Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот yavorescu » 26 юли 2017 13:45

Излязло е определението на СГС относно жалбите за разпределението на парите от търга:
http://legalacts.justice.bg/Search/GetA ... 41%2F0g%3D

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 26 юли 2017 14:02

Манолов, каква е тази фикс идея индивиди от Суй Ривър да се вживяват в нравствени учители и да леят безсмислени тиради пред червената общност във форума?
През ден вадиш някакви бутафорни примери и сравнения, които освен, че са жалки напъни за оригиналност, са и крайно обидни.
Разбирам, че и на теб не ти е приятно отборът ти да отнася тройка след тройка, но не мисля, че това е начина за бягство от реалността.

ПП: Така и не ми отговори от къде почерпи материал за гастърбайтерската си препратка вчера :)
Последна промяна от Red_Neck на 26 юли 2017 16:13, променено общо 1 път.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот vaskonti » 26 юли 2017 14:20

yavorescu написа:Излязло е определението на СГС относно жалбите за разпределението на парите от търга:
http://legalacts.justice.bg/Search/GetA ... 41%2F0g%3D

Голям чаршаф, голямо чудо. Ако правилно съм разбрал, списъкът с одобрените кредитори е приет след една корекция - един от тях е отхвърлен?
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 26 юли 2017 14:27

Определението не подлежи на обжалване.

Това е най-важното в решението.Сега следва финализиране на сделката!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 26 юли 2017 14:31

GOLEADOR написа:
Определението не подлежи на обжалване.

Това е най-важното в решението.Сега следва финализиране на сделката!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Надай се туре на пияна невеста ;)
Първо концесията, после сухото :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот tmanolov » 26 юли 2017 14:48

Red_Neck написа:Манолов, каква е тази фикс идея Герена от говедарника да се вживяват в нравствени учители и да леят безсмислени тиради пред червената общност във форума?
През ден вадиш някакви бутафорни примери и сравнения, които освен, че са жалки напъни за оригиналност, са и крайно обидни.
Разбирам, че и на теб не ти е приятно отборът ти да отнася тройка след тройка, но не мисля, че това е начина за бягство от реалността.

ПП: Така и не ми отговори от къде почерпи материал за гастърбайтерската си препратка вчера :)


Ще ти отговоря и на теб, за да не кажеш, че бягам от диалога, с което наистина спирам, обясних вече защо. Няма никакви опити за оригиналничене от моя страна, просто съм умен и мога да давам хиляди пример в исторически аспект (историята и народопсихологията са ми хоби). Който се е разпознал и обидил, все пак е направил някаква крачка в посока на себепознаването си!

За тройките - паднахме, защото бяхме по-слаби и толкова. След 8 години без титла и очертваща се девета такава, дали си мислиш, че единичен резултат, пък бил той и от хората, които в момента са в Борисовата градина, има някакво значение? разбира се, че бих искал да сме победили (нарочно ти го казвам, за да се хванеш и извадиш думите ми от контекста), но след като крайната цел (а именно титла/купа) не е постигната, ми е горе-долу все тая дали сме паднали от ЦСКА-София, Лудогорец, Берое, Верея или Дунав. Щом сме паднали, значи сме по-слаби и толкова!

Фикс идея да съм нравствен учител нямам, изразявам мнение, тъй като това е форум и всеки има право на мнение, стига да не нарушава добрия тон и да има какво да каже. Казвам всичко с определена болка за онзи отбор, най-малкото защото имах доста приятели, които бяха негови фенове и живееха с мисълта за мача с говедата, за титлата, за представянето в европа, за бъзика с колегите в понеделник и т.н. Всичко това сега го няма - нито аз ги бъзикам, нито те мен. Толкоз и спирам - както ти казах, не желая да плача на чужд гроб и да фарисействам!

А за гастарбайтерите, с което приключвам отговора си - никога не съм работил в чужбина, но да кажем, че почти няма държава в Европа, в която да не съм бил, пък и не малко други по света съм обиколил. Говорил съм с хиляди българи в самолетите (все пак 2-3 часа полет в Европа си е време, за по-далечната чужбина - и повече). Всички са с едно мислене - ми избегах, бате, щото тука е кочина, бате. Ако се оправи, ще се върна (вариант 1 - единици са това) или 'бал съм я в кочината, тук са останали само сиганиту вече - вие, дето сте там, сте олигофрени, по-добре да бера ягоди и да спя на полето във фургон, отколкото да се върна (вариант 2 - масовият). И двата вида избягали от нас са просто страхливци, които чакат някой друг да ги оправи - и пряко, и преносно. И все се намира кой да ги оправи. Аналогиите който както иска да си ги прави.

Хубав ден от мен и приятна почивка. Лято е.
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
verendogrob
Мнения: 27
Регистриран на: 29 сеп 2016 10:02

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот verendogrob » 26 юли 2017 14:54

GOLEADOR написа:
Определението не подлежи на обжалване.

Това е най-важното в решението.Сега следва финализиране на сделката!

Има и други жалби, които са входирани по-късно и тепърва ще се гледат.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 26 юли 2017 15:45

GOLEADOR написа:Както вече писах,ясно е ,че феновете на другите отбори кръв ще пикаят,но няма да ни признаят за ЦСКА.За това ще ни сравняват с македонци и помаци,щото искат да ни унижат.Нищо,че самите те (някои от тях) също са фалирали.Обаче те са живи , ЦСКА - не!Така е когато историята на ЦСКА засенчва всичко живо на българският футболен небосклон.От тази сянка няма излизане и заради тази сянка ще ни казват , че сме македонци или помаци.Заради тази сянка ще ни дават за пример Дунав,щото от тъмното където са седели до сега чуждите фенове не виждат,че между Дунав и ЦСКА няма разлика.Ама иначе мажат,щото сянката на която седят е дебела и слънце за тях няма.
Толкова за стената,Пинк флойд и българският футбол.Кой разбрал - разбрал!


И кьоравите видяха, че между всички някога фалирали, или обединили се клубове, и вашата груба и безпардонна манипулация има балкан разлика, само ти не виждаш. ЦСКА нали беше разформирован през 1985-а и се създаде нов клуб на неговото място-що го припознахте за ЦСКА тогава? Сега плюете по ТД на Божков, но 17 години подкрепяхте отбора на това ТД. Разликата е, че във всички случаи се е основавал нов клуб, на мястото на фалиралия, в същия град, а не са докарвали клуб от на майната си, малко вдясно, както направи ГГ.
Има едно стихотворение на Хр. Радевски за Партията, та и вие сега сте същите-каквито и золуми и непочтености да прави ГГ, той никога не греши и винаги е прав!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
soulfly1948
Мнения: 596
Регистриран на: 29 сеп 2016 16:04

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот soulfly1948 » 26 юли 2017 16:28

Кашчей написа:
GOLEADOR написа:Както вече писах,ясно е ,че феновете на другите отбори кръв ще пикаят,но няма да ни признаят за ЦСКА.За това ще ни сравняват с македонци и помаци,щото искат да ни унижат.Нищо,че самите те (някои от тях) също са фалирали.Обаче те са живи , ЦСКА - не!Така е когато историята на ЦСКА засенчва всичко живо на българският футболен небосклон.От тази сянка няма излизане и заради тази сянка ще ни казват , че сме македонци или помаци.Заради тази сянка ще ни дават за пример Дунав,щото от тъмното където са седели до сега чуждите фенове не виждат,че между Дунав и ЦСКА няма разлика.Ама иначе мажат,щото сянката на която седят е дебела и слънце за тях няма.
Толкова за стената,Пинк флойд и българският футбол.Кой разбрал - разбрал!


И кьоравите видяха, че между всички някога фалирали, или обединили се клубове, и вашата груба и безпардонна манипулация има балкан разлика, само ти не виждаш. ЦСКА нали беше разформирован през 1985-а и се създаде нов клуб на неговото място-що го припознахте за ЦСКА тогава? Сега плюете по ТД на Божков, но 17 години подкрепяхте отбора на това ТД. Разликата е, че във всички случаи се е основавал нов клуб, на мястото на фалиралия, в същия град, а не са докарвали клуб от на майната си, малко вдясно, както направи ГГ.
Има едно стихотворение на Хр. Радевски за Партията, та и вие сега сте същите-каквито и золуми и непочтености да прави ГГ, той никога не греши и винаги е прав!

не знаех,че Кюстендил и Пловдив са един и същи град,както и Галата и Ст.Загора.....ама щом такъв мозАк казва.....
"на мястото на Герена,се е намирало ТКЗС"Шопска комуна",известно с това,че там са се отглеждали едни от най-хубавите говеда в България.....

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 26 юли 2017 16:32

soulfly1948 написа:
Кашчей написа:
GOLEADOR написа:Както вече писах,ясно е ,че феновете на другите отбори кръв ще пикаят,но няма да ни признаят за ЦСКА.За това ще ни сравняват с македонци и помаци,щото искат да ни унижат.Нищо,че самите те (някои от тях) също са фалирали.Обаче те са живи , ЦСКА - не!Така е когато историята на ЦСКА засенчва всичко живо на българският футболен небосклон.От тази сянка няма излизане и заради тази сянка ще ни казват , че сме македонци или помаци.Заради тази сянка ще ни дават за пример Дунав,щото от тъмното където са седели до сега чуждите фенове не виждат,че между Дунав и ЦСКА няма разлика.Ама иначе мажат,щото сянката на която седят е дебела и слънце за тях няма.
Толкова за стената,Пинк флойд и българският футбол.Кой разбрал - разбрал!


И кьоравите видяха, че между всички някога фалирали, или обединили се клубове, и вашата груба и безпардонна манипулация има балкан разлика, само ти не виждаш. ЦСКА нали беше разформирован през 1985-а и се създаде нов клуб на неговото място-що го припознахте за ЦСКА тогава? Сега плюете по ТД на Божков, но 17 години подкрепяхте отбора на това ТД. Разликата е, че във всички случаи се е основавал нов клуб, на мястото на фалиралия, в същия град, а не са докарвали клуб от на майната си, малко вдясно, както направи ГГ.
Има едно стихотворение на Хр. Радевски за Партията, та и вие сега сте същите-каквито и золуми и непочтености да прави ГГ, той никога не греши и винаги е прав!

не знаех,че Кюстендил и Пловдив са един и същи град,както и Галата и Ст.Загора.....ама щом такъв мозАк казва.....

Ти много работи не знаеш, не само това, но нямам намерение да ти обяснявам разликите между крокодила.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта