Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Cheradonna » 22 фев 2018 22:52

Да си счетоводител на милиарди Юръпски мангизи сериозна работа батета.... :mrgreen:
Ся само си го представих Батко дръпнатият китаец милиардерче Рао Вейхуй набрал реколтата пресни Юани от оризищата и се чуди кой закъсал италиански колос да си закупи,ей тъй на само заради едното дръпнато китайско его от провинция Цинхай без да се притеснява,че печалба не му се очертава според българският финансов гУрУ 1982,то откъде ли и да дойде тая печалба,като на мач ходят една хилядарка заблудени италианчета за по 2.50 юро билетчето,екипи и артикули на купуват с изключение на преоценени и не прани блузки,но това пари ли са некви мижави 500-518 и то втора употреба евро пари....
Като се замисля добре ,че сезона беше дъждовен и нивите дадоха реколта само по стотачки!
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 22 фев 2018 22:57

То не е нужно да си финансов гуру, за да видиш дали Милан е печелившо дружество или не ........ и, ако не е печелившо, чудно ли какво печели тогава Бай Хyй, може да ми разясниш, виждам че много ги чаткаш нещата. :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 23 фев 2018 00:13

Добра логика.Мисля че я схващам.Според мене китаеца така и така е знаел,че ще фалира предварително...
Що не си купи цял футболен колос в крайна сметка. 8-) Абсолютно логично е поради факта,че...ще фалира.Да си поначеше егото,а и мъките с фалита ще свършат по-бързо и ще ускори процеса.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 23 фев 2018 08:43

1982 написа:
ЦСКА _завинаги написа:
Red_Neck написа:Според ММач:
В ЦСКА обмислят да платят емблемата на автентичния клуб чрез взимане на заем!

На тоз вестник не вярвам!
:o


Как да вярваш, като ЦСКА-София даже не участва в търга и съответно няма нужда да плаща каквото и да е .... :lol: :lol: :lol: :lol:

Журналята ум`рат да си съчиняват гръмки новини, само и само да ги четете.

Аз не ги чета и нямам намерение да го правя.
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 23 фев 2018 10:22

По повод нашата т.нар. "палава защита" .... за последните 9 мача сме допуснали точно 3 гола
- 1 в Разград за 1:2
- 1 срещу Ботев (от дузпа за шут в задника на Бодура!) за 1:1
- 1 за 2:1 срещу Лц за купата (отново от дузпа-фантом)

Освен това, имаме 12 сухи мрежи от началото на шампионата :!:
Ми, ...... не е зле :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

peliforewer
Мнения: 9483
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 23 фев 2018 10:33

Гледам програмата за пролетния дял на първенството и ми се набива в очите факта че срещите на ЦСКА са винаги преди тези на конкурентите им,втори винаги са Левски,а трети Лудогорец.Убеден съм че това не е случайно и отново доказва че притежателят на тв правата работи в полза на даден отбор.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот JackPackage » 23 фев 2018 10:56

peliforewer написа:Гледам програмата за пролетния дял на първенството и ми се набива в очите факта че срещите на ЦСКА са винаги преди тези на конкурентите им,втори винаги са Левски,а трети Лудогорец.Убеден съм че това не е случайно и отново доказва че притежателят на тв правата работи в полза на даден отбор.


Това е във ваша полза, тъй като с победа поставяте под напрежение този който играе след вас :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот onegavon » 23 фев 2018 11:13

До някъде е така.От друга страна позволява на третия отбор да си осигури "други начини" за постигане на победа. За вас не става въпрос вие сте вън от играта и е все тая как ще завършите.

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот rsk » 23 фев 2018 11:22

То и вие не сте много вътре в играта. Може да станете шампиони само по ония начини, които Ганчев ползваше да направи ЦСКА-София (Литекс) шампион 4 пъти. Тоя път обаче има по-сериозен играч от него в лицето на Домуса. А и чисто футболно не можете да се мерите с тях, особено сега, когато ще са концентрирани само върху Дришата лига. Даже и факторът Херо не мисля, че ще им попречи.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 23 фев 2018 11:34

rsk написа:То и вие не сте много вътре в играта. Може да станете шампиони само по ония начини, които Ганчев ползваше да направи ЦСКА-София (Литекс) шампион 4 пъти. Тоя път обаче има по-сериозен играч от него в лицето на Домуса. А и чисто футболно не можете да се мерите с тях, особено сега, когато ще са концентрирани само върху Дришата лига. Даже и факторът Херо не мисля, че ще им попречи.

И чисто НЕфутболно ли ги размазахме в делиормана или пък на Армията за купата :roll: Много злоба таиш в себе си , за това явно не различаваш стойностните мачове на ЦСКА :mrgreen: И специално ще те поздравим май месец когато вдигнем 32-рата след като размажем няклолко пъти подуенци и делиорманци на ... терена и по трибуните :idea:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта