Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 17 авг 2017 00:07

demon777 написа:Е... и?
На мен ми е през оная работа
Ти продължаваш да си скубиш косите :)


Това е чудесно, че ти е през оная работа ...... ама Домусчиев и Левски като въртят далавери, сте първи стожери на морала и честността, нали ??!

Какво се оказа, че целият ви морал, демонстриран при далаверите на другите, е фалш ...... дразни ви далаверата, само когато другите я вършат. Когато вие я правите, ви е през оная работа ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот demon777 » 17 авг 2017 00:08

yavorescu написа:
GOLEADOR написа:Бъди конкретен,от какво точно си недоволен.Примерно създаде се нова лига и ЦСКА е виновен за това?Или не е виновен за лигата,в какво обвиняваш тогава ЦСКА?

Лигата няма никакво значение, това си е същото първенство, независимо как ще го наречеш и в какъв формат се провежда. В нищо не обвинявам ЦСКА, този клуб не съществува вече. Не обвинявам и ЦСКА-София -- собствениците искат да печелят повече, с "вярната" публика зад гърба си, потенциала на столицата и всички предимства, които предоставя марката ЦСКА. Това е нормално и естествено за един стопански субект в която и да е икономическа реалност.

Недоволен съм, че държавата с лека ръка опрощава дълг към НАП. Недоволен съм, че един клуб неправомерно играе в елита и се представя за друг клуб, но пък не понася тежестите на този клуб. Това прави състезанието нечестно. Недоволен съм, че това става с активното съдействие на организацията, чиято основна цел е да съблюдава състезанието да е честно. Недоволен съм, че българския фен, доколкото го е имало -- е просто един жалък и долнопробен глорихънтър, чиято основна цел са положителни емоции на всяка цена.


Пак ще питам..
Къде изрази недоволството си че държавата опрости дълговете на ктб?

1982

Ааааа значи викаш домусчиев и левски може да правят шмекерии и натеб не ти пречи ама ти пречи когато цска ги прави

разбирам те
Последна промяна от demon777 на 17 авг 2017 00:10, променено общо 2 пъти.
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 17 авг 2017 00:13

demon777 написа:Ааааа значи викаш домусчиев и левски може да правят шмекерии и натеб не ти пречи ама ти пречи когато цска ги прави

разбирам те


Нищо подобно не викам, самият аз съм писал бая по темата с мръсотиите около Левски ...... само че вашият морал свършва дотам, откъдето започват вашите далавери, тогава, както сам написа, ви е през оная работа за честността ......
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот demon777 » 17 авг 2017 00:16

1982 написа:
demon777 написа:Ааааа значи викаш домусчиев и левски може да правят шмекерии и натеб не ти пречи ама ти пречи когато цска ги прави

разбирам те


Нищо подобно не викам, самият аз съм писал бая по темата с мръсотиите около Левски ...... само че вашият морал свършва дотам, откъдето започват вашите далавери, тогава, както сам написа, ви е през оная работа за честността ......


Точно така сега си помисли ти някога някъде лъгал ли си за нещо? Не ми отговаряй но ако отг е ДА просто замълчи и напусни този форум
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 17 авг 2017 00:17

yavorescu написа:
GOLEADOR написа:Бъди конкретен,от какво точно си недоволен.Примерно създаде се нова лига и ЦСКА е виновен за това?Или не е виновен за лигата,в какво обвиняваш тогава ЦСКА?

Лигата няма никакво значение, това си е същото първенство, независимо как ще го наречеш и в какъв формат се провежда. В нищо не обвинявам ЦСКА, този клуб не съществува вече. Не обвинявам и ЦСКА-София -- собствениците искат да печелят повече, с "вярната" публика зад гърба си, потенциала на столицата и всички предимства, които предоставя марката ЦСКА. Това е нормално и естествено за един стопански субект в която и да е икономическа реалност.

Недоволен съм, че държавата с лека ръка опрощава дълг към НАП. Недоволен съм, че един клуб неправомерно играе в елита и се представя за друг клуб, но пък не понася тежестите на този клуб. Това прави състезанието нечестно. Недоволен съм, че това става с активното съдействие на организацията, чиято основна цел е да съблюдава състезанието да е честно. Недоволен съм, че българския фен, доколкото го е имало -- е просто един жалък и долнопробен глорихънтър, чиято основна цел са положителни емоции на всяка цена.

За кой отбор говориш?Кога НАП или държавата са ни опростили дълга?И как не понасяме тежестта на този клуб.Говориш все едно дълговете на ЦСКА са опростени и съда не ни взе клуба.Сега същия този съд продаде ЦСКА на търг.Да преживееш всичко това и да се изрепчиш ,че не понасяме тежестите,това просто не е сериозно.За фена глорихънтър също не разбирам.Та ако армейците бяха такива щяха да искат да са във В група.Там ЦСКА мачкаше всичко дето мърда и допусна само един равен,като спечели Купата на България.Глорихънтъри вика......
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот yavorescu » 17 авг 2017 00:30

Държавата на практика опрости дълга на ЦСКА към НАП, след като Кралев връчи стадиона и базите на Литекс. И след като Бойко натисна БФС да уреди тоя клуб в елитната ни дивизия. Ако не бяха го направили, съществуваше възможност, макар и малко вероятна, ЦСКА да бъде оздравен. Щеше да има два пътя -- 1) ЦСКА се оздравява, играе в ЕКТ веднага като носител на КБ и А група след година или 2) нов клуб от А ОФГ, в А група след 3 години, в ЕКТ реалистично след 4 години. Първият е по-скъп, но има реална възможност за моментални приходи.

А вие не ламтите за победи над Струмска слава и Рилски спортист, искате побой над говедата и останалите отбори от елита, както и европейски мачове. Затова захапахте възможността за А група и оказахте пълна подкрепа на този план. Ако бяхте казали НЕ, това нямаше да се случи. На ГГ не му трябва червен клуб от столицата без фенове.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 17 авг 2017 00:30

demon777 написа:
1982 написа:
demon777 написа:Ааааа значи викаш домусчиев и левски може да правят шмекерии и натеб не ти пречи ама ти пречи когато цска ги прави

разбирам те


Нищо подобно не викам, самият аз съм писал бая по темата с мръсотиите около Левски ...... само че вашият морал свършва дотам, откъдето започват вашите далавери, тогава, както сам написа, ви е през оная работа за честността ......


Точно така сега си помисли ти някога някъде лъгал ли си за нещо? Не ми отговаряй но ако отг е ДА просто замълчи и напусни този форум


Далавери не съм въртял никога със сигурност, нито съм лъгал, за да се облагодетелствам за нещо и да спечеля нечестно ....... не съм перфектен, разбира се, грешки съм правил много, но тук иде реч за съвсем други неща - за вашия двоен аршин. Когато говорим за чуждите далавери, вие сте първи стожери на морала и честта, но иначе с охота и вие въртите далавери, ама тогава ви е през оная работа за морал, честност и т.н.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 17 авг 2017 00:43

yavorescu написа:Държавата на практика опрости дълга на ЦСКА към НАП, след като Кралев връчи стадиона и базите на Литекс. И след като Бойко натисна БФС да уреди тоя клуб в елитната ни дивизия. Ако не бяха го направили, съществуваше възможност, макар и малко вероятна, ЦСКА да бъде оздравен. Щеше да има два пътя -- 1) ЦСКА се оздравява, играе в ЕКТ веднага като носител на КБ и А група след година или 2) нов клуб от А ОФГ, в А група след 3 години, в ЕКТ реалистично след 4 години. Първият е по-скъп, но има реална възможност за моментални приходи.

А вие не ламтите за победи над Струмска слава и Рилски спортист, искате побой над говедата и останалите отбори от елита, както и европейски мачове. Затова захапахте възможността за А група и оказахте пълна подкрепа на този план. Ако бяхте казали НЕ, това нямаше да се случи. На ГГ не му трябва червен клуб от столицата без фенове.

1.Синдик Милева носи отговорност за базата,да бе платила ММС нямаше да ни я вземе.ТЯ оспори вписването на ММС в списъка на кредиторите и съда предписа какво ММС да направи за да си защити взиманията.Твърдиш,че Литекс са ни взели базата и така държавата е отписала дълговете на НАП към ЦСКА - нонсенс някакъв.
2.Ние и във втора лига си биехме отборите от А група,за справка мачовете на ЦСКА в турнира за Купата на България.
3.Аз подкрепям отбора на ЦСКА който развива футбола в семейството на ЦСКА.Ако 1948 бяха този отбор (приет в ОСК ЦСКА) сега щеше да плюеш по тях.И пак щеше да повтаряш мантрата за НАП,държавата,дълговете.....
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 17 авг 2017 00:53

GOLEADOR написа:1.Синдик Милева носи отговорност за базата,да бе платила ММС нямаше да ни я вземе.


Аз съм потресен какви нелепици се пишат ........

С какво да плати, човек, като ГГ направи така че ЦСКА да няма почти никакви приходи, дори отказа спонсорски договор за 300 000 ??! Или синдикът трябва от джоба си да плаща ??! :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 17 авг 2017 00:58

1982 написа:
GOLEADOR написа:1.Синдик Милева носи отговорност за базата,да бе платила ММС нямаше да ни я вземе.


Аз съм потресен какви нелепици се пишат ........

С какво да плати, човек, като ГГ направи така че ЦСКА да няма почти никакви приходи, дори отказа спонсорски договор за 300 000 ??! Или синдикът трябва от джоба си да плаща ??! :mrgreen: :mrgreen:

Пари има,защо не е платила тя си знае.И което е по-важно,знае,че не е платила и оспори вписването на ММС в списъка с кредитори?Тук кой ще обвиниш - ГГ,банката или някой друг?Защо го направи синдика?Май не е за благото на ЦСКА.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта