Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот honda » 23 фев 2018 16:59

baraba написа:
ЦСКА _завинаги написа:
soilwork написа:[center]Мълчанието е злато.....мъдър ход на Гришата отново 8-) Следва самоизяждане в новият Изпълком. Подуенци отново ще плачат[/center]

Правилен ход на ГГ.
8-)

Кой каквото си иска да разправя , но до момента ГГ не е направил нито един грешен ход , дори напротив с всеки следващ само доказва колко по напред е с материала от останалите :mrgreen:

Аз не се сещам за кой знае колко успешни ходове на ГГ. От една страна в момента ЦСКА- София разполага с много добър отбор, което си е негова заслуга в огромната си част. Но дали всичко не е буря в чаша вода и дали дори една евентуална шампионска титла на ЦСКА няма да бъде пирова победа? Дори и да станете шампиони най-вероятно няма да играете в ЕКТ.
За мен най-голямата глупост ,която можеше да направи е да съди УЕФА. Лично на мен не ми е много ясно какво ще спечели от едно такова дело. Шанса да спечелите това дело(по-скоро дела) е много малък. Апропо ще има ли дела и и ако има за кога са насрочени ,ако са след 31.03.2018 тези дела са безсмислени. Между другото след 2012г колко пъти УЕФА е губила дело в САС ;) ?
Отделно да наречеш Генералния Секретар на УЕФА "гнусен византиец" -ако това не е безумие,аз не знам какво е безумие. Нали точно подчинени на същия този "византиец" ще назначават съдиите при едно ваше евентуално участие в ЕКТ. Отделно българските международни съдии ,чакат наряди за международни мачове също от подчинени на същия този "византиец", а хонорарите за международни мачове са такива ,че за един наряд от ЕКТ ,всеки един български съдия ще ви отреже главата до кръста.
Защо ГГ не е в ИК на БФС? Няма как в ИК на БФС да бъде човек ,отправил личностни нападки към Генералния Секретар на УЕФА. Все пак реално 80% от бюджета на БФС се осигурява от УЕФА. Заплатите на всеки един служител в БФС се плаща реално от УЕФА. А има една българска поговорка ,за която съм се уверил ,че е вярна "който плаща,той поръчва музиката" ,а в европейския футбол този ,който плаща е УЕФА . Няма никакъв смисъл от конфронтация с УЕФА. Оставям настрана,че ако от УЕФА решат да се заядат с вас могат да ви унищожат във всеки един момент. С всеки един български отбор има изиграни не малко съмнителни мачове , а УЕФА има "нулева толерантност"(дали наистина е така е отделен въпрос) към манипулирани мачове,сещащ ли се за кандидат №1 за горене? Примерно мача Левски-Литекс след ,който Литекс беше изваден от А Група е "тъмночервен" (много вероятно да е бил манипулиран крайния резултат).

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот honda » 23 фев 2018 17:42

Mitata написа:
1982 написа:
Да, Мите, дълговете на всички други са натрупани с чисти и святи намерения, само на ЦСКА е било зъл и коварен план да бъде унищожен. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Във всеки клуб може да се направят грешни сметки, в резултат на което да възникнат големи дългове, примерно за неоправдано скъпи трансфери, оказали се провал, за подобряване на материалната база, развитие на ДЮШ. Но да, в ЦСКА дългове бяха трупани не заради грешни сметки, не за развитието на клуба, а заради самите дългове на принципа "колкото повече, толкова повече и толкова по-добре, но не за ЦСКА"! Тези, които ги трупаха знаеха отлично, че "инвестициите" им никога няма да бъдат върнати, най-малко от тях самите (неслучайно договорени пари се плащаха след куп проточени във времето съдебни дела или изобщо не се плащаха, заплати се даваха веднъж на три месеца, а някои служители така и не ги получиха, хамалски се гонеха футболисти, впоследствие осъдили ЦСКА за милиони евра, с последователна настойчивост се трупаха дългове към НАП и НОИ, въпреки че обезпеченията на задълженята към НАП и НОИ бяха фалшиви, нещо което прекрасно се знаеше от държава и БФС, но те си затваряха очите). Идеята бе да се стигне до фалит на клуба или поне ЦСКА да изпадне в тежка финансова зависимост, така че да не може да вдигне глава десетилетия наред (не ни ли обещаха аматьорските групи още през май 2013 г.?).

Задавал ли си си въпроса защо за лиценза на ЦСКА се говореше и пишеше нон стоп години наред, а за този на сините е табу да се спомене даже, въпреки че техните дългове, част от които към НАП, НОИ, футболисти и треньори, вероятно надвишават 25 милиона? (може би са много повече, ала смее ли някой да попита??). Защо безпрепятствено те получават лиценз всяка година, въпреки многобройните им спонсори, въпреки че откакто свят светува МВР плаща режийните по използването на техния стадион, което представлява многомилионно спонсорство, идващо от страна държавата, забранено от футболната централа?! Защо сините получиха стадиона си за вечни времена за безвъзмездно ползване, а ЦСКА не?

Задавал ли си си въпроса защо китайците избраха Милан с огромните му дълговете, а не ЦСКА? Защото най-вероятгно в Италия им е осигурена огромна пазарна ниша, която многократно възвръща въпросните милионни дългове. Плюс това Милан си е Милан, 7-кратен еврошампион!

И още нещо. Ако Ганчев не бе дошъл в ЦСКА се изправяхме пред два варианта, първият, оставаме без ЦСКА, просто защото нито един друг олигарх нямаше да посмее да ни вземе с дълговете, вторият - след предизвестения фалит на фирмата щяха да се пръкнат 5-6 отбора с това или подобно име. Тъй че за теб специално угодия никога нямаше да има.

Само малко пояснение според титаните те са излезли от ЦСКА със загуба от 35 млн евро( според мен тази сума е преувеличена , но не е по-малка от същата сума в левове). Не забравяй,че шампионската титла през 2008 реално загроби античния ЦСКА. Примерно двете години на Фл.Петре в ЦСКА струваха на клуба 5 млн лв :o . В онзи отбор на ЦСКА имаще 8 футболисти със заплати над 450 хил лв на година, отделно премии и траншове по договорите. Когато титаните дойдоха в ЦСКА те завариха клуб с дългове от около 30 млн лв( отделно никой не може да каже колко "скрити" дългове. Когото напуснаха ЦСКА дълговете бяха малко над 10 млн лв. Отделно те отписаха задълженията на ЦСКА към тях и техни фирми. Това ,че оставиха клуба с много задължения към бивши играчи и служители е вярно,но не бъркай некадърността и алкохолизма със злонамереност. Те бяха абсолютно добронамерени към ЦСКА ,но просто нямаха необходимия потенциал да го управляват. Аз моето мнение за тях съм го писал още ,когато се появиха на хоризонта(2008-09). Интересно когато бяха някои много качествени и скъпи футболисти като Сп.Делев, Ив.Стоянов,Ел.Гранден, М.Платини,К.Шеридън, Зику, Ж.Мораеш, Гр.Нелсън, Анисе никой от феновете на ЦСКА не плачеше,че клуба се товари с дългове. Когато Лупи и Ст.Младенов привлякоха качествени футболисти в ЦСКА ,никой не плачеше също ,че клуба се товари с нови дългове.
Колкото и да не ти приятно Левски няма неразсрочени и необслужвани дългове към контролирани лица. Огромната част от задълженията на Левски са към свързани лица или свързани със строежа на Сектор А. ФК Левски и МВР нямат никакви взаимоотношения от много години. МВР има отношение към СК Левски. ФК Левски и СК Левски нямат нищо общо.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 23 фев 2018 18:13

honda написа:
baraba написа:
ЦСКА _завинаги написа:
soilwork написа:[center]Мълчанието е злато.....мъдър ход на Гришата отново 8-) Следва самоизяждане в новият Изпълком. Подуенци отново ще плачат[/center]

Правилен ход на ГГ.
8-)

Кой каквото си иска да разправя , но до момента ГГ не е направил нито един грешен ход , дори напротив с всеки следващ само доказва колко по напред е с материала от останалите :mrgreen:

Аз не се сещам за кой знае колко успешни ходове на ГГ. От една страна в момента ЦСКА- София разполага с много добър отбор, което си е негова заслуга в огромната си част. Но дали всичко не е буря в чаша вода и дали дори една евентуална шампионска титла на ЦСКА няма да бъде пирова победа? Дори и да станете шампиони най-вероятно няма да играете в ЕКТ.
За мен най-голямата глупост ,която можеше да направи е да съди УЕФА. Лично на мен не ми е много ясно какво ще спечели от едно такова дело. Шанса да спечелите това дело(по-скоро дела) е много малък. Апропо ще има ли дела и и ако има за кога са насрочени ,ако са след 31.03.2018 тези дела са безсмислени. Между другото след 2012г колко пъти УЕФА е губила дело в САС ;) ?
Отделно да наречеш Генералния Секретар на УЕФА "гнусен византиец" -ако това не е безумие,аз не знам какво е безумие. Нали точно подчинени на същия този "византиец" ще назначават съдиите при едно ваше евентуално участие в ЕКТ. Отделно българските международни съдии ,чакат наряди за международни мачове също от подчинени на същия този "византиец", а хонорарите за международни мачове са такива ,че за един наряд от ЕКТ ,всеки един български съдия ще ви отреже главата до кръста.
Защо ГГ не е в ИК на БФС? Няма как в ИК на БФС да бъде човек ,отправил личностни нападки към Генералния Секретар на УЕФА. Все пак реално 80% от бюджета на БФС се осигурява от УЕФА. Заплатите на всеки един служител в БФС се плаща реално от УЕФА. А има една българска поговорка ,за която съм се уверил ,че е вярна "който плаща,той поръчва музиката" ,а в европейския футбол този ,който плаща е УЕФА . Няма никакъв смисъл от конфронтация с УЕФА. Оставям настрана,че ако от УЕФА решат да се заядат с вас могат да ви унищожат във всеки един момент. С всеки един български отбор има изиграни не малко съмнителни мачове , а УЕФА има "нулева толерантност"(дали наистина е така е отделен въпрос) към манипулирани мачове,сещащ ли се за кандидат №1 за горене? Примерно мача Левски-Литекс след ,който Литекс беше изваден от А Група е "тъмночервен" (много вероятно да е бил манипулиран крайния резултат).

Лелеее , УОУ (както е модерно сега) Това ли ви е цялата ценностна система да разсъждавате кой как се натиска за наряди в международни мачове и колко ще им трябва да заколят някого на терена :shock: От цялото това празнословие разбрах само едно, че ти си изключително доволен от управлението на българския футбол последните 12 години и си правиш сметките само какви далаверки могат да се врътнат !!! Дали ще участваме или не в ЕКТ тази година ще се разбере съвсем скоро и е безсмислено да се пророкува !!! Дори и да не участваме това е последната година в която могат да ни спрат и това по никой начин няма да спре развитието на отбора или подръжката му !!! Колкото до 2008 точно гнусната далавера извършена на гърба на ЦСКА от Перукановите хора и подуенци беше причината за затъването на ЦСКА , не титлата е виновна , виновни са далавераджиите и лъжците от БФС , както тарикатлъка на Батков (който ви излезе през носа между другото) !!! Защото ако не бяхте спрели с подмолни средства ЦСКА с онзи отбор имаше реални шансове още тогава да направим онова, което в момента правят делиорманци !!! А лъжата, че нямате нищо общо с МВР (които обаче на наш гръб ви плащат консумативи за стадион и база която вие ползвате) направо ме разсмя !!! Точно както ме разсмя и жалването на Д.Борисов и И. Иванов, че били вътре с около 35 милиона , а в същия момент нямат никакви претенции към фалиралото Търговско д-во ... смях в залата !!! Типично за подуенските представители винаги да изповядват максимата : Крадеца вика ... дръжте крадеца !!!
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 23 фев 2018 20:37

honda написа:
baraba написа:
ЦСКА _завинаги написа:
soilwork написа:[center]Мълчанието е злато.....мъдър ход на Гришата отново 8-) Следва самоизяждане в новият Изпълком. Подуенци отново ще плачат[/center]

Правилен ход на ГГ.
8-)

Кой каквото си иска да разправя , но до момента ГГ не е направил нито един грешен ход , дори напротив с всеки следващ само доказва колко по напред е с материала от останалите :mrgreen:

Аз не се сещам за кой знае колко успешни ходове на ГГ. От една страна в момента ЦСКА- София разполага с много добър отбор, което си е негова заслуга в огромната си част. Но дали всичко не е буря в чаша вода и дали дори една евентуална шампионска титла на ЦСКА няма да бъде пирова победа? Дори и да станете шампиони най-вероятно няма да играете в ЕКТ.
За мен най-голямата глупост ,която можеше да направи е да съди УЕФА. Лично на мен не ми е много ясно какво ще спечели от едно такова дело. Шанса да спечелите това дело(по-скоро дела) е много малък. Апропо ще има ли дела и и ако има за кога са насрочени ,ако са след 31.03.2018 тези дела са безсмислени. Между другото след 2012г колко пъти УЕФА е губила дело в САС ;) ?
Отделно да наречеш Генералния Секретар на УЕФА "гнусен византиец" -ако това не е безумие,аз не знам какво е безумие. Нали точно подчинени на същия този "византиец" ще назначават съдиите при едно ваше евентуално участие в ЕКТ. Отделно българските международни съдии ,чакат наряди за международни мачове също от подчинени на същия този "византиец", а хонорарите за международни мачове са такива ,че за един наряд от ЕКТ ,всеки един български съдия ще ви отреже главата до кръста.
Защо ГГ не е в ИК на БФС? Няма как в ИК на БФС да бъде човек ,отправил личностни нападки към Генералния Секретар на УЕФА. Все пак реално 80% от бюджета на БФС се осигурява от УЕФА. Заплатите на всеки един служител в БФС се плаща реално от УЕФА. А има една българска поговорка ,за която съм се уверил ,че е вярна "който плаща,той поръчва музиката" ,а в европейския футбол този ,който плаща е УЕФА . Няма никакъв смисъл от конфронтация с УЕФА. Оставям настрана,че ако от УЕФА решат да се заядат с вас могат да ви унищожат във всеки един момент. С всеки един български отбор има изиграни не малко съмнителни мачове , а УЕФА има "нулева толерантност"(дали наистина е така е отделен въпрос) към манипулирани мачове,сещащ ли се за кандидат №1 за горене? Примерно мача Левски-Литекс след ,който Литекс беше изваден от А Група е "тъмночервен" (много вероятно да е бил манипулиран крайния резултат).

1. Не съм секретарка на ГГ, за да ти кажа, защо води делата, но, за да го прави значи има надежда.
2. Относно това, че ГГ не е в Изпълкома мисля, че за него е по-добрият вариант.
:P
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 23 фев 2018 20:58

CSKA_1948_ написа:Ще има извъртане, бате! Кои са Fifa и UEFA, че да решават кой е истинският ЦСКА!? ;)


какво за УЕФА, те на дела ви показаха, че не сте ЦСКА за тях ??! ;)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 23 фев 2018 21:12

Не само за Ганчев е по добре , че не участва в тази компрометирана и ненавиждана от 90% от българските фенове структура ! За ЦСКА , който чрез своите фенове се обяви срещу подобно мафиотско управление на футбола също е по добре , че там не участва никой от нашето ръководство или собственици !!! Все пак ние имаме претенциите да сме по различни от вечно търсещите облаги подуенци и делиорманци !!!
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 23 фев 2018 23:33

honda написа:Само малко пояснение според титаните те са излезли от ЦСКА със загуба от 35 млн евро( според мен тази сума е преувеличена , но не е по-малка от същата сума в левове). Не забравяй,че шампионската титла през 2008 реално загроби античния ЦСКА. Примерно двете години на Фл.Петре в ЦСКА струваха на клуба 5 млн лв :o . В онзи отбор на ЦСКА имаще 8 футболисти със заплати над 450 хил лв на година, отделно премии и траншове по договорите. Когато титаните дойдоха в ЦСКА те завариха клуб с дългове от около 30 млн лв( отделно никой не може да каже колко "скрити" дългове. Когото напуснаха ЦСКА дълговете бяха малко над 10 млн лв. Отделно те отписаха задълженията на ЦСКА към тях и техни фирми. Това ,че оставиха клуба с много задължения към бивши играчи и служители е вярно,но не бъркай некадърността и алкохолизма със злонамереност. Те бяха абсолютно добронамерени към ЦСКА ,но просто нямаха необходимия потенциал да го управляват. Аз моето мнение за тях съм го писал още ,когато се появиха на хоризонта(2008-09). Интересно когато бяха някои много качествени и скъпи футболисти като Сп.Делев, Ив.Стоянов,Ел.Гранден, М.Платини,К.Шеридън, Зику, Ж.Мораеш, Гр.Нелсън, Анисе никой от феновете на ЦСКА не плачеше,че клуба се товари с дългове. Когато Лупи и Ст.Младенов привлякоха качествени футболисти в ЦСКА ,никой не плачеше също ,че клуба се товари с нови дългове.
Колкото и да не ти приятно Левски няма неразсрочени и необслужвани дългове към контролирани лица. Огромната част от задълженията на Левски са към свързани лица или свързани със строежа на Сектор А. ФК Левски и МВР нямат никакви взаимоотношения от много години. МВР има отношение към СК Левски. ФК Левски и СК Левски нямат нищо общо.


След всичко случило се в ЦСКА да се вярва на казаното от титаните не е израз на кой знае колко добър вкус. Естествено, че лъжат. Простите сметки показват, че в ЦСКА са постъпили повече от 20 милиона от продажба на футболисти, от участия в ЕКТ поне 5 милиона, от Глобул - 4 млн., т.в. права, билети, реклама и др. още 4-5 милиона, общо 33-35 милиона лв.. Ако към тях прибавим 35-те милиона, които титаните били дали плюс още поне 10 милиона дългове, натрупани от същите през 4-годишния период, излиза че през касата на ЦСКА са минали 35+35+10, общо 80 млн., което прави средногодишен бюджет от 20 млн., което е абсолютна глупост. Според мен титаните са извадили от джоба си не повече от 5-10 млн. лева за ЦСКА, може и по-малко.

Феновете не са принуждавали титаните да правят необосновано големи разходи. Пернишките щяха да постъпят честно и почтено, ако бяха казали на феновете: "така и така, нашите финансови възможности не са големи, ако настоявате за нещо повече, помогнете да намерим нови собственици/спонсори, акциите са свободни и всеки, който може да издържа ЦСКА, нека ги получи от нас безвъзмездно". Вместо да направят това, те лъжеха и мажеха, те използваха ЦСКА за реклама на тяхната фирма.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 24 фев 2018 00:19

Бай Хонда като почне и той с романите и тирадите. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Teo » 24 фев 2018 08:43

delqnski47 написа:Бай Хонда като почне и той с романите и тирадите. :lol:


Направят един равен, почват се конспирациите :lol: :lol:

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 24 фев 2018 09:18

Teo написа:
delqnski47 написа:Бай Хонда като почне и той с романите и тирадите. :lol:


Направят един равен, почват се конспирациите :lol: :lol:

Така са, но ние феновете бяхме на ниво.
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivo55 и 45 госта