Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 21 авг 2017 22:27

Ozzimozzi написа:
1982 написа:Ако има справедливост за вас, то жестоко трябва да страдате, нали знаеш ??! Защото погазихте де що има правилници и наредби на БФС, че и държавни закони .... неслучайно Прасен крие така усърдно "договора" ви за Армията и жали до дупка решението на съда да бъде изваден наяве.

Справедливост за ЦСКА! Аз лично нищо и никой не съм газил. Ти ако имаш някакви претенции и съмнения, се обръщаш към съда. Особено ако се чувстваш пряко засегнат. ;)


Да, ти само подкрепяш Ганчев в погазването на законите ..... ;) ;)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 21 авг 2017 22:27

1982 написа:
Ozzimozzi написа:
1982 написа:
GOLEADOR написа:И какво като е подал?


Е как какво, подал е, "спечелил" е и сега може да се протаква до откат, понеже фирмата, с която "спечели" я е направил и кредитор ...... както виждаш, 3 месеца си изтекоха вече, а краят на сагата не се и види ..... точно това беше целта.

Всеки има право да обжалва разпределението и както виждаш доста се възползваха. Краят на сагата наближава. Не по маловажен е и въпроса с базите.


О, не бъди сигурен, има и Апелационен съд, сагата може бая още да се проточи ...... нали това целяхте, като направихте кухата фирма-кредитор ??!

Нямат право на повече обжалвания.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 21 авг 2017 22:29

BRF написа:
Кашчей написа:Кажи ми кои са ти приятелите, за да ти кажа какъв си! А ти откъде знаеш кои са моите източници на пикантни добавки за вашите изцепки. Може пък да са по-достоверни от твоите, ъм :twisted: :mrgreen: Ефенди!

хахахаахахах агааааааа!Тия пичове които направиха магазина и които го развиха могат да те купят и да те продадат!Това са бизнесмени от висока класа ,гордея се че ги познавам!Няма как да ме обидиш с тъпата ти поговорка,няма да рева и като тебе като вдовица за рук на модовете заради ефенди!Просто ще ти се присмея!


Мен изобщо не ме интересува какви бизнесмени са! Изчезна ли оня с парите-да, това ми е достатъчно. Иначе беше яко развит фен-шопа ви, да!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12625
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 21 авг 2017 22:30

Кашчей написа:
BRF написа:
Кашчей написа:Кажи ми кои са ти приятелите, за да ти кажа какъв си! А ти откъде знаеш кои са моите източници на пикантни добавки за вашите изцепки. Може пък да са по-достоверни от твоите, ъм :twisted: :mrgreen: Ефенди!

хахахаахахах агааааааа!Тия пичове които направиха магазина и които го развиха могат да те купят и да те продадат!Това са бизнесмени от висока класа ,гордея се че ги познавам!Няма как да ме обидиш с тъпата ти поговорка,няма да рева и като тебе като вдовица за рук на модовете заради ефенди!Просто ще ти се присмея!


Мен изобщо не ме интересува какви бизнесмени са! Изчезна ли оня с парите-да, това ми е достатъчно. Иначе беше яко развит фен-шопа ви, да!

Що не те интересува бе!Нали да ти кажа какви са ми приятелите и ще разбереш какъв съм!Айде да те видя!
С какви пари изчезна?Колко?Чии бяха?
Последна промяна от BRF на 21 авг 2017 22:31, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 21 авг 2017 22:31

Ozzimozzi написа:
PFC Litex написа:Отново ще се повторя, колко чужденци играят в клубен отбор няма абсолютно никакво значение, а закачките на подобна тема може да отправят единствено завършени олигофрени.

Не по-малка олигофрения е да наспамиш подфорума на ЦСКА със състави на други отбори. Поне да ги бе сложил в офтопик.


Ти не знай много, че освинихте подфорума на ЦСКА с глупости за Литекс .... вашият нов любим клуб.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 21 авг 2017 22:33

gihuelo написа:Противоречиш си в лъжите:) Преди малко излъга за дюш на ЦСКА до 1962г. сега ми говориш за Кърпачев. Уточни се:) Пак слаб 2:) Ще почна единици да ти пиша ,толкова си объркан:)


Че вашето любимо ръководство пише на УЕФА същото - че сте Литекс ..... към тях защо нямаш претенции ??!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 21 авг 2017 22:46

https://offnews.bg/futbol/tcska-sofia-v-lozana-nie-sme-bivsh-liteks-nishto-obshto-sas-staria-t-659666.html

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


ЦСКА-София е юридическо лице, РАЗЛИЧНО от това, което съществуваше в София под името ЦСКА, но което впоследствие обяви фалит и престана да съществува.


C. ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ АД и промяната на името му на ЦСКА-София

12. В края на сезон 2016/2017, за да не позволи на стария бранд ЦСКА София бавно да изчезне в долните дивизии, оплетен, в изглеждащи безкрайни административни процедури, г-н Ганчев и неговите съдружници решиха да променят бранда на клуба „Литекс” като част от маркетингова стратегия, която да надгради историческата традиция и привързаността на феновете към стария ЦСКА София.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 21 авг 2017 22:50

BRF написа:
Кашчей написа:
BRF написа:
Кашчей написа:Кажи ми кои са ти приятелите, за да ти кажа какъв си! А ти откъде знаеш кои са моите източници на пикантни добавки за вашите изцепки. Може пък да са по-достоверни от твоите, ъм :twisted: :mrgreen: Ефенди!

хахахаахахах агааааааа!Тия пичове които направиха магазина и които го развиха могат да те купят и да те продадат!Това са бизнесмени от висока класа ,гордея се че ги познавам!Няма как да ме обидиш с тъпата ти поговорка,няма да рева и като тебе като вдовица за рук на модовете заради ефенди!Просто ще ти се присмея!


Мен изобщо не ме интересува какви бизнесмени са! Изчезна ли оня с парите-да, това ми е достатъчно. Иначе беше яко развит фен-шопа ви, да!

Що не те интересува бе!Нали да ти кажа какви са ми приятелите и ще разбереш какъв съм!Айде да те видя!
С какви пари изчезна?Колко?Чии бяха?

Изчезна ли оня-да..та какъв си ти?!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 21 авг 2017 22:57

Защо всички припознавачи мълчат на въпроса относно писмото на любимите им ловешки ръководители до УЕФА ???

Аз като напиша, че ЦСКА-София е Литекс, става голям проблем и скачат веднага ..... но когато техните любими мутри пишат същото, проблем няма, всички са навели главица и мирно слушкат. :lol: :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот PFC Litex » 21 авг 2017 23:06

Mitata написа:
PFC Litex написа:
Отново ще се повторя, колко чужденци играят в клубен отбор няма абсолютно никакво значение, а закачките на подобна тема може да отправят единствено завършени олигофрени.


Стига сте сравнявали българските клубове със западните. Западняците могат да си позволят парите да закупят класни чужденци, в България идват предимно свободни агенти, които с нищо не вдигат нивото.

Това важи ли за чужденците на ЦСКА-София?

Време е веднъж завинаги да се разбере, че свободен агент не е равно на без пари, в този случаи обикновено се плащат пари на ръка на футболист и менажер.
Изображение


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта