Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 17 фев 2018 22:50

Red_Neck написа:Днес Джеферсон не ми хареса.
При този слаб противник бе изключително пасивен, стоеше далеч от човека си и почти всички опасности до 0:3 станаха през неговата зона.
Разбирам, че трябва да се сработи с отбора, но ми се вижда доста далеч от нивото на Недялков.

Доста ядове ще берем с тази негова пасивност!
:evil:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 17 фев 2018 23:40

1982 написа:
Mitata написа:Всяко зло за добро. Ганчев ще има възможност да се концентрира върху ЦСКА, защото ни е нужна още класа, за да се преборим със статуковото в опитите да станем шампиони и направим пробив в Европа.


Не се точи много за Европа, че там ги няма вашите покровители Бойко Борисов и Красен Кралев, съответно и далаверките и измамите ви не вървят. Да няма пак драми и "шо стана, засада немаше ли ?!" ...... :lol: :lol: :lol:


2019г. е близо, УЕФА не може вечно да отказва участие на ЦСКА. Далаверки има в целия ни футбол, най-голямата беше тази с умишленото натрупване на 30 милиона дългове на червения клуб.Забрави ли?
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 17 фев 2018 23:46

Всички дългове на света са умишлено натрупани, няма такъв филм "аз без да исках натрупах дългове". :lol: :lol: :lol: Трагикомичните ти опити да се изкарате даже жертви в цялата далавера и измама са трогателни, но ........ Нион не вярва на сълзи. :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 18 фев 2018 00:00

1982 написа:Всички дългове на света са умишлено натрупани, няма такъв филм "аз без да исках натрупах дългове". :lol: :lol: :lol: Трагикомичните ти опити да се изкарате даже жертви в цялата далавера и измама са трогателни, но ........ Нион не вярва на сълзи. :mrgreen:


Не е вярно, че дълговете се трупат умишлено. Те се правят с идеята да има възвръщаемост в бъдещ момент или за изграждане на материалната база на ФК. В нашия случай дълговете са трупани без намерение изразходваните средства да се върнат в ЦСКА, т.е. правени са дългове заради самите дългове. Неслучайно нито един олигарх, включително Черепа и Домусчиев не се ангажираха да върнат милионите, единствено Томов опита, но с парите на другите. Номерът му естествено не мина.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23666
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 18 фев 2018 00:04

Днеска на стадиона беше култово 8-) Супер си изкарахме . Онли СиЕсКей.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Cheradonna » 18 фев 2018 00:09

1982 написа:Всички дългове на света са умишлено натрупани, няма такъв филм "аз без да исках натрупах дългове". :lol: :lol: :lol: Трагикомичните ти опити да се изкарате даже жертви в цялата далавера и измама са трогателни, но ........ Нион не вярва на сълзи. :mrgreen:


Приятел,зад дълговете натрупани в ЦСКА има реални,истински,живи хора,де е прокуратурата,де е държавата,де са законите?Защо отбора да страда от незаинтересуваноста на горните,защо питам те теб?
Не ЦСКА е натрупал дългове,натрупали са ги тези които са управлявали,нека от тях се търси отговорност,ти чул ли си държавата да си търси парите от тях,а що не си ги търси,оставям на теб да отговориш?!
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23666
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 18 фев 2018 00:32

Cheradonna написа:
1982 написа:Всички дългове на света са умишлено натрупани, няма такъв филм "аз без да исках натрупах дългове". :lol: :lol: :lol: Трагикомичните ти опити да се изкарате даже жертви в цялата далавера и измама са трогателни, но ........ Нион не вярва на сълзи. :mrgreen:


Приятел,зад дълговете натрупани в ЦСКА има реални,истински,живи хора,де е прокуратурата,де е държавата,де са законите?Защо отбора да страда от незаинтересуваноста на горните,защо питам те теб?
Не ЦСКА е натрупал дългове,натрупали са ги тези които са управлявали,нека от тях се търси отговорност,ти чул ли си държавата да си търси парите от тях,а що не си ги търси,оставям на теб да отговориш?!

Приеми че за някои хора не е от значение дали ще е 2,20 или 200.Смисъл,ако те даваха парите, щеше да им е от значение,но това е друга тема.Иначе ме кефи как тука някои разпределят 30 милиона,а не са ги виждали и на картинка. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Cheradonna » 18 фев 2018 00:46

delqnski47 написа:
Cheradonna написа:
1982 написа:Всички дългове на света са умишлено натрупани, няма такъв филм "аз без да исках натрупах дългове". :lol: :lol: :lol: Трагикомичните ти опити да се изкарате даже жертви в цялата далавера и измама са трогателни, но ........ Нион не вярва на сълзи. :mrgreen:


Приятел,зад дълговете натрупани в ЦСКА има реални,истински,живи хора,де е прокуратурата,де е държавата,де са законите?Защо отбора да страда от незаинтересуваноста на горните,защо питам те теб?
Не ЦСКА е натрупал дългове,натрупали са ги тези които са управлявали,нека от тях се търси отговорност,ти чул ли си държавата да си търси парите от тях,а що не си ги търси,оставям на теб да отговориш?!

Приеми че за някои хора не е от значение дали ще е 2,20 или 200.Смисъл,ако те даваха парите, щеше да им е от значение,но това е друга тема.Иначе ме кефи как тука някои разпределят 30 милиона,а не са ги виждали и на картинка. :lol:


Аз приемам,че колкото хора,толкова и различни мнения,но някак си да кажеш на някой друг как да си харчи парите не върви,още по повече да обвиняват отбора за грешките и далаверите на собствениците е меко казано нелепо...
Там има подписи,кой колко е харчил,за какво и къде,всичко се прави от живи хора нека тях търсят и обвиняват,но не им отърва защото трябва да се плюе по ЦСКА! :roll:
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 18 фев 2018 02:38

Red_Neck написа:Днес Джеферсон не ми хареса.
При този слаб противник бе изключително пасивен, стоеше далеч от човека си и почти всички опасности до 0:3 станаха през неговата зона.
Разбирам, че трябва да се сработи с отбора, но ми се вижда доста далеч от нивото на Недялков.

Споко ,бях на мача и второто полувреме Джеферсон беше един от най-добрите.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 18 фев 2018 08:04

peliforewer написа:
Red_Neck написа:Днес Джеферсон не ми хареса.
При този слаб противник бе изключително пасивен, стоеше далеч от човека си и почти всички опасности до 0:3 станаха през неговата зона.
Разбирам, че трябва да се сработи с отбора, но ми се вижда доста далеч от нивото на Недялков.

Споко ,бях на мача и второто полувреме Джеферсон беше един от най-добрите.


Ще му трябва време. Бразилците по-трудно влизат в ритъм. На първо време се вижда, че има физика и бързина.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: favaca8888 и 36 госта