Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот demon777 » 23 юни 2018 21:31

1982 написа:
demon777 написа:
Eminem написа:Те сложиха статистиката на Литекс в графата на CSKA - SOFIA JSC, но казваш, че по никакъв начин не ви свързвали с тях ? Сериозен ли ? Опитваш се да се самозаблудиш ли ?

А литекс с коя статистика се умнико?


Литекс като име ги няма вече там, има на тяхно място ЦСКА-София. А статистиката на ЦСКА си е на името на ЦСКА, който също присъства във въпросната ранглиста.

Тооооз пък как ще ги няма провери пак
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Achtung_Juden
Мнения: 781
Регистриран на: 04 юли 2014 16:01

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Achtung_Juden » 23 юни 2018 21:33

CSKA 78 написа:
Eminem написа:
CSKA 78 написа:
Ми...не ми прилича! Миналата година според УЕФА бяхме нов отбор! Та...никъде и по никакъв начин УЕФА не ни свързва с Литекс! Това са си ваши подуенски басни! :lol: :lol:

Тогава за тях наистина бяхте нов отбор и затова не участвахте в ЕКТ. Но след това се намесиха адвокатите на Гришата и тяхното становище беше, че сте Литекс. Всички видяхме документа. Явно доказателствата са убедили УЕФА, че сте Литекс и затова тази година ще играете в ЛЕ. Кое не му е ясното ?


Е, прекаляваш с басните от Подуене! :lol: :lol: Ще го напиша още веднъж- никъде и по никакъв начин УЕФА не ни свързва с Литекс! ;) :mrgreen:


Никъде и по никакъв начин, освен в листата на отборите, където ЦСКА е на 40-то място, а ЦСКА-София(което явно вие подкрепяте и смятате, че е ЦСКА) е на 147. Интересното е, че тоя ЦСКА-София е на мястото на Литекс, който от своя страна липсва като име. Случайност? :|
Преименуван отбор с преименуван директор и преименуван треньор :lol: -> ЦСКА-София - смърди на Литекс, та се не трае.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 23 юни 2018 21:36

A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 23 юни 2018 21:37

Achtung_Juden написа:
CSKA 78 написа:
Eminem написа:
CSKA 78 написа:
Ми...не ми прилича! Миналата година според УЕФА бяхме нов отбор! Та...никъде и по никакъв начин УЕФА не ни свързва с Литекс! Това са си ваши подуенски басни! :lol: :lol:

Тогава за тях наистина бяхте нов отбор и затова не участвахте в ЕКТ. Но след това се намесиха адвокатите на Гришата и тяхното становище беше, че сте Литекс. Всички видяхме документа. Явно доказателствата са убедили УЕФА, че сте Литекс и затова тази година ще играете в ЛЕ. Кое не му е ясното ?


Е, прекаляваш с басните от Подуене! :lol: :lol: Ще го напиша още веднъж- никъде и по никакъв начин УЕФА не ни свързва с Литекс! ;) :mrgreen:


Никъде и по никакъв начин, освен в листата на отборите, където ЦСКА е на 40-то място, а ЦСКА-София(което явно вие подкрепяте и смятате, че е ЦСКА) е на 147. Интересното е, че тоя ЦСКА-София е на мястото на Литекс, който от своя страна липсва като име. Случайност? :|

Не , не е случайност , а некоректност ;) Единствената страница , която още не е оправена ... по рано обясних защо и можеш да не се правиш на улав и да предъвкваш едно и също нещо по 1000 пъти !
Последна промяна от baraba на 23 юни 2018 21:42, променено общо 1 път.
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 23 юни 2018 21:38

demon777 написа:
1982 написа:
demon777 написа:
Eminem написа:Те сложиха статистиката на Литекс в графата на CSKA - SOFIA JSC, но казваш, че по никакъв начин не ви свързвали с тях ? Сериозен ли ? Опитваш се да се самозаблудиш ли ?

А литекс с коя статистика се умнико?


Литекс като име ги няма вече там, има на тяхно място ЦСКА-София. А статистиката на ЦСКА си е на името на ЦСКА, който също присъства във въпросната ранглиста.

Тооооз пък как ще ги няма провери пак


Ми проверил съм ..... в ранглистата за всички сезони ги няма, има ЦСКА-София на тяхно място. Отвори pdf-а и провери сам, ако не ми вярваш.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот petko.h.markov » 23 юни 2018 21:47

1982 написа:Ташакът става пълен ....

http://cska.bg/index.php?main_page=document_general_info&products_id=6752

НЕ,просто продължава да се пълни...

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 23 юни 2018 21:48

1982 написа:
demon777 написа:
1982 написа:
demon777 написа:
Eminem написа:Те сложиха статистиката на Литекс в графата на CSKA - SOFIA JSC, но казваш, че по никакъв начин не ви свързвали с тях ? Сериозен ли ? Опитваш се да се самозаблудиш ли ?

А литекс с коя статистика се умнико?


Литекс като име ги няма вече там, има на тяхно място ЦСКА-София. А статистиката на ЦСКА си е на името на ЦСКА, който също присъства във въпросната ранглиста.

Тооооз пък как ще ги няма провери пак


Ми проверил съм ..... в ранглистата за всички сезони ги няма, има ЦСКА-София на тяхно място. Отвори pdf-а и провери сам, ако не ми вярваш.

Не се прави на гръмнат , много по важното е , че присъстват в таблицата с коефициентите по които се определя участието им в ЕКТ !
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22817
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот NOMER14 » 23 юни 2018 21:48

1982 написа:Ташакът става пълен ....

http://cska.bg/index.php?main_page=document_general_info&products_id=6752

Ицата го употребиха...и не го припознават.

Mitata
Мнения: 6659
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 23 юни 2018 21:48

peliforewer написа:
Мита какво ти пречат тарторите на сектор Г,често съм в сектора и трябва да ти кажа че обстановката е супер,а това което прави Кюстендилеца всеки мач е достойно за уважение и без аналог в България.Колкото до емблемата,нека оставим собствениците на ЦСКА да решат проблема когато съдът ги прикани да плащат.Все пак това са 8 млн.лв.,а са толкова защото Домусчиев по най-мутренски начин реши да си поиграйка с феновете на ЦСКА.Това феновете да събират пари вече сме го играли,знаем и резултата.А днес за часове бе раздухан голям скандал от едно изказване на фен във фейсбук,душманите само чакат как да ударят ЦСКА,целта им е да разделят феновете,Спортал,БНТ веднага раздухаха случая и някои от нашите фенове вече ще правят преврат/включвам и теб/.Как ли тези медии щяха да отразят ако нещо подобно се случеше около Домусчиев и Лудогорец,без коментар,защото негативните коментари за Кирил Домусчиев са забранени в българските медии,ако не вярваш пробвай.


На мен не пречат, даже не се познавам с тях. Но ми е неприятно, че ЦСКА редовно е наказван със значителни суми заради хвърляните по време на мачове бомбички. Не ми е приятно, че са замесени в юмручни битки с фенове на други клубове. Не казвам, че тарторите на агитката на ЦСКА задължително трябва да са професори или с академично образование, но но не е зле да са харизматични фигури, които на първо място обичат ЦСКА и държат на имиджа на клуба, които имат позитивни идеи.

Без добра организация феновете събрахме повече от 1 милион, за емблемата сумата би могла да е по-сериозна.

От теб научавам, че съм бил превратаджия... Нямам думи.

Не крия, че очаквам повече от настоящите собственици. Минаха три години, а сериозни промени в организацията на клуба няма. Терените и бунгалата в Панчарево ми се виждат малко на фона на очакванията, които имах. А сега и този скандал...
Последна промяна от Mitata на 23 юни 2018 21:53, променено общо 1 път.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 23 юни 2018 21:50

petko.h.markov написа:
1982 написа:Ташакът става пълен ....

http://cska.bg/index.php?main_page=document_general_info&products_id=6752

НЕ,просто продължава да се пълни...


Ганчев вече веднъж използва Стоичков и го изхвърли като непотребна вещ - през 2013-а година ..... ето че историята се повтори - беше му нужен, за да легитимира прекръстения си клуб, стори го, и сега отново ще го изрита ...... това изявление е гавра със Стоичков. И ясно показва, че платеният "фен", доскоро обитател на затвора в Казичене, говори неслучайно тези неща днес ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: boys85, danko_sot и 14 госта