Какво стана с размазването???!!!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

tezei
Мнения: 223
Регистриран на: 12 сеп 2008 15:49

Какво стана с размазването???!!!

Мнениеот tezei » 02 ное 2008 14:39

Е, г-да цеденеисти, какво стана, нали цяла седмица пишехте като изоглавени, как сте щели да ни размажете?!! То не бяха закани, то не беше чудо, та чак за божието провидение и възмездие (някои от най-заблудените!!) мечтаехте!!! И снощи истината лъсна с пълна сила!!! И тя е такава, каквато аз я коментирах и преди мача - двата отбора от 4-5 години играят ужасно слаби и грозни дербита помежду си!!! Почти нищо футболно няма и затова, който и да стане шампион ще бъде трагедия в евротурнирите....... Наказателния удар няма да го коментирам - мисля, че достатъчно се изписа и изговори!!! Какви ли не капацитети дадоха мнението си!! Не това е важното - дали я е имало или нямало, по-важното е, че футбола ни умира!!! И какво като се джавкаме и псуваме по форумите, когато нито националния ни отбор, нито клубните ни участници в Европа играят добре и успешно!!! Толкова сме назад, че имам чувството, че сме първобитни, пещерни нендерталци, които само кюскат топката в жалките си опити да я спукат!!! Нещо много сериозно е объркано, но не знам къде!!! И честно казано въобще не виждам как футбола ни ще излезе от тази ситуация!!!

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Какво стана с размазването???!!!

Мнениеот vaskonti » 02 ное 2008 14:54

що, от Левски да не би да имаше по-малко закани за размазване? А то какво стана - сините нямаха нито едно чисто положение за цял мач. добре че беше Беконо да си вкара автогол...
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

mmaryan
Мнения: 102
Регистриран на: 10 авг 2008 17:20
Контакти:

Re: Какво стана с размазването???!!!

Мнениеот mmaryan » 02 ное 2008 15:00

нека на пролет Томислав свири мача така няма да има претенции за дузпи и картони

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво стана с размазването???!!!

Мнениеот Blue_Lion » 02 ное 2008 15:24

Ще ни смачкат...ама другия път ;) Те само се канят ама...си останаха с заканите ;) :D :D Кой сега е номер 15 ? :D :D
Изображение

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво стана с размазването???!!!

Мнениеот POPCORN » 02 ное 2008 15:29

Да верно е върл ЦСКАР съм, обаче толкова смешни Левски не ги бях виждал!Супер много грешаха пасоете до изкарването на Манчев се бяха наакали от страх!Нямаха нито едно чисто положение за гол освен на Г. Христов и той както винаги е би високо над тополите.Аз толкова слаб Левски отдавна не съм го виждал!И просто през целият мач бях сигурен че няма начин да загубиме!Дори като отбелезаха и те гола, защото това не беше плот на нещо тяхно а просто БеконоВ е много много слаб!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво стана с размазването???!!!

Мнениеот Blue_Lion » 02 ное 2008 15:32

POPCORN написа:Да верно е върл ЦСКАР съм, обаче толкова смешни Левски не ги бях виждал!Супер много грешаха пасоете до изкарването на Манчев се бяха наакали от страх!Нямаха нито едно чисто положение за гол освен на Г. Христов и той както винаги е би високо над тополите.Аз толкова слаб Левски отдавна не съм го виждал!И просто през целият мач бях сигурен че няма начин да загубиме!Дори като отбелезаха и те гола, защото това не беше плот на нещо тяхно а просто БеконоВ е много много слаб!


Брат,всякакви оправдания от сорта на "млад отбор" и "пазим се от загуба" са смешни вече ! Просто една част от отбора ги е страх,друга толкова си може ! Важи и за двата отбора ! Докато няма сериозни инвестиций във футбола и една адекватна политика за развитието му,ей на такива мачове ще се радваме :(
Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23770
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Какво стана с размазването???!!!

Мнениеот delqnski47 » 02 ное 2008 15:36

tezei написа:Е, г-да цеденеисти, какво стана, нали цяла седмица пишехте като изоглавени, как сте щели да ни размажете?!! То не бяха закани, то не беше чудо, та чак за божието провидение и възмездие (някои от най-заблудените!!) мечтаехте!!! И снощи истината лъсна с пълна сила!!! И тя е такава, каквато аз я коментирах и преди мача - двата отбора от 4-5 години играят ужасно слаби и грозни дербита помежду си!!! Почти нищо футболно няма и затова, който и да стане шампион ще бъде трагедия в евротурнирите....... Наказателния удар няма да го коментирам - мисля, че достатъчно се изписа и изговори!!! Какви ли не капацитети дадоха мнението си!! Не това е важното - дали я е имало или нямало, по-важното е, че футбола ни умира!!! И какво като се джавкаме и псуваме по форумите, когато нито националния ни отбор, нито клубните ни участници в Европа играят добре и успешно!!! Толкова сме назад, че имам чувството, че сме първобитни, пещерни нендерталци, които само кюскат топката в жалките си опити да я спукат!!! Нещо много сериозно е объркано, но не знам къде!!! И честно казано въобще не виждам как футбола ни ще излезе от тази ситуация!!!

Пич ние реално ви размазахме!!!Заради 4-ма души разултатът е 1:1 а не 3:1 за ЦСКА:
1.Георги Петков(спаси 2-3 324% положения)
2.Даниел Беконо(най нежно подаде топката на Гонзи за да я вкара във вратата и сега всички говеда му ближете ствола на онаята работа ''шот бил най-великият''(само дето ви прееба на 2мача ама вие сте тъпи и сте го забравили))
3.Йордан Тодоров(това момче ви пожали душичките просто)
4.Аллах(Късметът ви удари ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ.....вие съществувате на късмет!!!Това е!!!! :D )
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво стана с размазването???!!!

Мнениеот Blue_Lion » 02 ное 2008 16:43

delqnski47 написа:
tezei написа:Е, г-да цеденеисти, какво стана, нали цяла седмица пишехте като изоглавени, как сте щели да ни размажете?!! То не бяха закани, то не беше чудо, та чак за божието провидение и възмездие (някои от най-заблудените!!) мечтаехте!!! И снощи истината лъсна с пълна сила!!! И тя е такава, каквато аз я коментирах и преди мача - двата отбора от 4-5 години играят ужасно слаби и грозни дербита помежду си!!! Почти нищо футболно няма и затова, който и да стане шампион ще бъде трагедия в евротурнирите....... Наказателния удар няма да го коментирам - мисля, че достатъчно се изписа и изговори!!! Какви ли не капацитети дадоха мнението си!! Не това е важното - дали я е имало или нямало, по-важното е, че футбола ни умира!!! И какво като се джавкаме и псуваме по форумите, когато нито националния ни отбор, нито клубните ни участници в Европа играят добре и успешно!!! Толкова сме назад, че имам чувството, че сме първобитни, пещерни нендерталци, които само кюскат топката в жалките си опити да я спукат!!! Нещо много сериозно е объркано, но не знам къде!!! И честно казано въобще не виждам как футбола ни ще излезе от тази ситуация!!!

Пич ние реално ви размазахме!!!Заради 4-ма души разултатът е 1:1 а не 3:1 за ЦСКА:
1.Георги Петков(спаси 2-3 324% положения)
2.Даниел Беконо(най нежно подаде топката на Гонзи за да я вкара във вратата и сега всички говеда му ближете ствола на онаята работа ''шот бил най-великият''(само дето ви прееба на 2мача ама вие сте тъпи и сте го забравили))
3.Йордан Тодоров(това момче ви пожали душичките просто)
4.Аллах(Късметът ви удари ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ.....вие съществувате на късмет!!!Това е!!!! :D )


А говореше за уважение между феновете...
Изображение

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: Какво стана с размазването???!!!

Мнениеот cvetan » 02 ное 2008 19:16

това с уважението трудно се постига :)

Но реално , ако Данчо не се беше спънал в топката......мача си отиваше на 1 - 2 .
А за дуспата са виновни съдиите - щото от 6-7 годни (от толкова време съм в България) , срещу Левски не свирят такива положения - и те отвикват да играят правилно. Да же коментаторите забравят , че такава игра в пеналта се наказва. После започват приказките за спорни положения...и разпити на знайни и незнайни свидетели.

Но май вече всички забравиха заканата "..да ги бием като магарета!" - то и автора на тази закана вече го няма :)
Аз съм чорбар до мозъка на костите - но вчера си взех домачадието и отидохме на кино - ще ги водя и на мач както съм го правил доста пъти , но при други изпълнители и явно не тази година.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта