Дучето направи Томоф за смях!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
petela
Мнения: 286
Регистриран на: 15 юли 2008 18:45
Контакти:

Дучето направи Томоф за смях!

Мнениеот petela » 14 окт 2008 20:23

Дучето сгълча Томов, направи Лупи за смях
14 октомври 2008 | 13:13
От: Никола Костадинов
размер на шрифта: a a a | разпечатай
София. Шефът на Централния фенклуб на ЦСКА Димитър Ангелов-Дучето направи за смях председателя на Надзорния комитет Александър Томов по време на днешното представяне на новия клубен автобус. Без да се притеснява от многото хора в двора на стадион "Българска армия", едрогабаритният запалянко дръпна на Лупи 30-минутна гневна тирада. Дучето се засегна от думите на пишманполитика, който минути по-рано опита да направи поредната си обществена манипулация, определяйки с половин уста публиката на ЦСКА като неевропейска.

"Гледам да не обръщам внимание на коментарите, според които новият ни автобус скоро ще бъде почупен, така както стана със стария в Сандански. Начинът да спрем вандалщината е да не й обръщаме внимание. Не поради друго, а защото става въпрос за малка групичка псевдофенове, които правят всичко възможно да развалят празника на останалите зрители по трибуните. Аз съм против използването на псувни, закани и въобще всякакви подобни гнусни прояви, които гонят публиката от стадионите", заяви Томов в отговор на обидите, които Дучето му отправи на висок глас по време на представянето на новия автобус.

Заблуден, че телата на наобиколилите го журналисти, го пазят от гнева на Димитър Ангелов, Томов продължи напористата си реч. Той припомни лошия пример на арестуваните български фенове по време на мача на националния отбор с Италия. Обществена тайна е, че запалянковците са привърженици на ЦСКА. Опиянен от словоизлиянието си, Лупи натисна още повече газта. "Специално аз ще направя всичко възможно, за да може феновете ни да се държат европейски. Не може последното Вечно дерби и шампионатният ни мач със Славия да бъдат прекъсвани заради публиката в момент, в който отборът е в игрови подем. Можете да питате и старши-треньора Димитър Пенев", възнегодува Томов, явно пропускайки факта, че наставник на "червените" по време на двубоя с Левски бе Стойчо Младенов.

Изявлението на президента явно преля чашата и минути след тактичната атака Димитър Ангелов разцепи тълпата, стигайки до Ликвидатора. Дучето се нахвърли върху шашардисания Томов и на висок тон му обясни, че е прекалено жалък, за да оценява публиката на ЦСКА. От своя страна превърналият се набързо в добър вълк Лупи направи и невъзможното, за да отклони диалога в приятелско русло и се отдръпна на разговор "на четири очи". И с невъоръжено около обаче се забеляза, че разговорът е от типа лекция, която Томов бе принуден да слуша в рамките на около 30 минути. Страстите се поуталожиха едва след намесата на Димитър Пенев. В крайна сметка Дучето остави станалия за смях свой любимеца на мира, но чак след като се убеди, че рандевуто е завършило успешно.

:D
ПОДКРЕПА ЗА КРУМ САВОВ-ИСТИНСКИЯТ ЖУРНАЛИСТ!!!

Потребителски аватар
ВРАГ НА ЧОРБАТА
Мнения: 13
Регистриран на: 18 сеп 2008 22:54

Re: Дучето направи Томоф за смях!

Мнениеот ВРАГ НА ЧОРБАТА » 14 окт 2008 20:33

Свинска история.

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: Дучето направи Томоф за смях!

Мнениеот KellyB » 14 окт 2008 20:40

Кой от двамата е по-големия идиот? Пардон - прасе! Защо търсят реализация на гърба на такъв клуб като ЦСКА?

Потребителски аватар
athom
Мнения: 766
Регистриран на: 03 юни 2008 18:35
Skype: athomic
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Дучето направи Томоф за смях!

Мнениеот athom » 14 окт 2008 20:59

Лупи безусловно бие с туш в първия рунд. Това относно кой е по-голям идиот.
Но и Дучето си е един типично нашенски дистарикат дебелеещ на гърба и името на ЦСКА.
slavia_forever написа:При 2:2 за немците не играе толкова психологическия фактор.



Изображение

Потребителски аватар
nostradamus
Мнения: 621
Регистриран на: 27 юли 2008 10:25
Местоположение: СТАДИОН"Г.АСПАРУХОВ"
Контакти:

Re: Дучето направи Томоф за смях!

Мнениеот nostradamus » 14 окт 2008 21:04

ДОКОЛКОТО РАЗБРАХ,НОВИЯ КЛУБЕН АВТОБУС НЕ Е НОВ,ПРОСТО Е ДРУГ АВТОБУС
Батков вън!

Потребителски аватар
nostradamus
Мнения: 621
Регистриран на: 27 юли 2008 10:25
Местоположение: СТАДИОН"Г.АСПАРУХОВ"
Контакти:

Re: Дучето направи Томоф за смях!

Мнениеот nostradamus » 14 окт 2008 21:37

Velbajd написа:САМО ЦСКА!!!
Хей говедца, всички ви видяха "синята лавина". Скрийте се веднага или хайде в израел (всичките говеда в ...).
Кюстендил мрази лески.

В КЮСТЕНДИЛ ИМА СУПЕР ЯК ФЕНКЛУБ НА ЛЕВСКИ,ЗА ЦЕЦА НЕ СЪМ ЧУВАЛ
Батков вън!

Потребителски аватар
user
Мнения: 60
Регистриран на: 06 авг 2008 09:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дучето направи Томоф за смях!

Мнениеот user » 14 окт 2008 21:40

Абе,"заместника на Дарина",я ми кажи сега - горния коментар ли е по-брутален от мнението ми за колежката ви Мицова!? Смешковци сте,ама пълни...дано поне този мине ценза!!!!! :!:
ОБИЧАМ РОДИНАТА,МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА!!!

Потребителски аватар
nostradamus
Мнения: 621
Регистриран на: 27 юли 2008 10:25
Местоположение: СТАДИОН"Г.АСПАРУХОВ"
Контакти:

Re: Дучето направи Томоф за смях!

Мнениеот nostradamus » 14 окт 2008 21:41

KellyB написа:Кой от двамата е по-големия идиот? Пардон - прасе! Защо търсят реализация на гърба на такъв клуб като ЦСКА?

ПО-ГОЛЕМИЯ ИДИОТ Е ДУЧЕТО И ЛУПИ ЩЕ ГО ДОКАЖЕ,КАТО ГО СМЕНИ С ДРУГО ПО-ПОСЛУШНО КУЧЕ(ДУЧЕ)
Батков вън!

bobi641964
Мнения: 20
Регистриран на: 08 юни 2008 10:27
Контакти:

Re: Дучето направи Томоф за смях!

Мнениеот bobi641964 » 14 окт 2008 23:07

nostradamus написа:
Velbajd написа:САМО ЦСКА!!!
Хей говедца, всички ви видяха "синята лавина". Скрийте се веднага или хайде в израел (всичките говеда в ...).
Кюстендил мрази лески.

В КЮСТЕНДИЛ ИМА СУПЕР ЯК ФЕНКЛУБ НА ЛЕВСКИ,ЗА ЦЕЦА НЕ СЪМ ЧУВАЛ

абе смотан къде е тоя як фенклуб на леWCки или може би Локомутрак Пловдив в Кюстенджа имаше само ВЕЛБЪЖД заради сините подлоги вече няма и футбол в града

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: Дучето направи Томоф за смях!

Мнениеот Deliba6 » 15 окт 2008 00:26

bobi641964 написа:
nostradamus написа:
Velbajd написа:САМО ЦСКА!!!
Хей говедца, всички ви видяха "синята лавина". Скрийте се веднага или хайде в израел (всичките говеда в ...).
Кюстендил мрази лески.

В КЮСТЕНДИЛ ИМА СУПЕР ЯК ФЕНКЛУБ НА ЛЕВСКИ,ЗА ЦЕЦА НЕ СЪМ ЧУВАЛ

абе смотан къде е тоя як фенклуб на леWCки или може би Локомутрак Пловдив в Кюстенджа имаше само ВЕЛБЪЖД заради сините подлоги вече няма и футбол в града

А що не се хванете под мишница и не идете да опрашите някоя нуждаеща се булка в кюстендилската минерална баня, та трябва да ви четеме простотиите. Откога пък имате футбол та се и карате?!
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: cskarcheto92 и 18 госта