Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот vaskonti » 24 юли 2017 12:27

1982 написа:
vaskonti написа:Тук не си прав защото 1 час преди жребия ЦСКА-София фигурираше в листите.


..... на един информационен сайт .... УЕФА никъде и никога не е заявявала официално, че допуска прекръстения Литекс в ЕКТ, напротив, на 29-и май го заяви ясно на БФС - те не отговарят на критериите даже да се кандидатират.

Информационният сайт не е бивол.бг или оффнюз.бг. Това е сайта на УЕФА и листата с отборите, допуснати до жребия е официален, макар и не окончателен. Той в нито един момент не е окончателен защото промени могат да се правят нонстоп. Но и във всеки един момент е официален и валиден. А и не знам как си представяш Пенев и делегацията да отиде там и да влезе ако няма покана към клуба.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 24 юли 2017 19:45

Сайтът е просто информационен и се поддържа от наети хора, не за пръв път стават такива разминавания между информации на сайта и официални решения на УЕФА ..... УЕФА още на 29-и май твърдо заяви с официално писмо до БФС, подписано от нейния главен секретар, че ЦСКА-София няма право даже да кандидатства, какво остава да участва ..... вярвай на документите, не на сайтовете. Едното е подписано от Теодор Теодоридис, другото е списвано от някакъв администратор, който е никакъв в самата организация.

Нямам идея защо от сайта са допуснали тази грешка, но аз и тогава писах тук, когато припознавачите ликуваха вече, призовах ги да изчакат понеделника, че може да има Киндер Сюрприз ..... и познах. Защото аз вярвам сляпо само на официалните документи, не на сайтове. Нищо че са официални такива.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Just1948
Мнения: 206
Регистриран на: 19 юли 2016 21:15
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Just1948 » 24 юли 2017 20:10

Бекалка,ти по официални документи,ако си жена,жена ли ще бъдеш?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 24 юли 2017 20:14

Just1948 написа:Бекалка,ти по официални документи,ако си жена,жена ли ще бъдеш?


Доста нелепо сравнение! Вие, като сте по официални документи преименуван "Литекс", що се барате за ЦСКА, който фалира на 09.09.2016?!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 24 юли 2017 20:17

Не знам как по официални документи мога да бъда различен пол от този, който съм ...... "случайно" имам съвпадение на реалността и документите, та не мога да ти отговоря ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

ludnicaaa
Мнения: 116
Регистриран на: 01 юли 2017 11:10

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ludnicaaa » 24 юли 2017 21:31

Човека искаше да пита ако по официални документи си Литекс, Литекс ли си

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 24 юли 2017 21:59

Клуб сменил всичко свое, включително името, вече не е същият клуб. По стандартите на УЕФА е нов клуб като всеки един новосъздаден клуб.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот vaskonti » 24 юли 2017 22:06

1982 написа:Сайтът е просто информационен и се поддържа от наети хора, не за пръв път стават такива разминавания между информации на сайта и официални решения на УЕФА ..... УЕФА още на 29-и май твърдо заяви с официално писмо до БФС, подписано от нейния главен секретар, че ЦСКА-София няма право даже да кандидатства, какво остава да участва ..... вярвай на документите, не на сайтовете. Едното е подписано от Теодор Теодоридис, другото е списвано от някакъв администратор, който е никакъв в самата организация.

Нямам идея защо от сайта са допуснали тази грешка, но аз и тогава писах тук, когато припознавачите ликуваха вече, призовах ги да изчакат понеделника, че може да има Киндер Сюрприз ..... и познах. Защото аз вярвам сляпо само на официалните документи, не на сайтове. Нищо че са официални такива.

Ти как го прави изкара, все едно сайта на УЕФА се поддържа от външни подизпълнители и контролът е нищо и половина. Не знам дали някога се е случвало в листите да попадне клуб, който седмица преди това бил получил документ, че няма право да е там. Много е лесно да обвиниш някакъв нескопосан оператор на база данни. Но по-лесно е да приемеш, че УЕФА просто са чакали КАС да потвърдят, че водата е мокра. Когато някой обжалва този факт, те са длъжни да изчакат решението на експертите., че все пак водата си е мокра.
Въобще, казусът е много заплетен, поне за УЕФА. Там се занимават с това от сума ти време и бъди сигурен, че няма начин и най-малкото нещо да е оставено на случайността.

Чудя се, как върви делото, което щеше да заведе ЦСКА-София срещу УЕФА? Американците написаха ли иска, сметнаха ли колко десетки милиона са пропуснати?
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот vaskonti » 24 юли 2017 22:07

Mitata написа:Клуб сменил всичко свое, включително името, вече не е същият клуб. По стандартите на УЕФА е нов клуб като всеки един новосъздаден клуб.

Така си е. Но също така е правоприемник на клуба, който е бил преди, а не на съвсем друг, с който няма дори косвена връзка.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

kremi82
Мнения: 720
Регистриран на: 05 май 2015 12:10
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kremi82 » 24 юли 2017 22:10

Mitata написа:Клуб сменил всичко свое, включително името, вече не е същият клуб. По стандартите на УЕФА е нов клуб като всеки един новосъздаден клуб.

Да де, ама Трифон Попов казва, че сте си маркетингово напудрен Литекс, който ТРЯБВА да играе в ЕКТ, защото е на поне три години.
Преди една година -
Сектор "Г" : Никога, повтаряме, никога няма да подкрепим един такъв тумор, какъвто се опитвате да създадете!!!

Мика Стоичкова официално стана госпожа Рамадан.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: suni и 55 госта