Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

kyn4o
Мнения: 13
Регистриран на: 04 юни 2008 12:43
Контакти:

Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kyn4o » 04 юни 2008 12:54

Когато всички вярват и гледат в устата един завършен мошеник няма какво друго да стане освен катасктрофа.
Уважаеми фенове, преди повече от година във форума на ЦСКА пуснах темата "Томов вън". За съжаление тази тема беше заключена моментално и не след дълго изтрита. Ха сега да се признае този от феновете, което е бил на заплатка при Томето и безцеремонно изтри темата.
По отношение на Гуци Дуци (Дучи) да не се прави на много лют, защото само преди дни се лигавеше пред Томов и му благодареше ....
Другите функционери да не се правят на моми неощипани. Единствено Стойчо Младенов и Пената ще останат неопетнени.

alchemist
Мнения: 204
Регистриран на: 31 мар 2008 14:44
Контакти:

Re: Това отдавна не е моето ЦСКА

Мнениеот alchemist » 04 юни 2008 13:27

Стойчо е много слаб тренер! С всичко останало съм напълно съгласен !!!
И аз пуснах подобна тема и ми бе отговорено много патетично, с много увереност за бъдещето .... без коментар сега :(
Сигурен съм че отборът няма да бъде изхвърлен от А група, но скандалът си е скандал !!!
Томов - вън от България !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
„Те знаят как съм се измъчвал, аз не съм чичко Паричко. Аз съм ходил една седмица с 5 лева в джоба, за да давам пари тук. Колата ми е на 9 години. Аз не съм като тях“, допълни благодетелят на „червените“.

kyn4o
Мнения: 13
Регистриран на: 04 юни 2008 12:43
Контакти:

Re: Това отдавна не е моето ЦСКА

Мнениеот kyn4o » 04 юни 2008 13:33

Как ще бъде изхвърлен Томов от ЦСКА, като той е собственик и ако не иска няма да продаде клуба никога? Как? По-добре клуба да фалира и са бъде създаден наново.

alchemist
Мнения: 204
Регистриран на: 31 мар 2008 14:44
Контакти:

Re: Това отдавна не е моето ЦСКА

Мнениеот alchemist » 04 юни 2008 13:52

Ето ви едно "перфектно" мнение ..... заради такива заслепени и немислещи псевдо фенове ЦСКА е в това състояние :(

"Re: Александър Томов
Мнениеот last_thracian на 03 Апр 2008 16:23

За първи път от много време насам, имаме истински цесекар на кормилото на отбора. Трябваше ни такъв човек , с аристократични маниери, опит, интелектуалец, добро възпитание и преданност към идеята. Той се появи точно навреме за да ни спасява от посредствеността в която ни набутаха умишлено. А може би ни спаси и от унищожение...Защото други крояха планове за нашата ,кончина...Е, господа, слуховете за нашата смърт са силно преувеличени!!! Това ,което не ни убива ни прави по-силни! Говорите срещу него, защото ви е страх, че най-после има някой, който да ви даде достоен отпор. Ще трябва да свиквате! Профани, посредствени хора от улицата, мустакати адвокати приличащи на Бай Ганьо, софиянци от Стара Загора и вся осталная сволоч, обратното броене започна !!! "

И какво стана сега с "имаме истински цесекар на кормилото на отбора ..... с аристократични маниери, опит, интелектуалец, добро възпитание и преданност към идеята. Той се появи точно навреме за да ни спасява от посредствеността в която ни набутаха умишлено. А може би ни спаси и от унищожение... " ??????

Яд ме е че феновете повярваха на този боклук Томов :(
„Те знаят как съм се измъчвал, аз не съм чичко Паричко. Аз съм ходил една седмица с 5 лева в джоба, за да давам пари тук. Колата ми е на 9 години. Аз не съм като тях“, допълни благодетелят на „червените“.

kyn4o
Мнения: 13
Регистриран на: 04 юни 2008 12:43
Контакти:

Re: Това отдавна не е моето ЦСКА

Мнениеот kyn4o » 04 юни 2008 14:15

И мене ме е яд. От времето на Михов та до днес. То не бяха договорки със вечния враг, то не беше толерине на лигльовци и връзкари и подигравката с истински цесекари. Не бяха залози, бойкоти на треньори и какво ли още не. Най-накрая идва един такъв като Т и е..ва майката докрай.

kyn4o
Мнения: 13
Регистриран на: 04 юни 2008 12:43
Контакти:

Re: Това отдавна не е моето ЦСКА

Мнениеот kyn4o » 04 юни 2008 14:50

Udoji90 написа:Само искам да се намерят истински цесекари за отбора! Писна ми някакви спорни субекти да пречат на треньора, феновете и играчите!


Ами тогава защо никой не скочи да каже, не се .. с Пламен Марков а му платете неустойката. Защо Стойчо Младенов като се изрепчи на Томов не се намери начин да бъде подкрепен. Защо фенклуба не бойкотира празненствата или поне да се държи достойно, а не като придворни Защо....

Потребителски аватар
Модератор ЦСКА
Мнения: 823
Регистриран на: 13 фев 2009 20:27
Контакти:

Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Модератор ЦСКА » 26 авг 2009 08:46

Нека в тая тема, да водим разговори на различни теми относно отбора на ЦСКА и неговите фенове. Нещо като "Спам тема", но в нашия форум. Тук, всеки може да задава отделни въпроси, за каквото се интересува, към всички потребители. Може да се водят диалози и да се дават мнения за каквото и да е.Така ще се избегнат ненужните теми и спамове.
Естествено, трябва задължително да се спазва добрия тон и уважение към останалите съфорумци. Мнения, които нарушават правилата, ще бъдат изтривани, а за по-нахалните ще има банове. За сега темата ще е пробна, но ако се развие правилно ще остане за винаги.
Приятно чатене!!!

Потребителски аватар
megagrym
Мнения: 262
Регистриран на: 28 апр 2009 20:09
Skype: megagrym
Контакти:

Re: ОБЩ ЧАТ!

Мнениеот megagrym » 26 авг 2009 09:02

има си така наречената СВОБОДНА ЗОНА

Потребителски аватар
Модератор ЦСКА
Мнения: 823
Регистриран на: 13 фев 2009 20:27
Контакти:

Re: ОБЩ ЧАТ!

Мнениеот Модератор ЦСКА » 26 авг 2009 09:12

megagrym написа:има си така наречената СВОБОДНА ЗОНА

Такa е, но много малко хора пишат там , а в същото време тук се пускат ненужни теми като: "кажете ми това", "къде ще дават онова", "моля за помощ" и т.н.
Темата не е задължителна, и който иска може спокойно да си пише в свободната зона!

Потребителски аватар
megagrym
Мнения: 262
Регистриран на: 28 апр 2009 20:09
Skype: megagrym
Контакти:

Re: ОБЩ ЧАТ!

Мнениеот megagrym » 26 авг 2009 09:40

Модератор ЦСКА написа:
megagrym написа:има си така наречената СВОБОДНА ЗОНА

Так е, но много малко хора пишат там , а в същото време тук се пускат ненужни теми като: "кажете ми това", "къде ще дават онова", "моля за помощ" и т.н.
Темата не е задължителна, и който иска може спокойно да си пише в свободната зона!


абе донякаде си прав имайки предвид, че аз си спамя редовно и си ме банвате редовно може би щеше да ми е полезна тази тема преди месец - два :) сега вече когато съм по умерен в спаменето ..... демек спамя само при нужда както се каза и то за да дам инфо на някои най вече :) иначе да може и да си прав ще се види :)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта