спре на любопитен залог. Ето и сега - след два месеца неуморна медийна инквизиция по адрес на новите в ЦСКА дойде време фокусът да се премести към „Герена". И как иначе - в Левски пристигна юношата на Барса Тони Калво, който бил абитуриент заедно с Бускетс (младши), Хефрен, Мата, Капел и т.н., а освен това има във визитката си четири сезона с Арис (Солун) и три мача с Парма. Никак не е малко - тревата да е косил на „Камп ноу", и това е заявка за каталунски ген...

Вече не вървят мазните оправдания за агресията на микрофоните срещу 31-кратните първенци на България, защото светкавиците се насочват от Перловската към Сухата река. Няма как - ЦСКА пазарува от съседна и бедна Румъния, а Левски направо от Барселона, макар и индиректно - през Гърция и Италия!

И, хайде стига номера по фланга - така е по света, а ЦСКА като българския еквивалент на Реал (Мадрид) и Манчестър Юнайтед винаги е под обстрел. На запад било така, а нали се учим от империята на Мърдок с нейните СРС-та и купени ченгета! Затова всеки ден юруш на черешите, пардон - на заплатите, домашното бельо, борчовете и бакиите в Борисовата градина. Не че ги няма - напротив, но защо търсенето е насочено само в една посока?

Още един ученически отговор - ЦСКА предизвиква най-голям обществен интерес?! Оп-а-а! Ами какво щяха да правят без този „обществен интерес" ефирите и страниците, които преди три години пригласяха на Батков, Станишев, БФС и Трактора при заговора „Лицензгейт" и пращаха „армейците" във „В" група? Не се сбъдна моминската им мечта, защото Боби се оказа по-умен от тях, но продължиха да поддържат огъня чрез всекидневен медиен терор. Помислете само какъв водопад от мръсотия се изсипа през това време върху ЦСКА - дългове, лицензи, заплати, бойкоти, българи-чужденци..., даже криви топки, които после се оказаха последен писък на футболната методика!

Ето сега фокусът естествено се мести към Тони Калво. И затова искам да попитам колко ще получава каталунският талант на „Герена"? Неговата изходна база от Арис и Парма е поне 20 000 евро на месец като не ми се вярва той да падне под кота 15 бона. Дори в условията на криза и при положение, че идва в Подуяне от немай къде И няма ли да се стигне до брожение в съблекалнята при положение, че другият претендент за десния фланг - Дани Младенов, се разписва срещу три пъти по-малко пари? Ами какво да каже брилянтният техник Иван Цветков, кандисал на 8000 евро? Вярно, че споменатите двама нападатели дойдоха от Благоевград, а не от „Енио Тардини", но за разлика от Тони техните голове са пред очите на всички у нас. Как ще приемат супернадницата на младия Калво старите пушки Йовов, Тасевски, Гаджев? Дали възнаграждението му няма да надмине това на самия Гонзо?

И между другото - какво стана с европейските премии в Левски? Защо никой не обелваше сричка по тази тема, докато течеше всекидневният медиен одит срещу ЦСКА? Изчистени ли са всички финансови детайли по договорите на Вили Вуцов, Кокала и Ясен Петров? Кой го интересува, но нали сме медийни острилки или чекийки?!

Какво става с разпределението на квотите от трансфера на Гара Дембеле? Укрепено ли е свлачището край последната спирка на автобус № 120, по което преди повече от 40 години ударно се трудеха работници от „Кремиковци" и затворници от лагера в Казичене? А кой плаща предизборната кампания на кмета-футболист от Своге?

И нещо дребно - кой всъщност е собственик на ПФК Левски-АД? Защото онзи ден в едно програмно интервю г-н Батков сподели, че не може да продава клуба, тъй като не го е купувал?! Получил го е от „заплахата за националната сигурност" от Тел Авив Майкъл Чорни. По този повод преди десетина години руският евреин имал намерение да подари акциите на „сините" на ... вътрешния министър?! Защо точно на него, а не например на културния, нали „Левски - оле, нищо общо с МВР!"?!

Схващате ли колко лесно се разиграва медиен терор на две страници? Стига човек да иска и да владее азбуката. Кой повече, кой - по-малко, но по принцип няма проблем щом трябва да се пречи на някого. Ето защо предлагам на мобилните комсомолци да оставят за малко на мира ЦСКА и да се съсредоточат върху синята „трансферна бомба" Тони Калво. Момчето има престижна визитка, а освен това репортерският нюх би трябвало да долови мириса на барут в съблекалнята на „Герена".

И така - колко тежи Зику и дали всеки негов грам се покрива от головете и пасовете му за ЦСКА? Предлагам да установим индекс за ефективност по формулата „Заплата плюс премии делено на попадения, подавания, участия, тъчове и корнери" на квадрат и синус минус жълти картони и така да фиксираме КПД-то на чужденците у нас. И да калкулираме инфлационните показатели в ЕС, САЩ, Япония и Китай.

И да не забравя - има ли нещо за Легендата? Има и ще има още половин век, докато младите станат стари и не забравят за престъплението на века от 13 май 2000 г. Той самият Бисер Иванов си каза всичко по точки и се изсмя на стадото, мучащо вече повече от десетилетие в защита на Леков и Узунов. Какво обаче тук значат някакви си свирки - те припяваха на криминалната повеля от ВИС през Чорни до Трактора. Тя гласеше и гласи - да се помага с всички средства на отбора на всички власти, касти и мафии от „Герена" и да се води тотална война срещу ЦСКА.

Това е положението - сега чакам справка от НОИ за парите и осигуровките на симпатягата Тони Калво...



ГЕОРГИ АТАНАСОВ

Потребителски аватар
канарче
Мнения: 187
Регистриран на: 24 сеп 2010 14:48
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ: Тече медиина атака срещу ЦСКА !

Мнениеот канарче » 22 юли 2011 13:06

И двата отбора сте отбори на властта. Какво се джафкате един-друг с точно това обвинение, не знам...

Потребителски аватар
flo
Мнения: 1406
Регистриран на: 03 ное 2010 22:00
Местоположение: Toulouse,France
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ: Тече медиина атака срещу ЦСКА !

Мнениеот flo » 22 юли 2011 13:13

Udoji90 написа:Медйината атака не е "от няколко дни". Години наред си има медии, които пишат все глупости по адрес на ЦСКА. Има и такива, които пък се опитват да компрометират други отбори, така че не сме само ние потърпевши. Изобщо не си струва да коментираме глупостите им. Вече съм свикнал, че у нас повече медии търсят сензация чрез разпространяване на слухове, а много малко си вършат работата, която е да пишат ИСТИНСКИ и ДОКАЗАНИ факти.

П.П. И не разбирам защо някои хора веднага почнаха да отговарят със заядливи мнения. Искате да ми кажете, че е нормално медиите ден след ден да си измислят всякакви небивалици ли? А пък аз си мислех, че трябва просто да отразяват събития, които наистина са се случили.

Я мижи кои са тези медии, които пишат против вас.

Спортал? Те вчера първи излязоха със статиите че ще играете на своя стадион и че сте си изчистили задълженията.Преди време имаше една статия колко от вашите звезди щели да се наложат в титулярният състав на Литекс и Левски.На мен по скоро спортал ми прилича на ваш сайт

ГОНГ? Аз от тях досега не съм видял да пишат нищо против ЦСКА и Левски

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16857
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ: Тече медиина атака срещу ЦСКА !

Мнениеот Udoji90 » 22 юли 2011 13:16

flo написа:Я мижи кои са тези медии, които пишат против вас.

Спортал? Те вчера първи излязоха със статиите че ще играете на своя стадион и че сте си изчистили задълженията.Преди време имаше една статия колко от вашите звезди щели да се наложат в титулярният състав на Литекс и Левски.На мен по скоро спортал ми прилича на ваш сайт

ГОНГ? Аз от тях досега не съм видял да пишат нищо против ЦСКА и Левски


Недей да се правиш - има мноооого други сайтове, които пишат тотални глупости - не само срещу нас, а по принцип срещу много отбори. Да не говорим за вестниците.

Не си спомням кои точно сайтове бяха (поне 2 бяха), които писаха как нямало да играем на Армията през новия сезон. Не знам кои са тези, дето са си измислили боя между Маркиньос и К. Стоянов, както и този между Делев и Радуканов, но явно ги има, след като се налага да бъдат опровергавани, нали? Преди няколко седмици пък в някакъв сайт пишеше, че селекцията ни е пред провал, щото Тимишоара щели да получат лиценз, за Глория също беше написана някаква глупост и излизаше, че Зику и Мораеш няма да играят в ЦСКА.
Последна промяна от Udoji90 на 22 юли 2011 13:21, променено общо 3 пъти.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
канарче
Мнения: 187
Регистриран на: 24 сеп 2010 14:48
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ: Тече медиина атака срещу ЦСКА !

Мнениеот канарче » 22 юли 2011 13:18

Udoji90 написа:
flo написа:Я мижи кои са тези медии, които пишат против вас.

Спортал? Те вчера първи излязоха със статиите че ще играете на своя стадион и че сте си изчистили задълженията.Преди време имаше една статия колко от вашите звезди щели да се наложат в титулярният състав на Литекс и Левски.На мен по скоро спортал ми прилича на ваш сайт

ГОНГ? Аз от тях досега не съм видял да пишат нищо против ЦСКА и Левски


Недей да се правиш - има мноооого други сайтове, които пишат тотални глупости - не само срещу нас, а по принцип срещу много отбори. Да не говорим за вестниците.


Значи не е "война срещу вас", а просто политика на сайтовете/вестниците. Друг е въпроса, че е циганска наистина.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16857
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ: Тече медиина атака срещу ЦСКА !

Мнениеот Udoji90 » 22 юли 2011 13:19

канарче написа:Значи не е "война срещу вас", а просто политика на сайтовете/вестниците. Друг е въпроса, че е циганска наистина.


Е, че аз кога съм казвал, че е война "срещу нас"?
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
канарче
Мнения: 187
Регистриран на: 24 сеп 2010 14:48
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ: Тече медийна атака срещу ЦСКА !

Мнениеот канарче » 22 юли 2011 13:23

Ти не, но авторът това твърди, плюс заглавието е такова. Освен това дори ти твърдиш, че има "медийна атака" от години срещу вас.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16857
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ: Тече медийна атака срещу ЦСКА !

Мнениеот Udoji90 » 22 юли 2011 13:24

канарче написа:Ти не, но авторът това твърди, плюс заглавието е такова. Освен това дори ти твърдиш, че има "медийна атака" от години срещу вас.


Медийни атаки има поне от 10 години СРЕЩУ НАЙ-РАЗЛИЧНИ ОТБОРИ, но най-вече срещу водещите.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: icko65 и 28 госта