Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 21 фев 2018 10:57

W84me написа:
gihuelo написа:Интересното е че в единия "вестник" е че ще платим със заем а в другия със земи :) Грешка при преписването или ? :)

И аз това забелязах, но Спортал може да имат информация от кухнята и да знаят, че ГГ иска да плати със земи на Зоологическата градина в Ловеч.

Богата работа имоти навсякъде :)

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот boabbb » 21 фев 2018 11:14

W84me написа:
gihuelo написа:Интересното е че в единия "вестник" е че ще платим със заем а в другия със земи :) Грешка при преписването или ? :)

И аз това забелязах, но Спортал може да имат информация от кухнята и да знаят, че ГГ иска да плати със земи на Зоологическата градина в Ловеч.

Не, бе, имал пасища по Етрополско и щял директно с говедата да ги продаде :mrgreen: :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 21 фев 2018 11:22

boabbb написа:
W84me написа:
gihuelo написа:Интересното е че в единия "вестник" е че ще платим със заем а в другия със земи :) Грешка при преписването или ? :)

И аз това забелязах, но Спортал може да имат информация от кухнята и да знаят, че ГГ иска да плати със земи на Зоологическата градина в Ловеч.

Не, бе, имал пасища по Етрополско и щял директно с говедата да ги продаде :mrgreen: :mrgreen:

Накрая пасището се оказало ябълкова градина,с гнили ябълки. ;)
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 21 фев 2018 11:34

Скъпи потребители :arrow: Тролвайте мъдро :!: Както вашия колега г-н boabbb го прави. 8-) Всичко е в детайлите:
Ползвал е нелегална думичка легално и я е написал в лИлаФ(а не син) цвят.Копче не мое му се каже. 8-) Лек ден.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 21 фев 2018 11:39

W84me написа:
gihuelo написа:Интересното е че в единия "вестник" е че ще платим със заем а в другия със земи :) Грешка при преписването или ? :)

И аз това забелязах, но Спортал може да имат информация от кухнята и да знаят, че ГГ иска да плати със земи на Зоологическата градина в Ловеч.

Мдааа те Спиртала от както им резнаха квитанциите направо бъкат от "кухненска" информация :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Тези в скоро време ще поемат по пътеката на Москов :idea: Показателно е какво им се случи във Фейсбук страницата в която събираха на гърба на ЦСКА :idea:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот boabbb » 21 фев 2018 11:52

delqnski47 написа:Скъпи потребители :arrow: Тролвайте мъдро :!: Както вашия колега г-н boabbb го прави. 8-) Всичко е в детайлите:
Ползвал е нелегална думичка легално и я е написал в лИлаФ(а не син) цвят.Копче не мое му се каже. 8-) Лек ден.


Изображение
:lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот eelche » 21 фев 2018 14:02

Здравейте, понеже ми е убягнало в информационният поток, а и не намирам информация в нета, бихте ли ми споделили кой от тримата кандидати за президент на БФС подкрепи "ЦСКА-София" и кой беше делегат от името на клуба на проведеният миналият петък Изпълком?

Благодаря предварително.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3098
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот suni » 21 фев 2018 14:07

Пл. Марков. Гласуването беше ,,тайно,,... Друго? ;)
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 21 фев 2018 14:11

eelche написа:Здравейте, понеже ми е убягнало в информационният поток, а и не намирам информация в нета, бихте ли ми споделили кой от тримата кандидати за президент на БФС подкрепи "ЦСКА-София" и кой беше делегат от името на клуба на проведеният миналият петък Изпълком?

Благодаря предварително.

Здравейте. : )
Исканата от Вас информация ще я оповестим на полувремето на мача ЦСКА-София и Левски за мача за Купата на България(правим го от стратегическа гледна точка).
Лек и приятен ден.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот eelche » 21 фев 2018 14:21

Пламен Марков не беше сред кандидатите. Интересно ми е кой от лицата Дихонов, Ганчев, Тр.Попов, Ст.Стоилов, Милко Г., беше делегат от името на "ЦСКА-София" и кой беше подкрепен измежду Любослав Пенев, Ивайло Дражев и Борислав Михайлов?

В този форум има хора,които разполагат с информация от нашата кухня,така че ми е интересно да разбера какво е било решението на управляващите "ЦСКА-София".
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта