Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 22 авг 2017 07:11

1982 написа:
Ozzimozzi написа:
PFC Litex написа:Отново ще се повторя, колко чужденци играят в клубен отбор няма абсолютно никакво значение, а закачките на подобна тема може да отправят единствено завършени олигофрени.

Не по-малка олигофрения е да наспамиш подфорума на ЦСКА със състави на други отбори. Поне да ги бе сложиел в офтопик.


Ти не знай много, че освинихте подфорума на ЦСКА с глупости за Литекс .... вашият нов любим клуб.

Глупостите за Литекс ги пишеш ти и още неколцина.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 22 авг 2017 07:15

1982 написа:
Ozzimozzi написа:
1982 написа:
GOLEADOR написа:И какво като е подал?


Е как какво, подал е, "спечелил" е и сега може да се протаква до откат, понеже фирмата, с която "спечели" я е направил и кредитор ...... както виждаш, 3 месеца си изтекоха вече, а краят на сагата не се и види ..... точно това беше целта.

Всеки има право да обжалва разпределението и както виждаш доста се възползваха. Краят на сагата наближава. Не по маловажен е и въпроса с базите.


О, не бъди сигурен, има и Апелационен съд, сагата може бая още да се проточи ...... нали това целяхте, като направихте кухата фирма-кредитор ??!

Не съм знаел, че това съм целял, че и фирма съм направил, но явно ти си по-запознат. :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

peliforewer
Мнения: 9494
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 22 авг 2017 08:35

delqnski47 написа:Ама няма нужда да ми благодариш. 8-) Съжалявам,че го изтрих.Разводнява се темата.Приемам ти искрено благодарностите.Сега вече,както казах по горе,всеки може да продължи по своя път.Още веднъж - честито !Наистина!Няма капка ирония.Напълно откровен съм.Давай да приключваш вече.Нека бъде мир.Амин.Дай сега малко да се изяват и другите хора с твоята позиция,че само ти да пишеш и то едно и също...не може така. 8-) Трябва да има разнообразие.Лошото е че при тебе няма разнообразие и не си интересен,а това е зле за форума.Не харесвам хора с липса на потенциал и които не могат да напишат нещо различно от това,което са писали.Гледам да ги махам...даже махнах един вече преди време.Просто момчето пишеше едно и също
..това е като ограничен футболист.Зле е за отбора.Но аз вярвам в тебе.Заради това си и все още тука.Ти си форумния Кубемба.Имаш потенциал. 8-) Не ме разочаровай.

Лично мое мнение е че си прекалено толерантен към някои "морални стожери" на форума,да ти напомням ли какво се случваше с някои от нас чиято единствена вина е че сме на Армията и сме зад отбора.Никога не съм бил против свободното слово,но когато си се намърдал сред група xора подкрепящи даден отбор и пишеш за xиляден път едно и също е нормално да ти бъде посочен изxода,все пак всяко нещо си има граници.А колкото и да повтаря любителят на пасивните засади ,че това било форум и можел да прави каквото си иска щом спазвал добрия тон ще му опонирам че често преминава границата на нормалното,а броя на коментарите му навяват едни мисли свързани със здравни заведения.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12291
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот TristaNNN » 22 авг 2017 12:12

BRF написа:[offtopic]
TristaNNN написа:
BRF написа:
TristaNNN написа:Абе, искам да ви питам, какво стана с афишираните амбиции да съдите УЕФА-та, задето ви изгони позорно, но справедливо, от евротурнирите? Докъде го докарахте? Ако се сещате вашите велики ръководители-божества и адвокати-светила се бяха заканили да внесат някакви жалби за пропуснати финансови ползи, провалени трансфери, неизлюпени националчета, пропусната купа на ЛЕ и т.н. :lol:

Наскоро се входира жалбата!

Благодаря за отговора. :) А срок за решението има ли?
[/offtopic]
Не знам!Говореше се нещо за декември!Ако наистина те интересува,порови се и ще намериш!

Да бе, ама проблемът е, че се спекулира с темата, или пък се пишат разни материалчета на основата на пропагандата. Та, реших да се допитам директно до вас, белким имате точна информация от кухнята. Благодаря все пак.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 22 авг 2017 14:19

Може ли да ми помогнете!? ЦСКА-Р съм от 1973 мачовете с Аякс...и нито за секунда не съм помислил и в най тежките дни да оставя отбора,...Макар и тежко болен от рак и пари за акции изпращах!!! Но...макар и да се Чувствам с великия ни отбор победител....признавам, че загубих битките с Рака!!! По всички прогнози ми остават месеци! И макар ...погребението ми като свещеник ще е много особено, то....НА ВСЯКА ЦЕНА ИСКАМ ДА СИ ОТИДА СЪС ЗНАМЕ НА ЦСКА!!! Съпругата ми е от Москва и едва ли ще успее да го организира, затова...МНОГО ВИ МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ ДОКАТО СЪМ ОЩЕ ЖИВ И АДЕКВАТЕН ДА НАМЕРЯ ГОЛЯМО ЗНАМЕ НА МИЛИЯ МИ ОТБОР!!!! И ако може да е поносима цена, всичко което имам го давам за лекарства и надежда!!! МОЛЯ НАМЕРЕТЕ МИ ЗНАМЕ, ВСЕ ЩЕ НАМЕРЯ НАЧИН ДА СИ ГО ПЛАТЯ!!! ИСКАМ ДА СИ ОТИДА КАТО ЦСКА-Р!!! отец Стоян от с. Александрово, Бургас

Магията ЦСКА

peliforewer
Мнения: 9494
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 22 авг 2017 14:30

Честно да ви кажа не мога да ги разбера "моралните стожери",така ли не видяxа нещо добро в ЦСКА,не им ли направи впечатление израстването и налагането в отбора на млади български футболисти като Чорбаджийски,Десподов,Малинов,Колев,Недялков,Дюлгеров,Атанасов,кой друг отбор разчита на толкова млади български футболисти,ЦСКА е отборът с най-ниска средна възраст от Първа лига,дава най-много футболисти за националните отбори.Защо тези дето заливате денонощно ЦСКА с помия не кажете една добра дума за работата в клуба,а все се биете в гърдите какви големи българи и патриоти сте били.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
eMs1
Мнения: 1293
Регистриран на: 15 май 2008 16:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот eMs1 » 22 авг 2017 15:11

peliforewer написа:Честно да ви кажа не мога да ги разбера "моралните стожери",така ли не видяxа нещо добро в ЦСКА,не им ли направи впечатление израстването и налагането в отбора на млади български футболисти като Чорбаджийски,Десподов,Малинов,Колев,Недялков,Дюлгеров,Атанасов,кой друг отбор разчита на толкова млади български футболисти,ЦСКА е отборът с най-ниска средна възраст от Първа лига,дава най-много футболисти за националните отбори.Защо тези дето заливате денонощно ЦСКА с помия не кажете една добра дума за работата в клуба,а все се биете в гърдите какви големи българи и патриоти сте били.


Може да започнеш от това, че някои морални стожери (без кавички) не виждат ЦСКА въобще. Всичко друго което си написал е така, няма лошо, даже е чудесно да се налагат такива играчи, малоумно е да се отрича.
Проблема е, че много хора не им пука кое как става, ето Литекс си смени името на някакво, което съдържа ЦСКА и готово, това е ЦСКА, разбирам ги, имат нужда, ЦСКА е бил голяма част от живота им, приемат това, което се случи за чиста монета, никой не е длъжен да е изчел наредби, закони и т.н. и на базата на тях, плюс вътрешните си убеждения да си направи заключение, много по-лесно е да не се задълбаваш. Пак казвам, че напълно ги разбирам, половината ми приятели, с които сме ходили по мачове са така, НО другата половина не го приемаме това. И какво става, ние излизаме предатели, "морални стожери" (вече в кавички), авиатори, какви ли не и ако изказваме мнение, то то се приема, все едно се плюе по ЦСКА.
Най-големият проблем за мен е безкрайното протакване на нещата, нищо не може да ме убеди, че не се прави "за да минем тънко", общо взето мотото на българският бизнес (винаги има изключения), защото нещата можеха да станат и по-друг начин, стига да имаше воля и желание за даване на "едни пари на вятъра". А сега това протакване само увеличава пропастта между тези като теб и мен, ето на 24.05.2016 може да сме били заедно и да сме се радвали рамо до рамо, а сега какво?
Ако се бяха платили тези 8 мил. преди да се ходи в евротурнирите, да се беше наблегнало на това, че са ползвани за удоволетворяване на претенциите на кредиторите на ЦСКА, то можеше и да хване дикиш пред УЕФА, но явно дори и тази сума "не ни се дава". Вместо това се обясява как Литекс се "ребрандира" за да ползва облагите от това да го наричат ЦСКА, но не иска да поеме и пасивите на лошото предишно управление на толкова желаната марка (което всъщност си е точно така), но пък става ясно колко милеят за "термина" ЦСКА. Пак "ако мине".
Може и още да пиша но няма смисъл, дъвчем вече едно и също от прекалено много време.
Най-лошото (ЗА МЕН) е, че вероятно всичко ще се протаква, да мине колкото се може повече време, нито 8 мил. ще се плащат, нито нищо, ще се замазват очите с "гелосани мастии" и всякакви други врагове, ще се чака да изтече недопускането в Европа, ще мине и достатъчно време за да може да се махне тирето и хоп, "ма той жив ма!"-ЦСКА. ГГ ще си е доволен, че е успял да си докара "проекта" на сред София и даже името ще му скандират. За някой това ще е достатъчно, за други не, но какво от това? ГГ пак ще има повече фенове на "проекта" си, отколкото би било възможно да събере в Ловеч.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 22 авг 2017 15:37

eMs1 написа:
peliforewer написа:Честно да ви кажа не мога да ги разбера "моралните стожери",така ли не видяxа нещо добро в ЦСКА,не им ли направи впечатление израстването и налагането в отбора на млади български футболисти като Чорбаджийски,Десподов,Малинов,Колев,Недялков,Дюлгеров,Атанасов,кой друг отбор разчита на толкова млади български футболисти,ЦСКА е отборът с най-ниска средна възраст от Първа лига,дава най-много футболисти за националните отбори.Защо тези дето заливате денонощно ЦСКА с помия не кажете една добра дума за работата в клуба,а все се биете в гърдите какви големи българи и патриоти сте били.


Може да започнеш от това, че някои морални стожери (без кавички) не виждат ЦСКА въобще. Всичко друго което си написал е така, няма лошо, даже е чудесно да се налагат такива играчи, малоумно е да се отрича.
Проблема е, че много хора не им пука кое как става, ето Литекс си смени името на някакво, което съдържа ЦСКА и готово, това е ЦСКА, разбирам ги, имат нужда, ЦСКА е бил голяма част от живота им, приемат това, което се случи за чиста монета, никой не е длъжен да е изчел наредби, закони и т.н. и на базата на тях, плюс вътрешните си убеждения да си направи заключение, много по-лесно е да не се задълбаваш. Пак казвам, че напълно ги разбирам, половината ми приятели, с които сме ходили по мачове са така, НО другата половина не го приемаме това. И какво става, ние излизаме предатели, "морални стожери" (вече в кавички), авиатори, какви ли не и ако изказваме мнение, то то се приема, все едно се плюе по ЦСКА.
Най-големият проблем за мен е безкрайното протакване на нещата, нищо не може да ме убеди, че не се прави "за да минем тънко", общо взето мотото на българският бизнес (винаги има изключения), защото нещата можеха да станат и по-друг начин, стига да имаше воля и желание за даване на "едни пари на вятъра". А сега това протакване само увеличава пропастта между тези като теб и мен, ето на 24.05.2016 може да сме били заедно и да сме се радвали рамо до рамо, а сега какво?
Ако се бяха платили тези 8 мил. преди да се ходи в евротурнирите, да се беше наблегнало на това, че са ползвани за удоволетворяване на претенциите на кредиторите на ЦСКА, то можеше и да хване дикиш пред УЕФА, но явно дори и тази сума "не ни се дава". Вместо това се обясява как Литекс се "ребрандира" за да ползва облагите от това да го наричат ЦСКА, но не иска да поеме и пасивите на лошото предишно управление на толкова желаната марка (което всъщност си е точно така), но пък става ясно колко милеят за "термина" ЦСКА. Пак "ако мине".
Може и още да пиша но няма смисъл, дъвчем вече едно и също от прекалено много време.
Най-лошото (ЗА МЕН) е, че вероятно всичко ще се протаква, да мине колкото се може повече време, нито 8 мил. ще се плащат, нито нищо, ще се замазват очите с "гелосани мастии" и всякакви други врагове, ще се чака да изтече недопускането в Европа, ще мине и достатъчно време за да може да се махне тирето и хоп, "ма той жив ма!"-ЦСКА. ГГ ще си е доволен, че е успял да си докара "проекта" на сред София и даже името ще му скандират. За някой това ще е достатъчно, за други не, но какво от това? ГГ пак ще има повече фенове на "проекта" си, отколкото би било възможно да събере в Ловеч.

Еми прав си!Всеки си е взел решение и си го следва!Не виждам защо трябва едните да убеждават другите и обратното!Нещата се завъртяха и връщане назад няма!За някои е важно да има мачове и купон,за други това не е достатъчно за да преглътнат това,което се случи.
Пак ще кажа,че се случиха прекалено много неща от 2008 година насам и няма правилен ход в цялата ситуация!
Към момента това е форум на ЦСКА и това е!Аз смятам този клуб за наследник на фалиралия и се надявам скоро да са ми едно към едно!При тебе навярно този момент няма да настъпи никога или ще е след много време!Аз лично трудно се върнах към мачовете,но честно казано повечето ми познати си останаха от първия мач!Имам и такива,които се връщат лека полеска има малко ,които не се и замислят в момента!

peliforewer
Мнения: 9494
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 22 авг 2017 15:58

eMs1 написа:
peliforewer написа:Честно да ви кажа не мога да ги разбера "моралните стожери",така ли не видяxа нещо добро в ЦСКА,не им ли направи впечатление израстването и налагането в отбора на млади български футболисти като Чорбаджийски,Десподов,Малинов,Колев,Недялков,Дюлгеров,Атанасов,кой друг отбор разчита на толкова млади български футболисти,ЦСКА е отборът с най-ниска средна възраст от Първа лига,дава най-много футболисти за националните отбори.Защо тези дето заливате денонощно ЦСКА с помия не кажете една добра дума за работата в клуба,а все се биете в гърдите какви големи българи и патриоти сте били.


Може да започнеш от това, че някои морални стожери (без кавички) не виждат ЦСКА въобще. Всичко друго което си написал е така, няма лошо, даже е чудесно да се налагат такива играчи, малоумно е да се отрича.
Проблема е, че много хора не им пука кое как става, ето Литекс си смени името на някакво, което съдържа ЦСКА и готово, това е ЦСКА, разбирам ги, имат нужда, ЦСКА е бил голяма част от живота им, приемат това, което се случи за чиста монета, никой не е длъжен да е изчел наредби, закони и т.н. и на базата на тях, плюс вътрешните си убеждения да си направи заключение, много по-лесно е да не се задълбаваш. Пак казвам, че напълно ги разбирам, половината ми приятели, с които сме ходили по мачове са така, НО другата половина не го приемаме това. И какво става, ние излизаме предатели, "морални стожери" (вече в кавички), авиатори, какви ли не и ако изказваме мнение, то то се приема, все едно се плюе по ЦСКА.
Най-големият проблем за мен е безкрайното протакване на нещата, нищо не може да ме убеди, че не се прави "за да минем тънко", общо взето мотото на българският бизнес (винаги има изключения), защото нещата можеха да станат и по-друг начин, стига да имаше воля и желание за даване на "едни пари на вятъра". А сега това протакване само увеличава пропастта между тези като теб и мен, ето на 24.05.2016 може да сме били заедно и да сме се радвали рамо до рамо, а сега какво?
Ако се бяха платили тези 8 мил. преди да се ходи в евротурнирите, да се беше наблегнало на това, че са ползвани за удоволетворяване на претенциите на кредиторите на ЦСКА, то можеше и да хване дикиш пред УЕФА, но явно дори и тази сума "не ни се дава". Вместо това се обясява как Литекс се "ребрандира" за да ползва облагите от това да го наричат ЦСКА, но не иска да поеме и пасивите на лошото предишно управление на толкова желаната марка (което всъщност си е точно така), но пък става ясно колко милеят за "термина" ЦСКА. Пак "ако мине".
Може и още да пиша но няма смисъл, дъвчем вече едно и също от прекалено много време.
Най-лошото (ЗА МЕН) е, че вероятно всичко ще се протаква, да мине колкото се може повече време, нито 8 мил. ще се плащат, нито нищо, ще се замазват очите с "гелосани мастии" и всякакви други врагове, ще се чака да изтече недопускането в Европа, ще мине и достатъчно време за да може да се махне тирето и хоп, "ма той жив ма!"-ЦСКА. ГГ ще си е доволен, че е успял да си докара "проекта" на сред София и даже името ще му скандират. За някой това ще е достатъчно, за други не, но какво от това? ГГ пак ще има повече фенове на "проекта" си, отколкото би било възможно да събере в Ловеч.

Не упреквам никого който не приема ЦСКА на Ганчев ,всеки си има право на мнение,аз съм против тези цесекари които се съюзиxа с душманите които винаги са мразили ЦСКА през годините и са желали да го няма.Някои действия на Ганчев и сие не мога да ги разбера и не ги възприемам,но продължавам да твърдя че след като единствен Ганчев се ангажира с името си да работи за възраждането на клуба и влага доста пари за това заслужава уважение,а не омраза.Завършвам с това че уважавам всякакви мнения,но да стоиш денонощно във форума на ЦСКА и да кълнеш като селска врачка тези които не мислят като теб не го приемам.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Заклет Левскар » 22 авг 2017 16:30

Боби каза, че ЦСКА-София(София) е правоприемник на Литекс (Ловеч).
УЕФА каза, че сте НОВ клуб.
ГГ каза, че нямате нищо общо с ЦСКА(София).

Е, кои сте всъщност вие?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта