Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 23 фев 2018 11:37

peliforewer написа:Гледам програмата за пролетния дял на първенството и ми се набива в очите факта че срещите на ЦСКА са винаги преди тези на конкурентите им,втори винаги са Левски,а трети Лудогорец.Убеден съм че това не е случайно и отново доказва че притежателят на тв правата работи в полза на даден отбор.

Това и аз го забелязах ..... Организацията е стройна :)
Ако искаме да се борим за титла, трябва да си вземем пълния актив до разделянето в две групи:
Морето (Д),
Дунав (Г),
Етър (Д),
Пирин (Г)
.... и Левски.

Разград имат неприятни гостувания на Ботев, Берое и Етър и домакинства на Морето и Септември.

Ако и след разделянето мачовете на делиорманци са след нашите, значи нещата са ясни.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 23 фев 2018 11:55

Сайтът на FIFA хвали ЦСКА и Каранга:

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... nga-473093
http://www.fifa.com/news/y=2018/m=2/new ... ers-2.html

17 goals is what CSKA Sofia have scored in the Bulgarian Premier League since they last conceded three months ago. The run has helped the two-time European Cup semi-finalists close to within one point of leaders Ludogorets. Key to CSKA’s form has been Fernando Karanga, who has hit 19 goals in 19 games this season.

Изображение

Готов съм.Давайте. :mrgreen:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот JackPackage » 23 фев 2018 11:56

Пак директива дейба :lol:

Ако мачовете им бяха преди вашите щеше да кажете "Ей ги тия си редят програмата да може да са постоянно първи и ние да сме догонващи и да играем под напрежение" :lol:

При положение че те имаха мачове в четвъртъците в ЛЕ, как искате да играят преди вас ? :?
Като се е правила програмата за тия кръгове, не се е знаело че ще отпаднат от Милан още февруари, затова и са ги наредили така докато са теглили програмата.

Предимство е да играеш преди конкурента и ще видите че ако разликата е такава, Домуса ще си нареди мачовете преди вашите при първия удобен момент и тогава пак ще ревете :lol:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 23 фев 2018 12:18

JackPackage написа:Пак директива дейба :lol:

Ако мачовете им бяха преди вашите щеше да кажете "Ей ги тия си редят програмата да може да са постоянно първи и ние да сме догонващи и да играем под напрежение" :lol:

При положение че те имаха мачове в четвъртъците в ЛЕ, как искате да играят преди вас ? :?
Като се е правила програмата за тия кръгове, не се е знаело че ще отпаднат от Милан още февруари, затова и са ги наредили така докато са теглили програмата.

Предимство е да играеш преди конкурента и ще видите че ако разликата е такава, Домуса ще си нареди мачовете преди вашите при първия удобен момент и тогава пак ще ревете :lol:

За да има феърплей в първенството условията за кандидатите за титлата трябва да са еднакви,много европейски отбори играят в четвъртък и след това в неделя.Защо Лудогорец ще играе с Берое в понеделник,а не в неделя,защо ЦСКА играе днес от 17.30ч. вместо в събота или неделя,нали тази игра е за феновете защо БФС прави всичко възможно стадионите да са празни.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 23 фев 2018 12:32

JackPackage написа:
peliforewer написа:Гледам програмата за пролетния дял на първенството и ми се набива в очите факта че срещите на ЦСКА са винаги преди тези на конкурентите им,втори винаги са Левски,а трети Лудогорец.Убеден съм че това не е случайно и отново доказва че притежателят на тв правата работи в полза на даден отбор.


Това е във ваша полза, тъй като с победа поставяте под напрежение този който играе след вас :roll:

Веднъж да съм съгласна с твое мнение.
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот boabbb » 23 фев 2018 13:02

delqnski47 написа:Сайтът на FIFA хвали ЦСКА и Каранга:

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... nga-473093
http://www.fifa.com/news/y=2018/m=2/new ... ers-2.html

17 goals is what CSKA Sofia have scored in the Bulgarian Premier League since they last conceded three months ago. The run has helped the two-time European Cup semi-finalists close to within one point of leaders Ludogorets. Key to CSKA’s form has been Fernando Karanga, who has hit 19 goals in 19 games this season.

Изображение

Готов съм.Давайте. :mrgreen:


Левскарите в момента вече са заети с писането на донос :lol:

Изображение
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
CSKA_1948_
Мнения: 810
Регистриран на: 16 юли 2013 12:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKA_1948_ » 23 фев 2018 13:22

Ще има извъртане, бате! Кои са Fifa и UEFA, че да решават кой е истинският ЦСКА!? ;)

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Serafim » 23 фев 2018 13:49

CSKA_1948_ написа:Ще има извъртане, бате! Кои са Fifa и UEFA, че да решават кой е истинският ЦСКА!? ;)


Ами ще има! Явно има известно несъответсвие между Фифа и Уефа и не знаем на кого да вярваме. :lol: Ето, Фифа казват, че сте стигали два пъти полуфинали за КЕШ, а в сайта на Уефа (организатора на турнира) няма записана европейска история срещу името на отбора ви. :lol:
Апропо - ти сега фена на ЦСКА-София(София) ли си или нa ЦСКА 1948, че тоя ник обърква. :)

Потребителски аватар
CSKA_1948_
Мнения: 810
Регистриран на: 16 юли 2013 12:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKA_1948_ » 23 фев 2018 14:03

Ами по датата ми на регистрация предполагам, че можеш да прецениш на кой отбор съм фен. Доколкото ми е известно промени по ника не могат да се правят в тоя форум. А в УЕФА ще ни вкарат историята веднага щом запишем мач в евротурнирите. УЕФА е член на Фифа, така че пак може да предположите на кого да се вярва.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Serafim » 23 фев 2018 14:14

Ама вие може да си вярвате във всичко, в което искате. Може да вярвате на когото искате, така, както вярвахте на Лупи и Стойчо Младенов и нямаше кой да ви спре и да ви накара да погледнете по-далеч от носовете си. Няма кой да ви накара да спрете да мислите за 32-та. Може да си пишете и ония 4 на Литекс или колкото там имат, а най-голямата загуба в историята ви може да я пишете като среща между първия отбор и дубъла му. Няма кой да ви спре в това да припознаете друг отбор за наследник на ЦСКА (и го казвам в неподигравателен смисъл), но трябва да живеете със срама и подигравките. Не толкова заради самото припознаване, както се е случвало и с други отбори, а заради безскрупулния начина, по който се случи това. А като търсите признание от "висшите" футболни институции, под формата на статии, само давате храна и повод за заявки, дори и на такива като мен, дето много рядко използват подигравателни реплики директно лично срещу някой от форума или във вашия подраздел. Това, че в раздела на Левски си ви наричам тирета, примерно, сред свой е напълно нормална реакция. Примерно легитимност трябва да търсите за емблемата...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта