Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23765
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 23 яну 2018 12:30

Заклет Левскар написа:Преди няколко дни писах, че КАС ще реши дали сте Литекс или нов отбор, но не ми повярвахте. Ето и потвърждение за моите думи:

"Основният довод на ръководството на ЦСКА-София е, че всъщност те са Литекс, но със сменено име, седалище и цветове на екипите, а тези ходове са продиктувани от „маркетингова стратегия”.

От БФС подкрепиха червените, обявявайки, че и за тях това е Литекс, но със сменено име, поради което им даде лиценз, макар че УЕФА им препоръча да не го правят.

Европейската централа, позовавайки се на техните правила, не прие този довод и третира ЦСКА-София като нов клуб. Именно поради тази причина не допусна тима до евротурнирите за срок от 3 години. Това не се води наказание, а е спазване на правилата на УЕФА и БФС, които гласят, че нов клуб трябва да стартира от най-ниското ниво на футбола и служебни прескачания на групи са забранени. За България това е „А” или „Б” Областна група."

https://www.sportal.bg/news.php?news=705068
Според мен сте нов отбор, ама щом толкова искате да сте Литекс........
Много ще ми е интересно мнението на Делянски.

Основният довод е,че имаме престуктуриране на две дружества,които всъщност са един ТЕКСТ в един сайт написан преди 18 години.Това е основният довод написан КАКТО Е,а не по Спиртализираната призма.А УЕФА може да си приема каквото си иска,защото правилата ги определя тя поради простичата причина че турнира е на УЕФА :!: Но като цяло УЕФА е права в решението си,защото трябва да се спази финансовия феърплей по правило 15(мисля че беше) от правилата й .Това пък тук е основния довод на УЕФА!Тя пише за ''нов клуб'' но и за ''финансов феърплей''.Това на какво ти навява на мисъл.Принципно имате самочувствие на мозък по голям от този на маруля и би трябвало да се сетиш,че нещата не са черно и бяло.Всеки е прав сам за себе си.Ние на УЕФА не се сърдим.Чакаме си 3-те години и това е.Както виждаш драми няма.Чакаме си търга и така.Наши си работи.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 23 яну 2018 12:43

CSKA_1948_ написа:Е добре де, убеди ги, че това не е ЦСКА! Все едно, че слушам певеца...


Те и други припяваха на "певеца", ама като видяха чичко Алеко и обърнаха палачинката. ;) "Певеца" е 300 пъти по-достоен за уважение от онези, дето бяха и с ТИТАН, и с Цимбика, и с Лупи, а сега са с Ганчев.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот vaskonti » 23 яну 2018 13:29

onegavon написа:
vaskonti написа:
Ozzimozzi написа:
vaskonti написа:
Ozzimozzi написа:
trokadero_ написа:Следващите дни се решава за ЛЕ.

Аз лично не очаквам да бъдем допуснати до турнирите. Идея нямам каква дивотия са измислили този път адвокатите ни.

Какво неясно има? Опитват се всякак да убедят всички, че тоя клуб е Литекс и както дружеството, така и отборът нямат грам никаква връзка с ЦСКА. Това е била винаги позицията им, така е и сега. Иронията е, че ако спечелят делото, вече и съвсем официало и черно на бяло този отбор ще си е Литекс с ново име. Пък вие после можете да се обяснявате до второ пришествие как не било така.

Говорим за адвокатите нали? Защото действията на собствениците са насочени тъкмо в обратна посока и не случайно се явиха на търга за активите на ЦСКА и го спечелиха. Спечелиха и търга за Армията въпреки високата цена, която ще се наложи да бъде платена, а там на този стадион все още си ходи публиката на ЦСКА.
М/у другото онзи ден след контролата с Вихрен в Сандански, дечицата явно също са били убедени, че гледат Литекс и за това проявиха такъв интерес към голмайстора на отбора с червени фланелки.



То е ясно, че само един наивен по детски ум може да съзре ЦСКА там, където всичко е Литекс. Дори се стреми да се докаже пред цял свят, че е Литекс и категорично настоява, че няма грам никаква връзка както с дружеството, така и с клуба ЦСКА.
Аз не обвинявам децата, те и в Дадо Коледа вярват, това не го прави реален. Чудни са ми по-големите които продължават да вярват в стареца. При това не защото са романтично-приказно настроени, а са твърдо убедени.


Просто сме прагматични ,по- възрастните.Та като хора с по-голям житейски опит знаем,че 2+2 може да прави и 5, ако се налага.Конете с капаци никога не са стигали по -далеч от тегленето на каруца.Визирам няколко човека начело с Бекали.Всичките ви приказки за Дядо Коледа са равнозначни на дрънканиците за морал,автентичност, законност и прочие евтини манипулацийки.

И цялата прагматичност в "аргументите" ви се свежда до това ти писание във всичките му вариации - само общи приказки и обяснения как всички са луди, а вие сте нормалните. Ако трябва да напишете нещо конкретно и да дадете адекватно обяснение как така ЦСКА-София се опитва да докаже на целия свят, че няма нищо общо с ЦСКА, а си е старият познайник Литекс, там вече ви няма никакви. Пускате поредното остроумие как нищо не разбираме и до там. То какво ли друго можете да кажете...
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот vaskonti » 23 яну 2018 13:32

delqnski47 написа:
Заклет Левскар написа:Преди няколко дни писах, че КАС ще реши дали сте Литекс или нов отбор, но не ми повярвахте. Ето и потвърждение за моите думи:

"Основният довод на ръководството на ЦСКА-София е, че всъщност те са Литекс, но със сменено име, седалище и цветове на екипите, а тези ходове са продиктувани от „маркетингова стратегия”.

От БФС подкрепиха червените, обявявайки, че и за тях това е Литекс, но със сменено име, поради което им даде лиценз, макар че УЕФА им препоръча да не го правят.

Европейската централа, позовавайки се на техните правила, не прие този довод и третира ЦСКА-София като нов клуб. Именно поради тази причина не допусна тима до евротурнирите за срок от 3 години. Това не се води наказание, а е спазване на правилата на УЕФА и БФС, които гласят, че нов клуб трябва да стартира от най-ниското ниво на футбола и служебни прескачания на групи са забранени. За България това е „А” или „Б” Областна група."

https://www.sportal.bg/news.php?news=705068
Според мен сте нов отбор, ама щом толкова искате да сте Литекс........
Много ще ми е интересно мнението на Делянски.

Основният довод е,че имаме престуктуриране на две дружества,които всъщност са един ТЕКСТ в един сайт написан преди 18 години.Това е основният довод написан КАКТО Е,а не по Спиртализираната призма.А УЕФА може да си приема каквото си иска,защото правилата ги определя тя поради простичата причина че турнира е на УЕФА :!: Но като цяло УЕФА е права в решението си,защото трябва да се спази финансовия феърплей по правило 15(мисля че беше) от правилата й .Това пък тук е основния довод на УЕФА!Тя пише за ''нов клуб'' но и за ''финансов феърплей''.Това на какво ти навява на мисъл.Принципно имате самочувствие на мозък по голям от този на маруля и би трябвало да се сетиш,че нещата не са черно и бяло.Всеки е прав сам за себе си.Ние на УЕФА не се сърдим.Чакаме си 3-те години и това е.Както виждаш драми няма.Чакаме си търга и така.Наши си работи.

Сигурен ли си, че просто си чакате трите години и си кротувате? Аз що съм останал с усещането, че се водят дела срещу УЕФА точно защото не ви се чака три години?
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Заклет Левскар » 23 яну 2018 13:34

delqnski47 написа:
Заклет Левскар написа:Преди няколко дни писах, че КАС ще реши дали сте Литекс или нов отбор, но не ми повярвахте. Ето и потвърждение за моите думи:

"Основният довод на ръководството на ЦСКА-София е, че всъщност те са Литекс, но със сменено име, седалище и цветове на екипите, а тези ходове са продиктувани от „маркетингова стратегия”.

От БФС подкрепиха червените, обявявайки, че и за тях това е Литекс, но със сменено име, поради което им даде лиценз, макар че УЕФА им препоръча да не го правят.

Европейската централа, позовавайки се на техните правила, не прие този довод и третира ЦСКА-София като нов клуб. Именно поради тази причина не допусна тима до евротурнирите за срок от 3 години. Това не се води наказание, а е спазване на правилата на УЕФА и БФС, които гласят, че нов клуб трябва да стартира от най-ниското ниво на футбола и служебни прескачания на групи са забранени. За България това е „А” или „Б” Областна група."

https://www.sportal.bg/news.php?news=705068
Според мен сте нов отбор, ама щом толкова искате да сте Литекс........
Много ще ми е интересно мнението на Делянски.

Основният довод е,че имаме престуктуриране на две дружества,които всъщност са един ТЕКСТ в един сайт написан преди 18 години.Това е основният довод написан КАКТО Е,а не по Спиртализираната призма.А УЕФА може да си приема каквото си иска,защото правилата ги определя тя поради простичата причина че турнира е на УЕФА :!: Но като цяло УЕФА е права в решението си,защото трябва да се спази финансовия феърплей по правило 15(мисля че беше) от правилата й .Това пък тук е основния довод на УЕФА!Тя пише за ''нов клуб'' но и за ''финансов феърплей''.Това на какво ти навява на мисъл.Принципно имате самочувствие на мозък по голям от този на маруля и би трябвало да се сетиш,че нещата не са черно и бяло.Всеки е прав сам за себе си.Ние на УЕФА не се сърдим.Чакаме си 3-те години и това е.Както виждаш драми няма.Чакаме си търга и така.Наши си работи.


Вие си чакате трите години, ама Гриша Ганчев е длъжен пред КАС да казва истината. И си я казва човечеца, и майчиното мляко си каза пред КАС.
И да те светна - търга мина. Ко чакаш? И на кокошките е ясно че ГГ 8 млн няма да плати.
:mrgreen:
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот vaskonti » 23 яну 2018 13:35

CSKA_1948_ написа:Е добре де, убеди ги, че това не е ЦСКА! Все едно, че слушам певеца...

Ти кажи какво следва ако спечелите делото срещу УЕФА? Това ще значи ли, че сте доказали безапелационно, че сте Литекс?
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23765
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 23 яну 2018 13:50

vaskonti написа:
delqnski47 написа:
Заклет Левскар написа:Преди няколко дни писах, че КАС ще реши дали сте Литекс или нов отбор, но не ми повярвахте. Ето и потвърждение за моите думи:

"Основният довод на ръководството на ЦСКА-София е, че всъщност те са Литекс, но със сменено име, седалище и цветове на екипите, а тези ходове са продиктувани от „маркетингова стратегия”.

От БФС подкрепиха червените, обявявайки, че и за тях това е Литекс, но със сменено име, поради което им даде лиценз, макар че УЕФА им препоръча да не го правят.

Европейската централа, позовавайки се на техните правила, не прие този довод и третира ЦСКА-София като нов клуб. Именно поради тази причина не допусна тима до евротурнирите за срок от 3 години. Това не се води наказание, а е спазване на правилата на УЕФА и БФС, които гласят, че нов клуб трябва да стартира от най-ниското ниво на футбола и служебни прескачания на групи са забранени. За България това е „А” или „Б” Областна група."

https://www.sportal.bg/news.php?news=705068
Според мен сте нов отбор, ама щом толкова искате да сте Литекс........
Много ще ми е интересно мнението на Делянски.

Основният довод е,че имаме престуктуриране на две дружества,които всъщност са един ТЕКСТ в един сайт написан преди 18 години.Това е основният довод написан КАКТО Е,а не по Спиртализираната призма.А УЕФА може да си приема каквото си иска,защото правилата ги определя тя поради простичата причина че турнира е на УЕФА :!: Но като цяло УЕФА е права в решението си,защото трябва да се спази финансовия феърплей по правило 15(мисля че беше) от правилата й .Това пък тук е основния довод на УЕФА!Тя пише за ''нов клуб'' но и за ''финансов феърплей''.Това на какво ти навява на мисъл.Принципно имате самочувствие на мозък по голям от този на маруля и би трябвало да се сетиш,че нещата не са черно и бяло.Всеки е прав сам за себе си.Ние на УЕФА не се сърдим.Чакаме си 3-те години и това е.Както виждаш драми няма.Чакаме си търга и така.Наши си работи.

Сигурен ли си, че просто си чакате трите години и си кротувате? Аз що съм останал с усещането, че се водят дела срещу УЕФА точно защото не ви се чака три години?

Ами,Васко,аз съм писал какъв е самия довод на ръководството и защо се води дело.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1562
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kolokolo » 23 яну 2018 13:55

vaskonti написа: Ако трябва да напишете нещо конкретно и да дадете адекватно обяснение как така ЦСКА-София се опитва да докаже на целия свят, че няма нищо общо с ЦСКА, а си е старият познайник Литекс, там вече ви няма никакви.


Лъжеш както обикновено .
Това което се твърди в становището на адвокатите е че фирмите нямат юридическа и търговска връзка . Нещо което е вярно .
Твърдят също че ЦСКА-София има връзка с червената общност , традициите на ЦСКА , славната история , продължаването на тази история в бъдеще . Което всъщност е ЦСКА .

От организъм превълнал секцията на ЦСКА е кенеф друго не може да се очаква . 8)
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .

Потребителски аватар
CSKA_1948_
Мнения: 810
Регистриран на: 16 юли 2013 12:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKA_1948_ » 23 яну 2018 14:13

1982 написа:
CSKA_1948_ написа:Е добре де, убеди ги, че това не е ЦСКА! Все едно, че слушам певеца...


Те и други припяваха на "певеца", ама като видяха чичко Алеко и обърнаха палачинката. ;) "Певеца" е 300 пъти по-достоен за уважение от онези, дето бяха и с ТИТАН, и с Цимбика, и с Лупи, а сега са с Ганчев.

При появяването на ГГ през 2013, певеца беше първа писта за взимането на чужд лиценз, смяна на АД и т.н., но малко след това се срещна с Цецо и се повиха спекулации, че Божков може да поеме ЦСКА, а мегафона усилено си търсеше нова работа. И изведнъж се отдръпна от ГГ. После знаем какво стана. Така че сравнението ти между него и нас не е уместно!

@vaskonti - Ако бяхме Литекс, УЕФА вече щеше да ни е припознала като Литекс и в профила ни на сайта щеше да я има историята на ловчанлии и името ЦСКА - София. А не виждам да е така.
Последна промяна от CSKA_1948_ на 23 яну 2018 14:15, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1562
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kolokolo » 23 яну 2018 14:14

vaskonti написа:"аргументите"


Всъщност , аргументите ви бяха изложени многократно . Но вие сте под всякакви аргументи , на грамофон аргументи не му се излагат .

От мен да мине и малко аргументи . :) Когато разделиш клуба от фирмата оператор , нещата стават пределно ясни . Ето ти я логиката . Нова фирма - същия клуб .
"The decision, very clearly from the commission, was that the club is the same, the club continues, albeit it is owned by a new company, but the club is the same.
It's the same club, absolutely."


Сега ако капацитета ти позволява обърни внимание - same club .
Не наследник , продължител , правоприемник и прочее тролщини . same 8-)

http://www.heraldscotland.com/sport/13215104.FIFA_step_into_new_row_over_Rangers__old_or_new_club__status/
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 25 госта