Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 21 фев 2018 14:23

eelche написа:Здравейте, понеже ми е убягнало в информационният поток, а и не намирам информация в нета, бихте ли ми споделили кой от тримата кандидати за президент на БФС подкрепи "ЦСКА-София" и кой беше делегат от името на клуба на проведеният миналият петък Изпълком?

Благодаря предварително.

Здравейте,
Нима не разбрахте, че ръководството на ЦСКА не играе на дребно? При 509 гласуващи, какво тук значи някакъв си един глас?
Как можа да Ви убегне информацията, че ГГ е напазарувал 4 гласа за Дражев, 40 за Пенев и 400 за пиян Боби?
Така е подсигурена подкрепа на всички нива ..... Моля, не подценявайте ръководството на мастодонта в българския футбол!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CaptainBertorelli » 21 фев 2018 14:38

eelche написа:Пламен Марков не беше сред кандидатите. Интересно ми е кой от лицата Дихонов, Ганчев, Тр.Попов, Ст.Стоилов, Милко Г., беше делегат от името на "ЦСКА-София" и кой беше подкрепен измежду Любослав Пенев, Ивайло Дражев и Борислав Михайлов?

В този форум има хора,които разполагат с информация от нашата кухня,така че ми е интересно да разбера какво е било решението на управляващите "ЦСКА-София".

Здравейте, аз разполагам с информация не от кухнята, а от хола, но считам, че е достоверна. Първото име на подкрепения кандидат се състои от осем букви, като последните четири са слав. Надявам се, че бях полезен.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3097
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот suni » 21 фев 2018 14:47

eelche написа:Пламен Марков не беше сред кандидатите.

Точно така, браво! Беше делегат от името на ЦСКА.
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот eelche » 21 фев 2018 14:58

Отправих питане до БФС до оповести имената на клубовете подкрепили Михайлов и листа с официалните делегати.

Поздрави и лек ден!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 21 фев 2018 15:03

eelche написа:Отправих питане до БФС до оповести имената на клубовете подкрепили Михайлов и листа с официалните делегати.

Поздрави и лек ден!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[offtopic]Така и така си почнал, .... драсни едно запитване и до ЦИК да питаш комшията за кого е гласувал на последните парламентарни избори, че много ми е важно .....
Мерси предварително!
ПП: Пращам ти ЕГН-то на ЛС![/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 21 фев 2018 15:36

eelche написа:Здравейте, понеже ми е убягнало в информационният поток, а и не намирам информация в нета, бихте ли ми споделили кой от тримата кандидати за президент на БФС подкрепи "ЦСКА-София" и кой беше делегат от името на клуба на проведеният миналият петък Изпълком?

Благодаря предварително.

Здравейте , явно не сте търили внимателно или сте търсили не там където трябва ;) Доколкото аз имам информация , миналият петък имаше редовен Конгрес на БФС , а не ... "Изпълком" :idea: Делегат на ЦСКА за Конгреса беше Пл. Марков , кой за кого е гласувал никой не може да каже, след като вота беше таен (по време на празничния обяд) :mrgreen:
А лично на мен ми е интересно , кой подкрепиха феновете на любимия ти отбор след като те се разграничиха от мнението на ръководството ви за подкрепа на Перукан ??? Ако все пак подкрепяте Перукан, това означава ли , че вие като фенове сте доволни от управлението на българския футбол под негово ръководство ??? Благодаря за вниманието !
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23757
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 21 фев 2018 16:01

baraba написа:Ако все пак подкрепяте Перукан, това означава ли , че вие като фенове сте доволни от управлението на българския футбол под негово ръководство ??? Благодаря за вниманието !

Дали са доволни от създаването на ППЛ,което бе създадено под ръководството на този,който подкрепиха.Това е точния въпрос. 8-)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 21 фев 2018 16:51

eelche написа:Отправих питане до БФС до оповести имената на клубовете подкрепили Михайлов и листа с официалните делегати.

Поздрави и лек ден!

[offtopic]По-полезно за теб и отбора ви е да отправиш запитване до Плаза :) Само един литър водка ли изпиха Обертан , Белаид и Белмонд? :)
А след това да напишеш една тирада от твоите за възхвала особено на Обертан :)
Снимката я постнах и във вашия форум вчера ,но сигурно унижавам Левски и развалям дисциплината и я изтриха :)

Изображение[/offtopic]

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 21 фев 2018 18:17

delqnski47 написа:
baraba написа:Ако все пак подкрепяте Перукан, това означава ли , че вие като фенове сте доволни от управлението на българския футбол под негово ръководство ??? Благодаря за вниманието !

Дали са доволни от създаването на ППЛ,което бе създадено под ръководството на този,който подкрепиха.Това е точния въпрос. 8-)

Освен създаването на ППЛ , визирам и това което беше направено от това ръководство на БФС за 12 години , като класиране и представяне на националните отбори, мерки за развитие на младите футболисти и т.н. , защото според една от техните безбройни декларации те се разграничиха от ръководството на отбора им когато заявиха подкрепа за Перукан , но в последствие ... зироу , нада , нищо , никаква реакция !?!?! Та ми беше чудно в края на краищата , те кого подкрепят в случая ???
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 21 фев 2018 18:27

Новото попълнение в тима Едвин Джеси даде първото си интервю за CSKA.BG.
Той разкри, че се чувства добре и е готов да запише игрови минути за ЦСКА, въпреки че все още не е в топ форма.
Холандецът обяви, че за два дни тренировки е видял много качество в съотборниците си и разкри, че обича да играе и по двата фланга на атаката, но в повече мачове до момента през кариерата си е играл отдясно.
Джеси заяви, че е чувал за ЦСКА покрай участието на тима ни в Лига Европа и е говорил с Роланд Алберг, с когото като деца са тренирали заедно в академията на АЗ Алкмар. Алберг му е разказал хубави неща за клуба и че ЦСКА е най-големият отбор в България.
Едвин Джеси ще носи фланелката с №8 в ЦСКА. Той заяви, че знае кой е Христо Стоичков и за него е голяма чест и отговорност да носи неговия номер.
Холандецът сподели, че няма търпение да играе пред невероятните фенове на ЦСКА и им обеща, че ще даде всичко от себе си за отбора.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xfsBfAiVFxc[/youtube]
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта