За Бербатов и Националния Отбор

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

cskaole
Мнения: 195
Регистриран на: 03 юни 2008 17:27

Re: За Бербатов и Националния Отбор

Мнениеот cskaole » 30 окт 2008 15:15

tprodanov написа:ами ти сам си отговаряш на въпроса. Хайде, аз мога да ти кажа да речем, че Иванков не е убедителен, щото пред него не са Рио и Неманя. И ще е точно толкова вярно, колкото и теорията за Барби и останалите около него. Мислиш ли, че Иванков няма да е поне 5 пъти по-добър ако има такива защитници? Ама на Гошо не му пречи. А на Барби му пречи. Ако Барби играеше със сърце в национала, щеше да носи гърба на отбора си. Сега само си търси извинения. ЛУсио му бил виновен, Живко му бил виновен. На кривата ракета...
Аз не мога да разбера феновете му, честно - нито е играч на отбора, на който симпатизирате, нито се представя добре в националния. ПРосто някакъв човек, играе добре за клубния си отбор-показва че може, и когато трябва да поиграе и за родината съвсем демонстративно ни плюе в лицето на всички - ето, аз мога, ама за кинти. Тук нема да ви играя. И вие му се кефите. Еми има талант, да, е и??? Това как помага на всички нас, на страната?

Абсолютно съм съгласен с това мнение. Въпреки, че повечето пъти изказваш глупости най-страшни, това е на място 100%.

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: За Бербатов и Националния Отбор

Мнениеот cska_90 » 30 окт 2008 15:16

Абе как ще сравнявате вратар с нападател.ЧЕ на вратаря от какъв зор му е добра защита че да блесне.То даже е обратното колкото по-слаба е защитата -толкова повече положения респсективно повече шанс за вратаря да покаже качества :shock:
Изображение

Потребителски аватар
los7
Мнения: 201
Регистриран на: 23 сеп 2008 11:07

Re: За Бербатов и Националния Отбор

Мнениеот los7 » 30 окт 2008 15:19

Отдавна не се бях гордял че съм Българин по точно от времето на Стоичков и САЩ94...сега отново изпитвам това толкова сладко чуство Гордея се и с това че Бербатов излезе за големия футбол от любимия ми ЦСКА така както и всички успяли в европа Български футболисти не се заяждам просто е факт неуспорим...така и както са факт победите на Левски над ЦСКА ...


Е ти какви простотии говориш просто. Да се гордееш с това че си българин щот и бербатов бил българин. По голяма простотия не бях чувал! Бербатов е шибан предател и турчин и скоро време ще направи точно като пловдивския турчин и въобще няма да играе за българия щот ще се "обиди", а истинската приина ще е че просто няма да иска да си чупи крачетата за нациолналната си чест.

Освен всичко друго незнам как е излезнал от любимия ти цска за големия футбол след като го изгонихте с викове "*****, *****" от армията, а преди това го взехте от Пирин.

За едно си прав победите на Левски над Цска са факт и в събота ще се увеличат с още една
От утре съм локомотивец!

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: За Бербатов и Националния Отбор

Мнениеот Angoff » 30 окт 2008 15:31

los7 написа:
Отдавна не се бях гордял че съм Българин по точно от времето на Стоичков и САЩ94...сега отново изпитвам това толкова сладко чуство Гордея се и с това че Бербатов излезе за големия футбол от любимия ми ЦСКА така както и всички успяли в европа Български футболисти не се заяждам просто е факт неуспорим...така и както са факт победите на Левски над ЦСКА ...


Е ти какви простотии говориш просто. Да се гордееш с това че си българин щот и бербатов бил българин. По голяма простотия не бях чувал! Бербатов е шибан предател и турчин и скоро време ще направи точно като пловдивския турчин и въобще няма да играе за българия щот ще се "обиди", а истинската приина ще е че просто няма да иска да си чупи крачетата за нациолналната си чест.

Освен всичко друго незнам как е излезнал от любимия ти цска за големия футбол след като го изгонихте с викове "*****, *****" от армията, а преди това го взехте от Пирин.

За едно си прав победите на Левски над Цска са факт и в събота ще се увеличат с още една

Как обичат някой хора да преиначават нещата ... никой не го е гонил , ако си забелязал след всеки мач на националния отбор поздравява сектор Г , но не ми се влиза в безмислени спорове с таещи омраза селянчета като теб ... никкой не го е взимал от Пирин та той няма и минута игра за Пирин каун такъв ... от такива като теб ми се повдига а това дали ще се увеличат победите ... ми нз каква ти е почвата за тоя оптимизъм,явно иде от великия ви треньор Кокълчето и головете които не спирате да вкарвате ... шушумиго злобна :D
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: За Бербатов и Националния Отбор

Мнениеот tprodanov » 30 окт 2008 15:39

хахахаха, никой не го е гонил, неееееееееее....

Как цеЦекарите тормозеха Димитър Бербатов,докато играеше при тях


ЛЕВСКИ
"Аз съм виновен за загубата от Левски", изрича през сълзи на 13 май 2000 г. Димитър Бербатов. Тогава е само на 19 години, но поема върху плещите си цялата вина. ЦСКА пада 0:1 на Герена и губи не просто един мач, а титлата. Бербатов изпуска три гола, два от тях 100-процентови. До този момент той е идол на червените, а само за 90 минути става враг за мнозина. Същите явно са забравили какво се стоварва върху неукрепналата психика на Митко в седмицата преди дербито. На 6 май, Деня на свети Георги, той получава заплахи по мобилния си телефон. Въпреки това събира сили и излеза срещу Левски, защото знаеше, че е необходим. Това не е отчетено, не са забелязани и превързаните му глезени, но пропуските - да. Така Митко изживява първата си сериозна криза и може би точно в този ден започва неговото възмъжаване.

ЛИТЕКС
ЦСКА започва с фаулстарт първенството, феновете сочат виновника - отново Димитър Бербатов. Той изпуска, а ЦСКА завършва 0:0. Освирквания и псувни изпращат Митко в съблекалнята. Същото се случва и пред нея. Той плаче и пред семейството си се зарича да свърши с футбола. Не може да приеме обидата от тези, които допреди няколко месеца са го носели на ръце. Майката на Митко - Маргарита, също не издържа на напрежението и през сълзи крещи на тълпата.

МТК
ЦСКА печели 1:0 реванша с МТК в първия кръг на УЕФА, но отпада от турнира. Първият мач в София завършва 2:1 за унгарците. А победният гол в Будапеща виси на косъм. Минутата е 88-а, когато Бербатов е на три метра пред вратата с топката в крака. Митко вдига поглед и стреля слабо, като че ли подава топката на вратаря. Двама души реват в самолета към София - нападателят Митко Бербатов и треньорът Енрико Катуци.

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: За Бербатов и Националния Отбор

Мнениеот Angoff » 30 окт 2008 15:44

Оф писна ми от злобни говеда ... как се радвам,че никога няма да изпитам това чуство да мразя Българин успял само защото е от Левски ... никога няма и неможе да стане това ... освен че се гордея че съм Българин заради такива играчи като Мартин Петров,Димитър Бербатов,Петър Жеков,Христо Стоичков,Любослав Пенев,Емил Костадинов,Трифон Иванов,Стилян Петров съм горд че съм и от ЦСКА,защото такива световни звезди излизат само от ЦСКА !

Завиждайте и в събота най важния ви мач в живота предстои ...
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

vaniq1806
Мнения: 140
Регистриран на: 13 сеп 2008 00:31
Контакти:

Re: За Бербатов и Националния Отбор

Мнениеот vaniq1806 » 30 окт 2008 15:46

Angoff написа:
los7 написа:
Отдавна не се бях гордял че съм Българин по точно от времето на Стоичков и САЩ94...сега отново изпитвам това толкова сладко чуство Гордея се и с това че Бербатов излезе за големия футбол от любимия ми ЦСКА така както и всички успяли в европа Български футболисти не се заяждам просто е факт неуспорим...така и както са факт победите на Левски над ЦСКА ...


Е ти какви простотии говориш просто. Да се гордееш с това че си българин щот и бербатов бил българин. По голяма простотия не бях чувал! Бербатов е шибан предател и турчин и скоро време ще направи точно като пловдивския турчин и въобще няма да играе за българия щот ще се "обиди", а истинската приина ще е че просто няма да иска да си чупи крачетата за нациолналната си чест.

Освен всичко друго незнам как е излезнал от любимия ти цска за големия футбол след като го изгонихте с викове "*****, *****" от армията, а преди това го взехте от Пирин.

За едно си прав победите на Левски над Цска са факт и в събота ще се увеличат с още една

Как обичат някой хора да преиначават нещата ... никой не го е гонил , ако си забелязал след всеки мач на националния отбор поздравява сектор Г , но не ми се влиза в безмислени спорове с таещи омраза селянчета като теб ... никкой не го е взимал от Пирин та той няма и минута игра за Пирин каун такъв ... от такива като теб ми се повдига а това дали ще се увеличат победите ... ми нз каква ти е почвата за тоя оптимизъм,явно иде от великия ви треньор Кокълчето и головете които не спирате да вкарвате ... шушумиго злобна :D

Тук вече грешиш - след мача с Левски когато Гонзо вкара кървавия гол, Вашия ФЕН Н1 - Дудучето лично отправяше поздрави на майката на Бербата която беше там да си брани синчето, а самия Митко се кълнеше, че спира с футбола - припомни си и винаги знаи - Бербатов е гении развит във Леверкузен и вие нямате и капка принос в цялата работа, ако беше останал в отбора с четирите букви Дудучето да го беше отказал от футбола още преди години...Иначе аз много уважавам Митко - на него дължим една от най-сладките си титли в по-близкото минало.....

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: За Бербатов и Националния Отбор

Мнениеот Angoff » 30 окт 2008 16:03

Кво ли споря с жалки недоразвити всеядни ... те си знаят техното и плуят,направих тая тема за да може всеки да разбере с какъв играч разполгаме но ето че злобата пак побеждава ... ще си пускам заядливи коментари и ще ви гледам как се гърчите в агонията си и как плуете всичко различно от синия цвят ... а този цвят уж беше символ на свободата след 89-та ... сега се превърна в символ на мафиата измамата и пошлото благодарение на Фк Лиценз и управляващите ни с същия цвят и неговите разсейки ... май май комунизъмът в България никога не е умирал , независимо от цвета си , бил той червен или син :!:
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

dimobs
Мнения: 38
Регистриран на: 20 авг 2008 11:00

Re: За Бербатов и Националния Отбор

Мнениеот dimobs » 30 окт 2008 16:09

los7 написа:
Отдавна не се бях гордял че съм Българин по точно от времето на Стоичков и САЩ94...сега отново изпитвам това толкова сладко чуство Гордея се и с това че Бербатов излезе за големия футбол от любимия ми ЦСКА така както и всички успяли в европа Български футболисти не се заяждам просто е факт неуспорим...така и както са факт победите на Левски над ЦСКА ...


Е ти какви простотии говориш просто. Да се гордееш с това че си българин щот и бербатов бил българин. По голяма простотия не бях чувал! Бербатов е шибан предател и турчин и скоро време ще направи точно като пловдивския турчин и въобще няма да играе за българия щот ще се "обиди", а истинската приина ще е че просто няма да иска да си чупи крачетата за нациолналната си чест.

Освен всичко друго незнам как е излезнал от любимия ти цска за големия футбол след като го изгонихте с викове "*****, *****" от армията, а преди това го взехте от Пирин.

За едно си прав победите на Левски над Цска са факт и в събота ще се увеличат с още една

..... Прочетох всички мнения, досега и ви гледам и само ви се смея. Накрая не можа да се стърпя да не изцапам темата с псувня върху омразната ми рогата общност, която нарича себе си "цяла България". Така и ума ми не побира как вие, говеда сини, можете да обиждате момчето само след като сте видяли какво направи снощи. Единственото, което ми идва на ум е, че завиждате, защото 20-те най-успешни български играчи за всички времена са само и единствено от ЦСКА. ....... ще видите в събота Владо на какво ще ви направи...

И специален поздрав за говедцата:
Влиза говедо във Видеорента и пита:
- Къде е филмът "Левски - Шампион !!!"?
- На щанда с научна фантастика... :D :D :D

СинТерор
Мнения: 871
Регистриран на: 14 сеп 2008 20:36
Местоположение: София
Контакти:

Re: За Бербатов и Националния Отбор

Мнениеот СинТерор » 30 окт 2008 16:10

Снощи за 2 минути игра Валери Домовчииски влезе и вкара гол за Херта! Стига с тази манекенка Барби която като облече националната фланелка го прави от задължение и само я разкарва без да се раздаде! Аман вече България не е на Бербатов!!!!!!!!!!!!!!! За Манчестър играе не мога да отреча, но за нац. отбор това не го прави и затова го намразих!!! И вие цесекари престанете да говорите, че Бербатов бил ваш, защото тои е юноша на Пирин (Бл.) ;)
Последна промяна от СинТерор на 30 окт 2008 16:14, променено общо 1 път.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта