Медийната война срещу ЦСКА!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
bceltics
Мнения: 65
Регистриран на: 19 мар 2010 18:34

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот bceltics » 13 авг 2010 22:01

viroglav написа:Казвал съм го много пъти и пак ще го кажа ... Много съм доволен , че медиите плюят ЦСКА !!! По този начин много по - бързо отбора ще се вдигне и ще излезе от дупката , в която е влязъл ... Наистина покрай сухото ще гори и мокрото или покрай истината ще бъде пробутвана и лъжата , но това са аргументи , че ЦСКА е жив и ще го бъде ... Динамо Подуене са в криза от много години , но медийния комфорт ги държи в облаците ... Стигнаха до там да изкарват загуби с по 5:0 за престижни и да ги прибавят в графата "успехи". Аз не искам над ЦСКА да се поставя такъв медиен чадър ... Това само може да навреди на клуба. Дори и негативни , но новините ги има ... А подхуенци са мъртъвци , за тях или добро или нищо. Така дейставаше комунистическата пропаганда преди 1989 година , така действат и сега под хуя на Крали Марко ... Нека си пишат журналята ... С това си изкарват хляба все пак. Аз за ЦСКА искам само критики , не искам придворни ласкатели и подмазвачи. Достатъчно интелигентен съм , за да отсея за себе си истината от откровената лъжа. ЦСКА - ри запомнете едно ... С критиките си журналистите ни помагат адски много и дори може да се каже , че ни правят услуга. Дори и наакванията на специалиста от Спортлайн. Мед ми капе от сърцето , когато хвалят рогатите ... По този начин ги обричат на незнание и неведение за случващото се в синьото недоразумение. Нека да си мислят , че ни е зле ... Скоро ще плачат с крокодилски сълзи ... :lol: :lol: :lol:

И аз съм на същото мнение, но прекаления негативизъм, не е много добре и влияе зле на отбора!!!Градивната критика е добра, но подмолните подуенски интрижки не са!

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот viroglav » 13 авг 2010 22:04

Багер , ти сам прецени ... Минаха няколко седмици и вече сме преполовили така наречената "криза" в отбора , Динамо обаче ги държи още от началото на миналото първенство. Когато медиите те критикуват ти мислиш по какъв начин да решиш проблемите и да престанат критиките към тебе. А когато имаш медиен комфорт е като да си пред измръзване в Сибир ... А заспа , а отиде коня в реката. Критиките ни държат будни , а ДС агентите отдавна са заспали и са дали фира ... ;)

Потребителски аватар
bceltics
Мнения: 65
Регистриран на: 19 мар 2010 18:34

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот bceltics » 13 авг 2010 22:06

Много медии пишат всеки ден колко голям и велик е Гонзооглу и вижте, той си е повярвал!Ако купя 10 спортни сайтчета и всеки ден пиша че Гонзооглу е Травестит, сигурно ще почне да носи високи токчета :) :) :)

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3660
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот danko_sot » 13 авг 2010 22:20

Няма кво да го трия. Два пъти съв влизал в техни теми до сега и двата пъти ме хранят. От сега нататък видя ли някой от тях да влиза в нашите теми и да провокира шъ му е.. майката селска на тоя нещастен сопол
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3660
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот danko_sot » 13 авг 2010 22:29

Утре ако не бием Видима си мисля, че има немалка вероятнос и главата на Дочев да падне. Но той оставка няма да подаде, това той даде да се разбере в интервютата си. Така ме въпросът е и каква е неустойката му. Като имам предвид как постъпи със селекцията и щабът си, не знам Дочев дали поне си е уредил солидна неустойка. Ако е така и има солидна неустойка Титан ще бъдат в трудно положение, ако решат да го манат, защото ще трябва пак да плащат. Освен това Дочев каза вече че всички тези играчи са му спуснати отгоре, а не ги е избрал той. Как мислите ще бием ли утре и ако паднем каква ще е съдбата на Дочев според вас?
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот slavia_forever » 13 авг 2010 22:43

След като вече темата е без много от дразнителите в нея, приканвам останалите да спазват добрия тон.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Levski_1914 forever
Мнения: 109
Регистриран на: 14 мар 2010 01:44
Skype: който иска да пита :)
Местоположение: София
Контакти:

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот Levski_1914 forever » 13 авг 2010 23:25

TPAKTOP написа:
delqnski47 написа:Е,сега,естествено,че има нещо такова!Все пак ЦСКА нали се води в недобра форма,а ''Левски'' ги четкат до небесата!Ама то за всичко си има край така че.... 8-) Както се казва-> ПЕЙШЪНС!

Не е така! Миналата есен като мачкахме всички постоянно излазаха информация за неплатени заплати и пиянските изцепки наИвановците с цел дестабилизарането на ЦСКА! Това не е нормално :evil:


А да бе,а за Рабех,Бензукан и Тиберканин,не излизаха ли такива работи бе,много ме нервите като НЕ гледате на нещата обективно!
Левски завинаги в моето сърце!

mitaca
Мнения: 106
Регистриран на: 07 дек 2008 23:51
Контакти:

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот mitaca » 13 авг 2010 23:27

TPAKTOP написа:Не е така! Миналата есен като мачкахме всички постоянно излазаха информация за неплатени заплати и пиянските изцепки наИвановците с цел дестабилизарането на ЦСКА! Това не е нормално :evil:

Уважавам те, защото си мислещ фен, искренно болеещ за отбора си. Но тук сгреши! Кого сте мачкали миналата есен? Факт ли бяха неплатените заплати и пиянските изцепки?
Факт ли бяха шамарите? Факт ли беше тоталната липса на комуникаци между Любо и ръководството? Или и това е измислено от "сините" журналисти?
Факт ли е сега, че Дочев в прав текст заяви, че не знае за идването на Шеридан? Факт ли е, че Емо лъже, че от Гранден ще вземете миля и половина евро, когато огромната част отива в Олимпик? Факт или лъжа е, че взимате футболисти и не плащате? Факт ли е, че Миньор ви осъди? Факт ли беше, че вашите шефове обещаваха спектакли? Факт ли е, че след мача с Черноморец тоя със спектаклите каза, че всичко до стотинка е платено, а се оказа, че не е баш така? Факт ли е, че "звездната" ви селекция не играе, а когато пуснат половината от тях губят от Ботев Враца? Факт ли е, че Дочев не може да сглоби о-вен с-в от поне 30 футболисти, а се води "голям" тренер? Контузени имало, ми де е гледал той и щаба?
А по повод на "смешния плач", не ние сме виновни, че пишем във вашите теми, а вие, че ги отваряте. Форум значи свободен изказ на мнение, разбира се без обиди и глупотевини.
Норода го е казал и то няколко пъти:
Не търси под вола теле;
и
Каквото сам си направиш, никой не може да ти го направи!

Потребителски аватар
hristov25
Мнения: 1231
Регистриран на: 12 юни 2008 15:03
Местоположение: Една дъжава наречена България. Единствена на света.

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот hristov25 » 14 авг 2010 00:27

Единствения проблем във войната е, че от както ни отнеха лиценза заради финансови проблеми. Само за това се пишат статии от типа ЦСКА не плаща, ЦСКА дължи пари. Ок не сме в цветущо състояние, но дали сме единствени. При една финасова проверка на всички клубове. Доста клубове могат да изгърмят.
Една страна ,един народ. България силна като лъв ,вечна както Христо Ботев и Васил Левски!
Офтопик:
Червена кръв гори в нашите тела, защото пеем на уста Само ЦСКА!!!
Image

mitaca
Мнения: 106
Регистриран на: 07 дек 2008 23:51
Контакти:

Re: Медийната война срещу ЦСКА!

Мнениеот mitaca » 14 авг 2010 01:06

Пишеш наизуст, финансови проверки се правят непрекъснато. Това, че вашите финансии не са наред (или не могат да се оправят), не значи, че и при другите е така. А ЦСКА е ясно на всички, че дължи пари и не плаща. Че кои не се пробваха, от Черепа (преди това и Илия Павлов май), през Сашо Апашо и Митал, до титаните днес. Казвате медийни атаки, а? От сините журналя? Ама червените що спят? Малко ли червени има и медии и сайтове. Що не се разровят и те? Аре казанската афера ;), станахме за смях наистина, да Батков намери "виновника". Ама не правите ли и вие така? Ама не за едно нещо. Кат се почне от продадената титла от Черепа, през всемирния заговор за отнемане на лиценза, краха на Любо (и той ли "продаде" ЦСКА?), идиотщините на титаните (има го Любо нема го Любо, тук има Андоне, тука нема Андоне) чак до сега. Сините журналисти ли управляват "червения" клуб? Даже да е така как го допуснахте?
Абе на крива ракета нали знаете ;).
Томето или Вальо накупиха на кило италианските куци коне? "Стандарт" ли докара Павел Дочев? "7 дни спорт" ли не плаща на Пирин, Сливен Ч-ц ииии куп други?
ГА и Майкъла що спят а не искат лиценза на Левски?
Не не смешен плач си е това вашето!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 28 госта