Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 24 фев 2018 09:53

delqnski47 написа:Бай Хонда като почне и той с романите и тирадите. :lol:


Цялата им е работа е такава, всяко тяхно второ изречение е "Що не плащате?" сякаш феновете финансират клуба и правят разходите, съответно плащат за зулумите на собствениците. Не се погледнат, че без мегаспонсорите, уредени по втория начин, наляли десетки милиони в техния клуб, нямаше да ги има в момента.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Teo » 24 фев 2018 10:05

ЦСКА _завинаги написа:
Teo написа:
delqnski47 написа:Бай Хонда като почне и той с романите и тирадите. :lol:


Направят един равен, почват се конспирациите :lol: :lol:

Така са, но ние феновете бяхме на ниво.
8-)


+1948

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот onegavon » 24 фев 2018 10:12

1982 написа:
CSKA_1948_ написа:Ще има извъртане, бате! Кои са Fifa и UEFA, че да решават кой е истинският ЦСКА!? ;)


какво за УЕФА, те на дела ви показаха, че не сте ЦСКА за тях ??! ;)


За тях сме ЦСКА-София, нов клуб на този етап.

nghcvth
Мнения: 3530
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот nghcvth » 24 фев 2018 10:56

Чувам вчера нещо спестена дузпичка за Черно море. Няма лошо, то се очакваше се, вижда се с какви ходове ще бъде атакувана титлата. Жалко, че дори със съдиите Ганчев няма да успее...
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 24 фев 2018 12:55

nghcvth написа:Чувам вчера нещо спестена дузпичка за Черно море. Няма лошо, то се очакваше се, вижда се с какви ходове ще бъде атакувана титлата. Жалко, че дори със съдиите Ганчев няма да успее...

Да беше си отпушил и другото ухо , че да чуеш и спестена дузпичка за ЦСКА (за нарушение срещу Десподов) , та ... колкото спестена за Ч. Море ... толкова и спестена за ЦСКА , опита ти се оказа не успешен , можеш да пробваш отново :mrgreen:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот honda » 24 фев 2018 13:03

Mitata написа:
honda написа:Само малко пояснение според титаните те са излезли от ЦСКА със загуба от 35 млн евро( според мен тази сума е преувеличена , но не е по-малка от същата сума в левове). Не забравяй,че шампионската титла през 2008 реално загроби античния ЦСКА. Примерно двете години на Фл.Петре в ЦСКА струваха на клуба 5 млн лв :o . В онзи отбор на ЦСКА имаще 8 футболисти със заплати над 450 хил лв на година, отделно премии и траншове по договорите. Когато титаните дойдоха в ЦСКА те завариха клуб с дългове от около 30 млн лв( отделно никой не може да каже колко "скрити" дългове. Когото напуснаха ЦСКА дълговете бяха малко над 10 млн лв. Отделно те отписаха задълженията на ЦСКА към тях и техни фирми. Това ,че оставиха клуба с много задължения към бивши играчи и служители е вярно,но не бъркай некадърността и алкохолизма със злонамереност. Те бяха абсолютно добронамерени към ЦСКА ,но просто нямаха необходимия потенциал да го управляват. Аз моето мнение за тях съм го писал още ,когато се появиха на хоризонта(2008-09). Интересно когато бяха някои много качествени и скъпи футболисти като Сп.Делев, Ив.Стоянов,Ел.Гранден, М.Платини,К.Шеридън, Зику, Ж.Мораеш, Гр.Нелсън, Анисе никой от феновете на ЦСКА не плачеше,че клуба се товари с дългове. Когато Лупи и Ст.Младенов привлякоха качествени футболисти в ЦСКА ,никой не плачеше също ,че клуба се товари с нови дългове.
Колкото и да не ти приятно Левски няма неразсрочени и необслужвани дългове към контролирани лица. Огромната част от задълженията на Левски са към свързани лица или свързани със строежа на Сектор А. ФК Левски и МВР нямат никакви взаимоотношения от много години. МВР има отношение към СК Левски. ФК Левски и СК Левски нямат нищо общо.


След всичко случило се в ЦСКА да се вярва на казаното от титаните не е израз на кой знае колко добър вкус. Естествено, че лъжат. Простите сметки показват, че в ЦСКА са постъпили повече от 20 милиона от продажба на футболисти, от участия в ЕКТ поне 5 милиона, от Глобул - 4 млн., т.в. права, билети, реклама и др. още 4-5 милиона, общо 33-35 милиона лв.. Ако към тях прибавим 35-те милиона, които титаните били дали плюс още поне 10 милиона дългове, натрупани от същите през 4-годишния период, излиза че през касата на ЦСКА са минали 35+35+10, общо 80 млн., което прави средногодишен бюджет от 20 млн., което е абсолютна глупост. Според мен титаните са извадили от джоба си не повече от 5-10 млн. лева за ЦСКА, може и по-малко.

Феновете не са принуждавали титаните да правят необосновано големи разходи. Пернишките щяха да постъпят честно и почтено, ако бяха казали на феновете: "така и така, нашите финансови възможности не са големи, ако настоявате за нещо повече, помогнете да намерим нови собственици/спонсори, акциите са свободни и всеки, който може да издържа ЦСКА, нека ги получи от нас безвъзмездно". Вместо да направят това, те лъжеха и мажеха, те използваха ЦСКА за реклама на тяхната фирма.

Аз съм последния човек,който може да бъде обвинен ,че защитава титаните аз съм си писал мнението за тях още когато се появиха на сцената. Познавам ги достатъчно добре за да знам какво може да се очаква от тях.
Първо в сметките ,които си направил си пропуснал ,че в момента в който влезнаха в ЦСКА клуба имаше задължения от около 30 млн лв.
Второ върху за приходите си приблизително прав ,но също така се дължат и данъци. Реално в касата влизат 30 млн лв(оптимистичен вариант ,но приемам че са толкова)
Титан осигуряваха бюджета на ЦСКА близо 5 години - от края на 2008 до средата на 2013- приемаме 4.5 години и какво се получава:
През този период бюджета на ЦСКА никога не е бил по-малко от 10 млн лв. (силно занижен -реално е били минимум 13-14 млн,но приемам че е 10 млн лв).- 45 млн лв.
Сега да видим какво се получава:
Приходи - 30 млн лв.
Разходи - 45 + 20(разлика в дълговете между , които наследиха и оставиха) = 65 млн лв.
Тази разлика от 35 млн лв е поета точно от Титан(занижена е , реално е повече ,но не е 70 млн лв ,както те твърдят)
Те реално направиха ,това което казваш . Те се отказаха от ЦСКА ,най-вероятно и са почерпили когато са се освободили от ЦСКА :) . На мен не ми е известно някой да им е плащал за акциите.
Не е към темата ,но горе долу същата е и ситуацията с Батков в Левски ( с тази разлика ,че той беше доста повече години)

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 24 фев 2018 13:17

Хонда , само 30 млн ли ??? Не бъди скромен дай поне още 20-на че да ги закръглим на 50 млн задължения ... :) Те горкичките за по малко от 50 милиона дългове не биха се пуснали да спасяват ЦСКА :oops:
Чакам следващата глава от романа :mrgreen:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот honda » 24 фев 2018 13:20

baraba написа:Не само за Ганчев е по добре , че не участва в тази компрометирана и ненавиждана от 90% от българските фенове структура ! За ЦСКА , който чрез своите фенове се обяви срещу подобно мафиотско управление на футбола също е по добре , че там не участва никой от нашето ръководство или собственици !!! Все пак ние имаме претенциите да сме по различни от вечно търсещите облаги подуенци и делиорманци !!!

Да ти напомням ли,че същия този ГГ беше член на ИК и вицепрезидент ( за около 20 години) на същата ненавиждана от феновете на ЦСКА структура или греша, а ;) . И случайно или не свободното падане в българския футбол започна точно с влизането във футбола на мутрите като Ил.Павлов(лека му пръст) , В.Стефанов, Г.Илиев(лека му пръст) и вече споменатия Г.Ганчев.
Аз моето мнение за БФС съм го казал и не е променяно.
Относно писаниците ,че МВР плащал разходите на ФК Левски са долна лъжа. Ако толкова много държиш на думите си може да се обзаложим- примерно залагаме по 100 хил евро плащаш един мой хонорар( за загубеното време) и аз ще ти докажа със съответните документи ,че това което твърдиш не е вярно. ;) . Навит ли си? ;)

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот onegavon » 24 фев 2018 13:26

Има една съществена разлика при Гърнетата. Те освобождаваха футболисти и не и м плащаха неустойки,висяха им с по три заплати и премии.Също така висяха с пари на мениджъри,хотели ,доставчици, охранители,строители.Да ,не забравя те вода,ток,данъци,такси също не плащаха.

Също така не са поели клуба с 30 млн. борчове.Дай доказателство щото аз знам,че не са били повече от 8млн.Освен това за акциите също нищо не платиха.
Със сигурност знам ,че изкараха милиони от продажба на играчи. Така,че не ми пиши тинтири -минтири колко прости и пияни били та са се набутали.

niki.al
Мнения: 183
Регистриран на: 07 ное 2017 09:40

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот niki.al » 24 фев 2018 13:33

Боклуците бяха главните гробокопачи на ЦСКА. Гришката само тури края.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта