Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот demon777 » 16 авг 2017 13:17

1982 написа:
djd написа:Ако след като изтекат всички срокове за обжалвания, бъдат платени 8-те милиона за активите на ЦСКА, то това ще си е съвсем редовен вариант на всичките споменати преобразувания - Рейнджърс, Фиорентина, Парма, Берое и т.н.


Нищо подобно, без последния пример от БГ, никой от изброените не е крал чужди клубове, да им сменя имената и да ги представя за съвсем други такива .....

Да не говорим, че при ганчевата извратения са намесени още Литекс, Ботев Луковит, Чавдар Етрополе, Правец плюс създаването на нови 2 клуба, а за капак и някаква уж реформа на българския футбол, която всички знаем защо бе направена .....



Кой е крал чужд отбор?
Тоя ограбения що не вика до небесата помощ полиция ограбват ме?

Тшшшш алоуу тея селски тарикатлъци на село
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот tut » 16 авг 2017 13:44

vaskonti написа:
djd написа:
yavorescu написа:
djd написа:Да, чуждите клубове след преструктурирането почнаха от долни дивизии. Но Берое - не.
Това е решение на местната федерация.

Когато Берое направиха врътката, беше позволено от наредбата да играят в А група. После я промениха, за да се синхронизира с наредбата на УЕФА. Местните федерации решават, така е, но местните федерации не трябва да нарушават собствените си нормативни документи. При вашия случай това стана по особено брутален и нагъл начин, който просто няма аналог.

Ако БФС е нарушил някакви разпоредби, защо нямаше реакция от УЕФА, спортното министерство? Защо останалите клубове си траят? Единствено от време на време излиза някой да каже, че ЦСКА-София не е стария ЦСКА. Но никой не казва, че ЦСКА-София няма право да играе в А група. Защо? Защо не питаш президента на твоя клуб, а мрънкаш в нашия форум?

Защото формално погледнато няма нарушение на правилата. Нали точно с тая цел създадоха тая първа лига и поканиха не само ЦСКА-София, ами и няколко други клубове за заблуда на противника, за да не реши някой, че всичко се прави само за един клуб. То не, че не е ясно, че е само за един клуб, но в случая това е ярък пример за разликата между де юре и де факто.


Ми като формално погледнато няма нарушение можеш ли това да го обясниш на йорданеско, че като го гледам как се пени ще вземе скоро да му се спука жлъчката ....

Напред армейски лъвове .... 32-та зове!

ludnicaaa
Мнения: 116
Регистриран на: 01 юли 2017 11:10

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ludnicaaa » 16 авг 2017 13:50

Изпитвам силна носталгия по Покрития мост в Ловеч и затова силно се надявам г-н Ганчев да извади пари и покрие Орлов мост в София.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 16 авг 2017 14:33

1982 написа:
delqnski47 написа:
demon777 написа:
1982 написа:Ама в случая с ЦСКА имаше избор .... изборът на Фиорентина, Рейнджърс, Парма, Локо София и т.н. ....... това е честният и почтен път. Но вие избрахте един друг ....

Ние НИЩО НЕ СМЕ ИЗБИРАЛИ.
Казах ти идва някой си в последния момент в който да се направи нещо /в случая Ганчев/ прави си схемата по много умел начин
Феновете никой не ги пита кво искат ги поставят пред свършен факт или става така или спирате съществуването.

Локото не взеха ли чужд лиценз?

Няма смисъл,брат.Тоя пич няма как да разбере,че светът се диктува от парите в днешно време. ;) Живее си в неговия си свят и си мисли,че бай Сульо и компанията от едни обикновени фенове,които нищо не зависи от тях,са виновни за еди кво си.Пълни глупости.Нещата са наредени по съвсем друг начин,но няма смисъл.Остави го.


На теб явно ти допада ролята на овца, която живее в стадо от същия биологичен вид, и само чакате някой с голяма гега, който да ви подкара нанякъде.

Революция се прави навън,а не у форумо. 8-)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот yavorescu » 16 авг 2017 14:37

tut написа:Ми като формално погледнато няма нарушение можеш ли това да го обясниш на йорданеско, че като го гледам как се пени ще вземе скоро да му се спука жлъчката ....

Ако става въпрос за мен, изобщо не се пеня, дискутирам съвсем спокойно.

За да няма формално нарушение, трябва да пише някъде в наредбите, че може да се правят нови първенства, да се включват в тях клубове по административни критерии и избирателно да се опрощават наказания на ДК. Такова нещо аз не намерих в нито един нормативен документ на БФС или УЕФА. Следователно твърдя, че има нарушение или по-точно нарушениЯ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 16 авг 2017 14:59

delqnski47 написа:Революция се прави навън,а не у форумо. 8-)


Революция с овце не се прави. :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 16 авг 2017 15:02

yavorescu написа:
tut написа:Ми като формално погледнато няма нарушение можеш ли това да го обясниш на йорданеско, че като го гледам как се пени ще вземе скоро да му се спука жлъчката ....

Ако става въпрос за мен, изобщо не се пеня, дискутирам съвсем спокойно.

За да няма формално нарушение, трябва да пише някъде в наредбите, че може да се правят нови първенства, да се включват в тях клубове по административни критерии и избирателно да се опрощават наказания на ДК. Такова нещо аз не намерих в нито един нормативен документ на БФС или УЕФА. Следователно твърдя, че има нарушение или по-точно нарушениЯ.


Припомни ми, ама наказанието на Прохазка за натрупани картони не остана ли и за "новото първенство" ??! ..... много странно, анулираха наказанието на Литекс с изваждане в Б група с великия мотив, че това било ново първенство :mrgreen: :mrgreen: , а на словака си остана .....

БФС Стайл ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот yavorescu » 16 авг 2017 15:42

Изобщо нямаше никакво съобщение от БФС за отмяна на наказанието, именно защото този акт е неправомерен. Ако съществува хипотетичната възможност за отмяна на наказания, то би следвало да се отменят всички такива, а не само едно, което касае определен клуб.

Като цяло, "реформата" не е никаква реформа. Ако клубовете изпитват затруднения да отговарят на критериите (най-вече финансови и инфраструктурни), логичната стъпка е намаляване на броя на отборите в професионалните дивизии, както и смекчаване на изискванията (за сметка на професионалния статут на дивизията). Вместо това броя на клубовете се увеличава, и то по съмнителен начин (Верея, Локо ГО, Пирин, Нефтохимик, Локо Пд и други имаха/имат финансови затруднения), затягат се изискванията за стадионите и точно след една година започват пак да се правят отстъпки в това отношение (Славия, Черно море и Етър се върнаха на стадионите си без осветление). Абсолютно безпринципни, нелогични и непоследователни решения.

Цялата реформа е за парлама, всичко е съшито с бели конци и при един одит от страна на УЕФА ще им лъснат лъжливите задници на Перукан и сие. Но като гледам прогреса на съдиите под зоркото око на представителя на УЕФА Марк Бата, не съм изпълнен с надежда.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 16 авг 2017 15:45

1982 написа:
delqnski47 написа:Революция се прави навън,а не у форумо. 8-)


Революция с овце не се прави. :lol: :lol: :lol:

Хахахахаахахахахаах

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 16 авг 2017 15:48

yavorescu написа:Изобщо нямаше никакво съобщение от БФС за отмяна на наказанието, именно защото този акт е неправомерен. Ако съществува хипотетичната възможност за отмяна на наказания, то би следвало да се отменят всички такива, а не само едно, което касае определен клуб.

Като цяло, "реформата" не е никаква реформа. Ако клубовете изпитват затруднения да отговарят на критериите (най-вече финансови и инфраструктурни), логичната стъпка е намаляване на броя на отборите в професионалните дивизии, както и смекчаване на изискванията (за сметка на професионалния статут на дивизията). Вместо това броя на клубовете се увеличава, и то по съмнителен начин (Верея, Локо ГО, Пирин, Нефтохимик, Локо Пд и други имаха/имат финансови затруднения), затягат се изискванията за стадионите и точно след една година започват пак да се правят отстъпки в това отношение (Славия, Черно море и Етър се върнаха на стадионите си без осветление). Абсолютно безпринципни, нелогични и непоследователни решения.

Цялата реформа е за парлама, всичко е съшито с бели конци и при един одит от страна на УЕФА ще им лъснат лъжливите задници на Перукан и сие. Но като гледам прогреса на съдиите под зоркото око на представителя на УЕФА Марк Бата, не съм изпълнен с надежда.

Аз пак не разбирам какви са точно нарушенията!?!И какво е виновен ЦСКА!След като ,когато Берое е направил каквото е направил и двата пъти,след като Велбъжд,локо ,юве са направили каквото са направили и го оправдаваш с това,че е било разрешено!Какво е нарушението в момента?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта