Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
soulfly1948
Мнения: 596
Регистриран на: 29 сеп 2016 16:04

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот soulfly1948 » 16 окт 2017 19:06

Кашчей написа:
delqnski47 написа:
Кашчей написа:Единственият паразит във футбола у нас сте вие. Като кукувица се настанихте в чуждо гнездо!

А аргументи имаме ли?Защото и аз по тая логика мога да кажа,че си паразит във форума. :roll:

Вие аргументи нямате, аз имам, и не само аз, и са вадени неведнъж. За теб нормално ли е, някой да се кръсти Делянски 47 и да ти заеме мястото, просто така, щото е по-красив, нищо, че е роден в Кушкундалево, по-възрастен е от теб с 30 години, но се е кръстил с твоето име и му дават всичко твое? Нормално ли е клуб, създаден в Ловеч, да узурпира емблемата и историята на клуб, създаден в София 27 години по-късно? И това го прави само защото, тези, които трябваше да си защитават клуба го изоставиха. Подло и долно го изоставиха, точно когато той имаше най-голяма нужда от тях, но друго няма как да се очаква от тези, които са фенове на стадиона, емблемата и бой над говедата!
ПП- Ако всичко около сегашното ползване на базите е нормално и законно, нямаше така упорито да се крие договора за тяхното отдаване за временно ползване, до евентуален търг, или конкурс. Сигурен съм, че това е най-сложният за организиране търг, след като повече от година не може да бъде организиран.
Когато влезеш и използваш най-нагло база, история, емблема, които не ти принадлежат по никакъв начин-това не е ли кукувиче поведение?!

знаеш ли, КОЛКО хора от провинцията се настаниха в София???
всичко живо миечи,не можеш да разбереш на какъв език говори...
а ти за ЦСКА си се "разтревожил"......то столица вече няма-всичко е провинция....
"на мястото на Герена,се е намирало ТКЗС"Шопска комуна",известно с това,че там са се отглеждали едни от най-хубавите говеда в България.....

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 16 окт 2017 19:22

soulfly1948 написа:
Кашчей написа:
delqnski47 написа:
Кашчей написа:Единственият паразит във футбола у нас сте вие. Като кукувица се настанихте в чуждо гнездо!

А аргументи имаме ли?Защото и аз по тая логика мога да кажа,че си паразит във форума. :roll:

Вие аргументи нямате, аз имам, и не само аз, и са вадени неведнъж. За теб нормално ли е, някой да се кръсти Делянски 47 и да ти заеме мястото, просто така, щото е по-красив, нищо, че е роден в Кушкундалево, по-възрастен е от теб с 30 години, но се е кръстил с твоето име и му дават всичко твое? Нормално ли е клуб, създаден в Ловеч, да узурпира емблемата и историята на клуб, създаден в София 27 години по-късно? И това го прави само защото, тези, които трябваше да си защитават клуба го изоставиха. Подло и долно го изоставиха, точно когато той имаше най-голяма нужда от тях, но друго няма как да се очаква от тези, които са фенове на стадиона, емблемата и бой над говедата!
ПП- Ако всичко около сегашното ползване на базите е нормално и законно, нямаше така упорито да се крие договора за тяхното отдаване за временно ползване, до евентуален търг, или конкурс. Сигурен съм, че това е най-сложният за организиране търг, след като повече от година не може да бъде организиран.
Когато влезеш и използваш най-нагло база, история, емблема, които не ти принадлежат по никакъв начин-това не е ли кукувиче поведение?!

знаеш ли, КОЛКО хора от провинцията се настаниха в София???
всичко живо миечи,не можеш да разбереш на какъв език говори...
а ти за ЦСКА си се "разтревожил"......то столица вече няма-всичко е провинция....


И кой от тези, от провинцията (че провинция е друго нещо надали знаеш), е дошъл в дома ти и те е изхвърлил от него, като се е настанил там, взел ти е името и всичко, което притежаваш?
И не се правете на ударени, че не разбирате, че не става дума за вас, а за клубовете-единият предаден от вас, а другият припознат, пак от вас.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
soulfly1948
Мнения: 596
Регистриран на: 29 сеп 2016 16:04

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот soulfly1948 » 16 окт 2017 19:27

Кашчей написа:
soulfly1948 написа:
Кашчей написа:
delqnski47 написа:
Кашчей написа:Единственият паразит във футбола у нас сте вие. Като кукувица се настанихте в чуждо гнездо!

А аргументи имаме ли?Защото и аз по тая логика мога да кажа,че си паразит във форума. :roll:

Вие аргументи нямате, аз имам, и не само аз, и са вадени неведнъж. За теб нормално ли е, някой да се кръсти Делянски 47 и да ти заеме мястото, просто така, щото е по-красив, нищо, че е роден в Кушкундалево, по-възрастен е от теб с 30 години, но се е кръстил с твоето име и му дават всичко твое? Нормално ли е клуб, създаден в Ловеч, да узурпира емблемата и историята на клуб, създаден в София 27 години по-късно? И това го прави само защото, тези, които трябваше да си защитават клуба го изоставиха. Подло и долно го изоставиха, точно когато той имаше най-голяма нужда от тях, но друго няма как да се очаква от тези, които са фенове на стадиона, емблемата и бой над говедата!
ПП- Ако всичко около сегашното ползване на базите е нормално и законно, нямаше така упорито да се крие договора за тяхното отдаване за временно ползване, до евентуален търг, или конкурс. Сигурен съм, че това е най-сложният за организиране търг, след като повече от година не може да бъде организиран.
Когато влезеш и използваш най-нагло база, история, емблема, които не ти принадлежат по никакъв начин-това не е ли кукувиче поведение?!

знаеш ли, КОЛКО хора от провинцията се настаниха в София???
всичко живо миечи,не можеш да разбереш на какъв език говори...
а ти за ЦСКА си се "разтревожил"......то столица вече няма-всичко е провинция....


И кой от тези, от провинцията (че провинция е друго нещо надали знаеш), е дошъл в дома ти и те е изхвърлил от него, като се е настанил там, взел ти е името и всичко, което притежаваш?
И не се правете на ударени, че не разбирате, че не става дума за вас, а за клубовете-единият предаден от вас, а другият припознат, пак от вас.

градът е мой дом-достатъчно е,че се напълни с миекащи....
а ти не бъркай ЕИК и клуб...
"на мястото на Герена,се е намирало ТКЗС"Шопска комуна",известно с това,че там са се отглеждали едни от най-хубавите говеда в България.....

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 16 окт 2017 19:35

Кашчей написа:
delqnski47 написа:
Кашчей написа:Единственият паразит във футбола у нас сте вие. Като кукувица се настанихте в чуждо гнездо!

А аргументи имаме ли?Защото и аз по тая логика мога да кажа,че си паразит във форума. :roll:

Вие аргументи нямате, аз имам, и не само аз, и са вадени неведнъж. За теб нормално ли е, някой да се кръсти Делянски 47 и да ти заеме мястото, просто така, щото е по-красив, нищо, че е роден в Кушкундалево, по-възрастен е от теб с 30 години, но се е кръстил с твоето име и му дават всичко твое? Нормално ли е клуб, създаден в Ловеч, да узурпира емблемата и историята на клуб, създаден в София 27 години по-късно? И това го прави само защото, тези, които трябваше да си защитават клуба го изоставиха. Подло и долно го изоставиха, точно когато той имаше най-голяма нужда от тях, но друго няма как да се очаква от тези, които са фенове на стадиона, емблемата и бой над говедата!
ПП- Ако всичко около сегашното ползване на базите е нормално и законно, нямаше така упорито да се крие договора за тяхното отдаване за временно ползване, до евентуален търг, или конкурс. Сигурен съм, че това е най-сложният за организиране търг, след като повече от година не може да бъде организиран.
Когато влезеш и използваш най-нагло база, история, емблема, които не ти принадлежат по никакъв начин-това не е ли кукувиче поведение?!

Ако не бях свидетел на простотиите които пишеше и за фалиралия ЦСКА щях да си помисля че си много загрижен за този клуб,но сега съм сигурен че си един провокатор и събирач на брой коментари.По-горе съм ти писал че троловете и наглеците не са аналог на неудобни.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Teo » 16 окт 2017 20:15

rsk написа:Под наглеци и тролове разбираш тия, които често припомнят акта на ребрандиране, който вие усилено се правите, че не се е случил :lol:


ЯЯЯ :lol: , РСК да ми говоири за тиренца, ребрадиране и емблеми хахаха! Моито момче, я ходи си виж историята и тогава ела наливай акъл! :mrgreen:

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6765
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Припознаване и припознавачи

Мнениеот icko65 » 16 окт 2017 21:37

peliforewer написа:
saract написа:
peliforewer написа:
saract написа:
peliforewer написа:
saract написа:Един въпрос към феновете на ЦСКА-София:щом твърдите че така нареченото "припознаване" което извършихте на обединения отбор от Ловеч и Етрополе е напълно законно,морално и честно защо се обиждате смъртно когато ви нарекат "припознавачи"?Това е нещо уникално в световния футбол и ако всичко е нормално и позволено би трябвало да се гордеете а не да се обиждате.
П.П .Моля за културна дискусия.

ЦСКА не са първите местили отбори от един град в друг в България,много добре знаете това,но само за ЦСКА се надигна такъв страшен рев.Левски които имат дългове колкото ЦСКА,дали плащат нещо на някой,за стадиона няма да питам.

Но никой не е откраднал името на друг отбор.

Пак бъркаш,Левски Кюстендил отидоxа в Пловдив и станаxа Локомотив,защо се правите на разсеяни.

Именно в Локомотив / автентичния отбор/ а не направиха нов отбор Локомотив тире Пловдив.Да не говорим че Велбъжд си бяха в А група а Литекс /ребрандиран или не/ си го вкараха по най незаконен начин в така наречената Висша лига.

Уж призова за културна дискусия,а взе да се изнервяш,Литекс е в долната група,във Висша лига е ЦСКА София.

Бъркаш удобно..ЦСКА-София.ЦСКА София не практикува футбол.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот PFC Litex » 16 окт 2017 21:42

redmadness48 написа:
miro_rz написа:Оф щото 3000 човека на 1.4 милионен град е страхотна посещаемост . На дербито 2/3 ще бъдат от провинцията !

Кой е казал че е страхотна..Въпроса е че някой хора говорят за цифри от 1000 и най-много 1500 и обичат да гледат само А и В сектор където цените са 12 и 18...А и все пак играем с Пирин, но за мене трябва да сме минимум 4000-5000 всеки мач...

Футбола не е игра за социално слаби, така че тези цени са дори ниски.
Изображение

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот redmadness48 » 16 окт 2017 21:50

PFC Litex написа:
redmadness48 написа:
miro_rz написа:Оф щото 3000 човека на 1.4 милионен град е страхотна посещаемост . На дербито 2/3 ще бъдат от провинцията !

Кой е казал че е страхотна..Въпроса е че някой хора говорят за цифри от 1000 и най-много 1500 и обичат да гледат само А и В сектор където цените са 12 и 18...А и все пак играем с Пирин, но за мене трябва да сме минимум 4000-5000 всеки мач...

Футбола не е игра за социално слаби, така че тези цени са дори ниски.

Ниски вика ти в коя държава живееш бе приятел ? Реалните цени за футбола са ни 5-8-10 лева каквито бяха 2014 на Армията..Ние нямаме нов сектор като говедата че да плащаме такива високи цени за билетите (18 лева) те на тях дори част от А им е 15 лева..

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот PFC Litex » 16 окт 2017 21:58

Живея в реалността, в която явно някои не искат да влязат и все още си мислят, че някой друг трябва да плаща за техния кеф.
На който цената на единичен билет му се струва висока да си закупи сезонна абонаментна карта.
Изображение

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот PFC Litex » 16 окт 2017 22:21

Интересна снимка...
Изображение
Изображение


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта