Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12621
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 17 авг 2017 11:02

yavorescu написа:
Mitata написа:Важен е интересът, който с нароилите се клубове-проекти без привърженици бяга към нулево ниво. Важни са и приходите от ТВ, от реклами. Без ЦСКА в ППЛ, цесекарите ще спрат да плащат на телевизията на Домусчиев, ще намалеят и парите от реклами.

За кого са важни тези приходи? За БФС? Няма логика, БФС не получава нищо при по-голям интерес към първенството. За телевизията? Също няма логика, основните абонати на телевизията не си плащат заради българското първенство. Телевизията дали ще се наеме с такава сложна конспирационна схема заради мижавите парици от рекламите и разходите им за ТВ правата? А ако телевизията е на Домусчиев, това направо си е безумна теза. Приходите от реклами заради "армейците" пред телевизорите са жълти стотинки в сравнение с приходите на Лудогорец от УЕФА.

Поредната тъпотия!Когато ЦСКА беше във В група,спираха да предават мачове от въпросната защото пречеше на основните мачове :lol: !Насраното бфс прибира 10% от парите за тв права,поради някаква причина!Сега не ми се дават още примери,ще дам личния-спрях въпросната телевизия докато не предаваше ЦСКА!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12621
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 17 авг 2017 11:05

DarkPsy написа:
BRF написа:
DarkPsy написа:
Кой отбор зарязохме? Оня от италианските пицари дето имаше само една победа? Отбора събран от Митьо, чрез италианските си връзки, само и само да не пусне юздата? А вие кой отбор зарязохте, спомняш ли си? Носител на Купата на България. Срам!

Хахахахахаахахаахахах,глорихънтър!Значи има разлика какъв отбор зарязваш,хахахахахахахахахаахахахахахахах!Имали само една победа,хахахахахахаххх!


Точно пък за феновете на Ботев да казваш глорихънтъри....нещо сериозно си се объркал мой човек. Нищо не си разбрал от това, което написах.

Всичко разбрах мой човек!Аз ги знам всичките неща на 38 години съм и съм ги преживял,а не са ми ги разказвали!Помня и изгонването на въпросните футболисти!Помня всичко!Просто в онази ситуация си намерихте вариант в който да продължите,това е!Иначе игрището ви в Коматево не събира повече от 1500-2000 желаещи!Къде са другите?Може и това да пообсъдим!
п.п.Иначе като ти гледам предното мнение,че Божков имал дългосрочен план за погасяване и ми става ясна душичката ти!
Последна промяна от BRF на 17 авг 2017 11:07, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 17 авг 2017 11:06

Удъра по диемите с изваждането на ЦСКА служебно от А група бе тотален.Да хвърлиш толкова много пари в развитието на тази платформа и да си на второ място по гледаемост след една телевизия тип кабеларка,е,такова нещо няма как да не предизвика трус.И А група си замина,защото този който дава парите поръчва музиката!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот DarkPsy » 17 авг 2017 11:09

BRF написа:п.п.Иначе като ти гледам предното мнение,че Божков имал дългосрочен план за погасяване и ми става ясна душичката ти!


А нямаше ли?

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12621
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 17 авг 2017 11:10

1982 написа:
BRF написа:
1982 написа:То точно заради глорихънтърите крадецът на ДДС си пробута схемата .... защото ги знае, че ламтят за А група веднага, "да бийм гувьедата", титли, купи ...... и са готови да приемат всякакви шашми и далавери за целта. Те не могли да ходят по селата, нищо че болшинството от тях са пълни селяни, не само по рождение, ами най-вече по манталитет ....

Сега последно глорихънтърите от София ли са или от провинцията?Към момента посещаемостта на мачовете на ЦСКА по-голяма ли е или по-малко сравнимо с последните 15 години?Знаеш ли ЦСКА от кога не е ставал шампион?А от кога не е играл в ЕКТ?А последния запомняш се мач в ЕКТ?


Откакто Гриша Ганчев е стъпил на Армията ...... вече над 2 години е това, 1 мач в Европа не сте видяли, минимум до 2019-а няма и да видите ...... понеже сте големите тарикати и далавераджии, ще си ритате за здраве в кочината А помия. Сами си го направихте. ;)

Та,кога за последно гледа ЦСКА в ЕКТ?Кой е последния запомнящ се мач на ЦСКА в ЕКТ?За посещаемостта няма да те питам пак,явно те е срам да отговориш в предвид позицията която си заел!
Последна промяна от BRF на 17 авг 2017 11:12, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12621
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 17 авг 2017 11:11

DarkPsy написа:
BRF написа:п.п.Иначе като ти гледам предното мнение,че Божков имал дългосрочен план за погасяване и ми става ясна душичката ти!


А нямаше ли?

А селския имаше ли план за съществуването на Ботев?

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот yavorescu » 17 авг 2017 11:15

GOLEADOR написа:Кое действие на синдика е в подкрепа на ЦСКА?Като изключи държавата от списъка и я накара да си вземе стадиона и тогава ММС да се включи в списъка ли?Това повече прилича на саботаж.

ММС и сега не е в списъка с кредиторите, доколкото знам. Не е, защото нямат правно основание да изискват данъците и таксите да се плащат на тях. ММС щеше да си вземе стадиона и базите при всички положения, това е най-нормалното нещо. Ще си търсят парите от бъдещия ползвател.

Синдикът е действал в интересите на дружеството, като са намалени изискуемите задължения вследствие от това решение на съда. Саботаж има, но от едни други хора.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот DarkPsy » 17 авг 2017 11:18

BRF написа:
DarkPsy написа:
BRF написа:п.п.Иначе като ти гледам предното мнение,че Божков имал дългосрочен план за погасяване и ми става ясна душичката ти!


А нямаше ли?

А селския имаше ли план за съществуването на Ботев?


Доколкото ми е известно след фалита - не! Ти друга информация ли имаш?

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ЕМИЛ » 17 авг 2017 12:00

Фернандо Каранга: Ставам шампион с ЦСКА и си татуирам титлата на гърба


Значи ще остане без татус завалията :cry: :cry: :cry:

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12621
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 17 авг 2017 12:03

DarkPsy написа:
BRF написа:
DarkPsy написа:
BRF написа:п.п.Иначе като ти гледам предното мнение,че Божков имал дългосрочен план за погасяване и ми става ясна душичката ти!


А нямаше ли?

А селския имаше ли план за съществуването на Ботев?


Доколкото ми е известно след фалита - не! Ти друга информация ли имаш?

Имам да!Вие го принудихте да фалира,като заплашихте футболистите и те не играха!Умишлено фалирахте онзи клуб-истинския,за да си създадете вашия ботевЪ


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта