Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
soulfly1948
Мнения: 596
Регистриран на: 29 сеп 2016 16:04

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот soulfly1948 » 11 окт 2018 22:15

kempesmario написа:сега не че нещо, да не помислите, че се заяждам ама това изречение буди в мене малко недоумение :shock: НАП - 4 486 200, 48 лв., което е 36,5 % от дълга, възлизащ на 12292 256, 24 лв. А останалите парички кога ще бъдат платени или ще ви ги опрощаваме от нашите данъци ???? Не съм на ясно , питам само ?

пич ,като ФАЛИРАШ,както в случая старото АД, ти описват имуществото и удоволетворяваш ЧАСТИЧНО кредиторите си....все пак 5 милиона е по-добре от НУЛА.....
"на мястото на Герена,се е намирало ТКЗС"Шопска комуна",известно с това,че там са се отглеждали едни от най-хубавите говеда в България.....

кристи3
Мнения: 368
Регистриран на: 06 дек 2008 14:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот кристи3 » 11 окт 2018 22:17

kempesmario написа:сега не че нещо, да не помислите, че се заяждам ама това изречение буди в мене малко недоумение :shock: НАП - 4 486 200, 48 лв., което е 36,5 % от дълга, възлизащ на 12292 256, 24 лв. А останалите парички кога ще бъдат платени или ще ви ги опрощаваме от нашите данъци ???? Не съм на ясно , питам само ?

Това получава НАП като привилигирован кредитор на старото АД, съгласно сметката по разпределение, изготвена от синдика. Никой кредитор не си получава всичко, което му се дължи, в производството по несъстоятелност, защото в несъстоятелното дружество няма активи на такава стойност. То, ако можеше кредиторите да си получат пълния размер на вземанията, изобщо не би се открило производство по несъстоятелност.
Аз подкрепям плана на Гриша Ганчев за възраждането на ЦСКА

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Cheradonna » 11 окт 2018 22:18

kempesmario написа:сега не че нещо, да не помислите, че се заяждам ама това изречение буди в мене малко недоумение :shock: НАП - 4 486 200, 48 лв., което е 36,5 % от дълга, възлизащ на 12292 256, 24 лв. А останалите парички кога ще бъдат платени или ще ви ги опрощаваме от нашите данъци ???? Не съм на ясно , питам само ?


[offtopic]А козирката от кои пари я платихте?Опс то пък нямаше такава,забравих,че си направихте летен сектор за хубаво време...Опс не сте си направили,направиха ви без пари,тях кой ще ги плаща и от чии данъци?А сметките ви,ах тез сметки,тях що не ги си плащате,чудя се да ви ги опростим ли по давност или ще се събират от нашите данъци?
Не се заяждам,да не си помислиш така,просто питам за един прЕател![/offtopic]
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

gihuelo
Мнения: 5702
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 11 окт 2018 22:20

Искам да поздравя и всички левскари и привърженици на Лудогорец който минаха от тук и написаха по нещо хубаво.
Иначе отявлените тролове отново си приличаха ,като " будния" гражданин от снощи е офлайн от 14:09 ( нещо което не му се е случвало от както е регистриран) :)

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 11 окт 2018 22:36

С плащането на активите се покрива значителен процент от спортните дългове, натрупани злоумишлено от Титани и Лупко. Сега всеки може да пише и говори каквото пожелае, но думите му няма да имат абсолютно никаква стойност. Може да се каже, че ЦСКА е ако не по-изряден от клубове като Рейнджърс, Парма и Фиорентина, то поне е на едно ниво с тях. Що се касае до българските ФК, не знам приемникът на някое фалирало АД да е платил и стотинка от старите дългове. Това бе направено за пръв път в нашата история от ЦСКА.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 11 окт 2018 22:38

Делянски,
питам човешки!
[offtopic]Има ли опция да се пише в синия форум културно и без заяждане и мнението да не бъде изтрито ? Ся, чета пак пишат глупости и искам да им напиша нещо, но се опасявам, че няма да имам такава възможност. Гледам тука акат и не е проблем, а ако ние пишем се търкат мненията ? Каква е политиката ?

п.с
смятат на Гришата и на Инджов поръчките, а пропускат, че Русев взе Виваком за двойно по-ниска цена и е на + с 200 милиона от сделката[/offtopic]

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6781
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот icko65 » 11 окт 2018 22:59

Mitata написа:С плащането на активите се покрива значителен процент от спортните дългове, натрупани злоумишлено от Титани и Лупко. Сега всеки може да пише и говори каквото пожелае, но думите му няма да имат абсолютно никаква стойност. Може да се каже, че ЦСКА е ако не по-изряден от клубове като Рейнджърс, Парма и Фиорентина, то поне е на едно ниво с тях. Що се касае до българските ФК, не знам приемникът на някое фалирало АД да е платил и стотинка от старите дългове. Това бе направено за пръв път в нашата история от ЦСКА.

Ми Земи прочети нещо различно от вашата история!Не сте първи...
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот HardWork » 11 окт 2018 23:14

icko65 написа:
Mitata написа:С плащането на активите се покрива значителен процент от спортните дългове, натрупани злоумишлено от Титани и Лупко. Сега всеки може да пише и говори каквото пожелае, но думите му няма да имат абсолютно никаква стойност. Може да се каже, че ЦСКА е ако не по-изряден от клубове като Рейнджърс, Парма и Фиорентина, то поне е на едно ниво с тях. Що се касае до българските ФК, не знам приемникът на някое фалирало АД да е платил и стотинка от старите дългове. Това бе направено за пръв път в нашата история от ЦСКА.

Ми Земи прочети нещо различно от вашата история!Не сте първи...

Не сме първи, но сме най - големите! Сипи си едно за здравето на джуджето от Микре и не се занимавай с глупости. Сите сме айдуци, вие с ваще тимаджий не ми се праете на светци.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот volf » 11 окт 2018 23:28

Е а честито де!
Мното ми липсвахте!
Беше ми омръзнало да малтретираме преименувания Литекс вместо Вас.
Надявам се да сте наистина щастливи защото минахте тънко и между капките.
Честито и дупе да Ви е яко, че Лудогорец от кога Ви чакат да им се явите, нови-новинички!

Потребителски аватар
todorov
Мнения: 409
Регистриран на: 07 апр 2009 09:36
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот todorov » 11 окт 2018 23:44

Най-после една наистина хубава новина. Надявам се, че поне колебаещите се досега ще се върнат в дома си. А за всички на стадиона един апел - умната и не докарвайте солени глоби на клуба.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта